fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україну обрали до економічної та соціальної ради ООН

Ukraїnu obraly do ekonomičnoї ta sociaľnoї rady OON
Генеральна Асамблея ООН обрала Україну до складу Економічної і Соціальної Ради ООН (ЕКОСОР) на період 2019-2021 років. Про це у Twitter повідомляє постійне представництво України при ООН
Generaľna Asambleja OON obrala Ukraїnu do skladu Ekonomičnoї i Sociaľnoї Rady OON (EKOSOR) na period 2019-2021 rokiv. Pro ce u Twitter povidomljaje postijne predstavnyctvo Ukraїny pry OON
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Членство України підтримали 176 держав. Членство сприятиме реалізації в Україні найкращих світових практик у сфері соціально-економічних реформ. Планують також більш активно використовувати потенціал ООН для розвязання актуальних гуманітарних проблем. На часі дізнатися більше про структуру, до якої обрали Україну. Що відомо про цей орган у структурі ООН. ЕКОСОР – один із шести ключових органів ООН, який відповідає за координацію діяльності ООН та її спеціалізованих установ в економічній та соціальній сферах. Він уповноважений, у тому числі, скликати спеціальні засідання по надзвичайних ситуаціях гуманітарного характеру. До складу Ради входять 54 держави-члени ООН. У 2019 році ЕКОСОР зосереджуватиметься на розбудові рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема забезпеченні гендерної рівності, посиленні соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшенні гуманітарної ситуації в зонах конфліктів, підтримці малого та середнього підприємництва, боротьбі зі зміною клімату. Востаннє Україна обиралася до складу ЕКОСОР на період 2010-2012 років. Нагадаємо, що минулого року Україна уклала із ООН угоду на $675 млн. Кошти підуть на проекти сталого розвитку в Україні. Підписантами угоди виступили  Перший віце-прем’єр — Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер. Інвестиції будуть спрямовані на захист довколишнього середовища, економічне зростання, соціальний захист та розвиток демократії. Вокер зазначив, що Організація Об’єднаних Націй планує й надалі підтримувати Україну як на шляху реформ, так і на шляху підтримки демократії та свободи. Основними напрямами співпраці за умовами угоди стануть стійке економічне зростання, навколишнє середовище, зайнятість, рівний доступ до інклюзивних послуг та соціальний захист. Інвестиції мають сприяти розвиткові державних інституцій на засадах верховенства права, безпеки громадян, соціальної єдності та деокупації й відбудови Сходу України.
Реклама 👇 Замовити

Членство України підтримали 176 держав. Членство сприятиме реалізації в Україні найкращих світових практик у сфері соціально-економічних реформ. Планують також більш активно використовувати потенціал ООН для розв’язання актуальних гуманітарних проблем. На часі дізнатися більше про структуру, до якої обрали Україну.

Що відомо про цей орган у структурі ООН

ЕКОСОР – один із шести ключових органів ООН, який відповідає за координацію діяльності ООН та її спеціалізованих установ в економічній та соціальній сферах. Він уповноважений, у тому числі, скликати спеціальні засідання по надзвичайних ситуаціях гуманітарного характеру. До складу Ради входять 54 держави-члени ООН.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

У 2019 році ЕКОСОР зосереджуватиметься на «розбудові рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема забезпеченні гендерної рівності, посиленні соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшенні гуманітарної ситуації в зонах конфліктів, підтримці малого та середнього підприємництва, боротьбі зі зміною клімату». Востаннє Україна обиралася до складу ЕКОСОР на період 2010-2012 років.

Нагадаємо, що минулого року Україна уклалаУкраїну обрали до економічної та соціальної ради ООН 1ООН уклала угоду з Україною на $675 млн із ООН угоду на $675 млн. Кошти підуть на проекти сталого розвитку в Україні. Підписантами угоди виступили  Перший віце-прем’єр — Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер. Інвестиції будуть спрямовані на захист довколишнього середовища, економічне зростання, соціальний захист та розвиток демократії.

Вокер зазначив, що Організація Об’єднаних Націй планує й надалі підтримувати Україну як на шляху реформ, так і на шляху підтримки демократії та свободи. Основними напрямами співпраці за умовами угоди стануть стійке економічне зростання, навколишнє середовище, зайнятість, рівний доступ до інклюзивних послуг та соціальний захист. Інвестиції мають сприяти розвиткові державних інституцій на засадах верховенства права, безпеки громадян, соціальної єдності та деокупації й відбудови Сходу України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: