fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

НБУ використовуватиме електронний документообіг для переказів іноземної валюти

NBU vykorystovuvatyme elektronnyj dokumentoobig dlja perekaziv inozemnoї valjuty

Національний банк України створює можливості для застосування безпаперових технологій на ринку фінансових послуг та сприяє розширенню кола учасників цього ринку, у касах яких може бути виданий переказ із-за кордону

Nacionaľnyj bank Ukraїny stvorjuje možlyvosti dlja zastosuvannja bezpaperovyh tehnologij na rynku finansovyh poslug ta spryjaje rozšyrennju kola učasnykiv ćogo rynku, u kasah jakyh može buty vydanyj perekaz iz-za kordonu

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для цього Правління Національного банку внесло зміни до Правил здійснення за межі України та в Україні переказів фізичних осіб за поточними валютними неторговельними операціями та їх виплати в Україні. На часі дізнатися більше про нову технологію від НБУ. Як працюватиме нова технологія . Відтепер банкам та їх клієнтам надається можливість застосовувати сучасні комунікаційні технології Paperless під час переказів іноземної валюти. Так, клієнти банків зможуть подавати електронні копії підтверджувальних документів для здійснення переказів іноземної валюти за межі України з поточних рахунків в іноземній валюті. А банки зможуть створювати електронні копії підтвердних документів, поданих фізичними особами для здійснення переказу в паперовій формі. Потім їх зберігатимуть. Також фізичні особи отримують можливість за допомогою міжнародної платіжної системи ініціювати у гривні переказ в іноземній валюті за межі України. Це також може бути здійснене за рішенням відправника переказу, що ініційований із-за кордону в іноземній валюті. Такий переказ можна буде отримати в Україні в гривні. Тобто у валюті, відмінній від валюти ініціювання переказу. Нагадаємо, що у Нацбанку оновлюють систему BankID. Фінрегулятор хоче розширити можливості використання системи BankID для того, щоб клієнти могли отримувати не лише адмінпослуги, а й банківські, комерційні, приміром, буде можливімть отримати послуги дистанційно абонентами мобільних операторів. Запропоновані нововведнення поки що знаходяться у вигляді розробленого Проекту відповідної постанови, який розміщено для громадського обговорення на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України.
Реклама 👇 Замовити

Для цього Правління Національного банку внесло зміни до Правил здійснення за межі України та в Україні переказів фізичних осіб за поточними валютними неторговельними операціями та їх виплати в Україні. На часі дізнатися більше про нову технологію від НБУ.

Як працюватиме нова технологія 

Відтепер банкам та їх клієнтам надається можливість застосовувати сучасні комунікаційні технології Paperless під час переказів іноземної валюти. Так, клієнти банків зможуть подавати електронні копії підтверджувальних документів для здійснення переказів іноземної валюти за межі України з поточних рахунків в іноземній валюті. А банки зможуть створювати електронні копії підтвердних документів, поданих фізичними особами для здійснення переказу в паперовій формі. Потім їх зберігатимуть.

Також фізичні особи отримують можливість за допомогою міжнародної платіжної системи ініціювати у гривні переказ в іноземній валюті за межі України. Це також може бути здійснене за рішенням відправника переказу, що ініційований із-за кордону в іноземній валюті. Такий переказ можна буде отримати в Україні в гривні. Тобто у валюті, відмінній від валюти ініціювання переказу.

Нагадаємо, що у Нацбанку оновлюютьНБУ використовуватиме електронний документообіг для переказів іноземної валюти 1В Нацбанку оновлюють систему BankID систему BankID. Фінрегулятор хоче розширити можливості використання системи BankID для того, щоб клієнти могли отримувати не лише адмінпослуги, а й банківські, комерційні, приміром, буде можливімть отримати послуги дистанційно абонентами мобільних операторів.

Запропоновані нововведнення поки що знаходяться у вигляді розробленого Проекту відповідної постанови, який розміщено для громадського обговорення на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України.

Джерело: НБУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: