fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

22 сервіси, аби сконструювати MVP-стартап

22 servisy, aby skonstrujuvaty MVP-startap
Ігор Стефурак, засновник сервісу для пошуку фахівців-непрограмістів для IT під назвою Workcelerator, свого часу склав список корисних сервісів для створення стартапів. На часі нагадати про них тим, хто вже давно планує втілити в життя ідею власної онлайн-справи — але не має достатньо часу та ресурсів
Igor Stefurak, zasnovnyk servisu dlja pošuku fahivciv-neprogramistiv dlja IT pid nazvoju Workcelerator, svogo času sklav spysok korysnyh servisiv dlja stvorennja startapiv. Na časi nagadaty pro nyh tym, hto vže davno planuje vtilyty v žyttja ideju vlasnoї onlajn-spravy — ale ne maje dostatńo času ta resursiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На думку Ігоря Стефурака, д90% веб-проектів, які ви придумаєте, можна реалізувати у форматі MVP (мінімально працездатної моделі), просто скориставшись сервісами із переліку, наведеного нижче. Домени, хостинг, SSL. Для реєстрації доменів — Name. Для хостингу та створення сайтів зі щотижневими резервними копіями на основі дроплетів — Digital Ocean. Для SSL-сертифікатів — Let’s Encrypt. Системи управління контентом і конструктори сайтів. Для посадкових сторінок під нові ідеї та проекти — Carrd. Для створення демонстрацій на сайтах замість нудних текстових посадкових сторінок — Webflow. Для повноцінних маркетингових сайтів — Wordpress. Для візуального програмування — Bubble. Для створення ботів під різні месенджери — Storitellingbot. Розсилки. Для створення розсилок та сегментування цільових отримувачів — Mailchimp. Для роботи із тригерними листами — Sendgrid. Також можна спробувати Sendpulse та Convertkit. Проектний менеджмент. Читатйте також: 5 додатків, які допоможуть оволодіти іноземною мовою. Керувати проектами — у Trello. Ігор радить використовувати Повторювані картки. За допомогою цією опції картки повертаються назад на дошку завдань у певний час, визначений для цього користувачем. Відстежувати час — у Rescuetime. Створювати опитування та реєстраційні форми — Typeform. Замінити CRM та контент-календар — Airtable. Автоматизувати роботу понад 750 онлайн-сервісів та різних поєднань із повторюваними завданнями — Zapier. Аналізувати конкурентів в онлайн-просторі та шукати джерела для залучення трафіку — Serpstat. Автоматизувати спілкування із користувачами за допомогою чатів — Chatra. Акумулювати інформацію за усіма проектами — Notion. Платіжні шлюзи. Для прийому коштів від закордонних користувачів — Paddle. Окрім додавання форм прийому платежів на сторонні сайти, вони також мають інструменти аналітики, надсилають електронну пошту та працюють із підписками. Стефурак називає цей сервіс єдиним закордонним із легальним виводом коштів для українських користувачів. Для прийому коштів від українських платників — Fondy. Сервіс пропонує створення інвойсів, платіжних сторінок та аналітичні інструменти і додавання на сторонні сайти.
Реклама 👇 Замовити

На думку Ігоря Стефурака, д90% веб-проектів, які ви придумаєте, можна реалізувати у форматі MVP (мінімально працездатної моделі), просто скориставшись сервісами із переліку, наведеного нижче.

Домени, хостинг, SSL

 • Для реєстрації доменів — Name.
 • Для хостингу та створення сайтів зі щотижневими резервними копіями на основі дроплетів — Digital Ocean.
 • Для SSL-сертифікатів — Let’s Encrypt.

Системи управління контентом і конструктори сайтів

 • Для посадкових сторінок під нові ідеї та проекти — Carrd.
 • Для створення демонстрацій на сайтах замість нудних текстових посадкових сторінок — Webflow.
 • Для повноцінних маркетингових сайтів — WordPress.
 • Для візуального програмування — Bubble.
 • Для створення ботів під різні месенджери — Storitellingbot.

Розсилки

 • Для створення розсилок та сегментування цільових отримувачів — Mailchimp.
 • Для роботи із тригерними листами — Sendgrid.
 • Також можна спробувати Sendpulse та Convertkit.

22 сервіси, аби сконструювати MVP-стартап

Проектний менеджмент

Читайте також: 5 додатків, які допоможуть оволодіти іноземною мовою
 • Керувати проектами — у Trello. Ігор радить використовувати «Повторювані картки». За допомогою цією опції картки повертаються назад на дошку завдань у певний час, визначений для цього користувачем.
 • Відстежувати час — у Rescuetime.
 • Створювати опитування та реєстраційні форми — Typeform.
 • Замінити CRM та контент-календар — Airtable.
 • Автоматизувати роботу понад 750 онлайн-сервісів та різних поєднань із повторюваними завданнями — Zapier.
 • Аналізувати конкурентів в онлайн-просторі та шукати джерела для залучення трафіку — Serpstat.
 • Автоматизувати спілкування із користувачами за допомогою чатів — Chatra.
 • Акумулювати інформацію за усіма проектами — Notion.

Платіжні шлюзи

 • Для прийому коштів від закордонних користувачів — Paddle. Окрім додавання форм прийому платежів на сторонні сайти, вони також мають інструменти аналітики, надсилають електронну пошту та працюють із підписками. Стефурак називає цей сервіс єдиним закордонним із легальним виводом коштів для українських користувачів.
 • Для прийому коштів від українських платників — Fondy. Сервіс пропонує створення інвойсів, платіжних сторінок та аналітичні інструменти і додавання на сторонні сайти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: