fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Нацбанку оновлюють систему BankID

V Nacbanku onovljujuť systemu BankID
Раніше за допомогою системи дистанційної ідентифікації BankID людина могла отримувати лише адміністративні послуги. Тепер Національний банк пропонує надавати банківські послуги та відкривати рахунки для нових клієнтів теж онлайн
Raniše za dopomogoju systemy dystancijnoї identyfikaciї BankID ljudyna mogla otrymuvaty lyše administratyvni poslugy. Teper Nacionaľnyj bank proponuje nadavaty bankivśki poslugy ta vidkryvaty rahunky dlja novyh klijentiv tež onlajn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фінрегулятор хоче розширити можливості використання системи BankID для того, щоб клієнти могли отримувати не лише адмінпослуги, а й банківські, комерційні, приміром, буде можливімть отримати послуги дистанційно абонентами мобільних операторів. Що дасть оновлена система BankID. Запропоновані нововведнення поки що знаходяться у вигляді розробленого Проекту відповідної постанови, який розміщено для громадського обговорення на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України. Оновити нормативну базу щодо функціонування системи BankID Національного банку збираються для того, щоб: детально врегулювання взаємовідносин між банками України та Національним банком під час проведення дистанційної ідентифікації суб’єктів звернення з метою отримання ними послуг; розширити можливості для дистанційної ідентифікації; оновити вимоги до захисту інформації в системі BankID Національного банку. Це дасть можливість використовувати цю систему як один з інструментів ідентифікації та верифікації для надання банківських послуг та дистанційного відкриття рахунків для нових клієнтів. При цьому комерційні компанії зможуть надавати послуги клієнтам банків дистанційно. З огляду на те, що станом на 01.04.2018 українськими банками емітовано майже 60 млн платіжних карток, за допомогою яких клієнти банків можуть бути ідентифіковані, система BankID Національного банку здатна стати наймасовішим засобом для дистанційної ідентифікації в Україні за умови підтримки системи та підключення до неї банків України. Нагадаємо, раніше ми інформували про те, що  більшість банків в Україні вимагають для відкриття рахунку надання копій паперових документів, особисті дані та видають договір чи відкривають користування банківським продуктом після того, як клієнт відвідає відділення особисто. В НБУ пропонують для вже чинних клієнтів будь-яких банків надати можливість відкриття нових рахунків в будь-якому банку простим заповненням онлайн-форми. Загальна процедура триватиме декілька хвилин.
Реклама 👇 Замовити

Фінрегулятор хоче розширити можливості використання системи BankID для того, щоб клієнти могли отримувати не лише адмінпослуги, а й банківські, комерційні, приміром, буде можливімть отримати послуги дистанційно абонентами мобільних операторів.

Що дасть оновлена система BankID

Запропоновані нововведнення поки що знаходяться у вигляді розробленого Проекту відповідної постанови, який розміщено для громадського обговорення на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України.

Оновити нормативну базу щодо функціонування системи BankID Національного банку збираються для того, щоб:

  • детально врегулювання взаємовідносин між банками України та Національним банком під час проведення дистанційної ідентифікації суб’єктів звернення з метою отримання ними послуг;
  • розширити можливості для дистанційної ідентифікації;
  • оновити вимоги до захисту інформації в системі BankID Національного банку.

Це дасть можливість використовувати цю систему як один з інструментів ідентифікації та верифікації для надання банківських послуг та дистанційного відкриття рахунків для нових клієнтів. При цьому комерційні компанії зможуть надавати послуги клієнтам банків дистанційно.

З огляду на те, що станом на 01.04.2018 українськими банками емітовано майже 60 млн платіжних карток, за допомогою яких клієнти банків можуть бути ідентифіковані, система BankID Національного банку здатна стати наймасовішим засобом для дистанційної ідентифікації в Україні за умови підтримки системи та підключення до неї банків України.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиВ Нацбанку оновлюють систему BankID 1НБУ запропонує відкриття банківського рахунку онлайн про те, що  більшість банків в Україні вимагають для відкриття рахунку надання копій паперових документів, особисті дані та видають договір чи відкривають користування банківським продуктом після того, як клієнт відвідає відділення особисто. В НБУ пропонують для вже чинних клієнтів будь-яких банків надати можливість відкриття нових рахунків в будь-якому банку простим заповненням онлайн-форми. Загальна процедура триватиме декілька хвилин.

Джерело: НБУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: