«Всі.Свої» представить на Хрещатику 120 національних брендів

Čytaty latynkoju
«Всі.Свої» представить на Хрещатику 120 національних брендів

Магазин розташується за адресою Хрещатик, 34. Тут маркет представить кераміку, кухонне приладдя, текстиль для спальні та кухні, пледи та подушки, освітлення, меблі, декор для дому, канцелярію, сувеніри та інше.

Що ще можна буде знайти в новій крамниці

Акцентною групою магазину стане кераміка. Аналізуючи великий інтерес аудиторії, цього року проект «Всі.Свої» стратегічно відокремив кераміку в спеціалізований маркет. У магазині планують зібрати керамістів та гончарів зі всієї України: вже зареєструвалося понад 50 учасників. Будуть представлені різні гончарні школи та стилі.

Також це буде територія оригінальних українських сучасних подарунків, в тому числі пледів, ваз або чашок. Що стосується локації для магазину, то її обирали за такими критеріями:

  • прохідність головної вулиці країни
  • можливість зручного шопінгу в центрі міста
  • велика площа
  • близькість до першого магазину, що знаходиться на Хрещатику, 27.

До слова, раніше на місці відкриття нового торгового закладу був інший знаковий для киян магазин порцеляни та посуду «Фарфор-Фаянс». Запуск нового проекту «Всі.Свої» відбуватиметься поетапно: спочатку перший та мінус перший поверхи, згодом – другий.

120 національних брендів представлять в новому магазині на Хрещатику

Відкриття заплановане на літо – остаточна дата буде повідомлена напередодні самої події.

Нагадаємо, що мережа «Сільпо» встановилаМережа «Сільпо» встановила каси самообслуговування в київських магазинах каси самообслуговування в київських магазинах. Проект пілотний, і за його результатами компанія прийме рішення, де і як слід запускати каси самообслуговування і чи потрібно це робити в усіх магазинах.