fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Всі.Свої» представить на Хрещатику 120 національних брендів

«Vsi.Svoї» predstavyť na Hreščatyku 120 nacionaľnyh brendiv
«Всі.Свої» відкриває на Хрещатику магазин товарів для дому та декору. Це буде один з найбільших магазинів українських товарів для дому та декору: на 3 поверхах загальною площею 1,5 тис кв. м представлять 120 національних брендів
«Vsi.Svoї» vidkryvaje na Hreščatyku magazyn tovariv dlja domu ta dekoru. Ce bude odyn z najbiľšyh magazyniv ukraїnśkyh tovariv dlja domu ta dekoru: na 3 poverhah zagaľnoju ploščeju 1,5 tys kv. m predstavljať 120 nacionaľnyh brendiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Магазин розташується за адресою Хрещатик, 34. Тут маркет представить кераміку, кухонне приладдя, текстиль для спальні та кухні, пледи та подушки, освітлення, меблі, декор для дому, канцелярію, сувеніри та інше. Що ще можна буде знайти в новій крамниці. Акцентною групою магазину стане кераміка. Аналізуючи великий інтерес аудиторії, цього року проект Всі.Свої стратегічно відокремив кераміку в спеціалізований маркет. У магазині планують зібрати керамістів та гончарів зі всієї України: вже зареєструвалося понад 50 учасників. Будуть представлені різні гончарні школи та стилі. Також це буде територія оригінальних українських сучасних подарунків, в тому числі пледів, ваз або чашок. Що стосується локації для магазину, то її обирали за такими критеріями: прохідність головної вулиці країни можливість зручного шопінгу в центрі міста велика площа близькість до першого магазину, що знаходиться на Хрещатику, 27. До слова, раніше на місці відкриття нового торгового закладу був інший знаковий для киян магазин порцеляни та посуду Фарфор-Фаянс. Запуск нового проекту Всі.Свої відбуватиметься поетапно: спочатку перший та мінус перший поверхи, згодом – другий. Відкриття заплановане на літо – остаточна дата буде повідомлена напередодні самої події. Нагадаємо, що мережа Сільпо встановила каси самообслуговування в київських магазинах. Проект пілотний, і за його результатами компанія прийме рішення, де і як слід запускати каси самообслуговування і чи потрібно це робити в усіх магазинах.
Реклама 👇 Замовити

Магазин розташується за адресою Хрещатик, 34. Тут маркет представить кераміку, кухонне приладдя, текстиль для спальні та кухні, пледи та подушки, освітлення, меблі, декор для дому, канцелярію, сувеніри та інше.

Що ще можна буде знайти в новій крамниці

Акцентною групою магазину стане кераміка. Аналізуючи великий інтерес аудиторії, цього року проект «Всі.Свої» стратегічно відокремив кераміку в спеціалізований маркет. У магазині планують зібрати керамістів та гончарів зі всієї України: вже зареєструвалося понад 50 учасників. Будуть представлені різні гончарні школи та стилі.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Також це буде територія оригінальних українських сучасних подарунків, в тому числі пледів, ваз або чашок. Що стосується локації для магазину, то її обирали за такими критеріями:

  • прохідність головної вулиці країни
  • можливість зручного шопінгу в центрі міста
  • велика площа
  • близькість до першого магазину, що знаходиться на Хрещатику, 27.

До слова, раніше на місці відкриття нового торгового закладу був інший знаковий для киян магазин порцеляни та посуду «Фарфор-Фаянс». Запуск нового проекту «Всі.Свої» відбуватиметься поетапно: спочатку перший та мінус перший поверхи, згодом – другий.

120 національних брендів представлять в новому магазині на Хрещатику

Відкриття заплановане на літо – остаточна дата буде повідомлена напередодні самої події.

Нагадаємо, що мережа «Сільпо» встановила«Всі.Свої» представить на Хрещатику 120 національних брендів 1Мережа «Сільпо» встановила каси самообслуговування в київських магазинах каси самообслуговування в київських магазинах. Проект пілотний, і за його результатами компанія прийме рішення, де і як слід запускати каси самообслуговування і чи потрібно це робити в усіх магазинах.

Джерело: Rau.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: