fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ООН уклала угоду з Україною на $675 млн

OON uklala ugodu z Ukraїnoju na $675 mln
В ООН відзначили, що планують і надалі підтримувати Україну як на шляху реформ, так і на шляху підтримки демократії та свободи
V OON vidznačyly, ščo planujuť i nadali pidtrymuvaty Ukraїnu jak na šljahu reform, tak i na šljahu pidtrymky demokratiї ta svobody
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про угоду. Україна та ООН підписали рамкову угоду про партнерство на 2018-2022 роки. Бюджет домовленостей складає $675 млн. Кошти підуть на проекти сталого розвитку в Україні. Підписантами угоди виступили  Перший віце-премєр — Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер. Інвестиції будуть спрямовані на захист довколишнього середовища, економічне зростання, соціальний захист та розвиток демократії. В яких напрямках ООН має намір співпрацювати з Україною. Вокер зазначив, що Організація Обєднаних Націй планує й надалі підтримувати Україну як на шляху реформ, так і на шляху підтримки демократії та свободи. Основними напрямами співпраці за умовами угоди стануть стійке економічне зростання, навколишнє середовище, зайнятість, рівний доступ до інклюзивних послуг та соціальний захист. Інвестиції мають сприяти розвиткові державних інституцій на засадах верховенства права, безпеки громадян, соціальної єдності та деокупації й відбудови Сходу України. Раніше ми повідомляли про те, що Європейський банк реконструкції та розвитку надасть кошти на кредитну програму для утеплення будинків в українських містах.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про угоду

Україна та ООН підписали рамкову угоду про партнерство на 2018-2022 роки. Бюджет домовленостей складає $675 млн. Кошти підуть на проекти сталого розвитку в Україні. Підписантами угоди виступили  Перший віце-прем’єр — Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер. Інвестиції будуть спрямовані на захист довколишнього середовища, економічне зростання, соціальний захист та розвиток демократії.

В яких напрямках ООН має намір співпрацювати з Україною

Вокер зазначив, що Організація Об’єднаних Націй планує й надалі підтримувати Україну як на шляху реформ, так і на шляху підтримки демократії та свободи. Основними напрямами співпраці за умовами угоди стануть стійке економічне зростання, навколишнє середовище, зайнятість, рівний доступ до інклюзивних послуг та соціальний захист. Інвестиції мають сприяти розвиткові державних інституцій на засадах верховенства права, безпеки громадян, соціальної єдності та деокупації й відбудови Сходу України.

Раніше ми повідомляли про те, що Європейський банк реконструкції та розвитку надасть коштиООН уклала угоду з Україною на $675 млн 1Європейський банк дасть гроші на утеплення українських міст на кредитну програму для утеплення будинків в українських містах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: