fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Львові виступить один із найвидатніших економістів сучасності

U Lvovi vystupyť odyn iz najvydatnišyh ekonomistiv sučasnosti
Згідно з рейтингом авторитетного видання WIRED Александр Нікс входить до ТОП-25 геніїв світу. Його компанія займалася виборчими перегонами на користь команди Дональда Трампа, вибудовуючи свою роботу на інноваційних наукових методах та технологіях, пов’язаних з великими даними
Zgidno z rejtyngom avtorytetnogo vydannja WIRED Aleksandr Niks vhodyť do TOP-25 geniїv svitu. Jogo kompanija zajmalasja vyborčymy peregonamy na korysť komandy Donaľda Trampa, vybudovujučy svoju robotu na innovacijnyh naukovyh metodah ta tehnologijah, pov’jazanyh z velykymy danymy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Коли команда Александра взялась за роботу на Трампа, то виявила, що раніше там не було ІТ, не було аналітики даних, а в технології не інвестували взагалі. Тож роботи у Cambridge Analytica було чимало. Перше, за що взялись експерти – масштабне дослідження. Команда застосовувала опитування та вибудовувала графіки в реальному часі, за допомогою яких можна було відслідковувати їхні результати, настрої, планувати виділення ресурсів та сценарії подальших кроків кампанії. Своїми секретами Александр Нікс тепер ділитиметься і в Україні на IT Arena, 28-30 вересня у Львові на стадіоні Арена Львів. Що відомо про спікера. Александр Нікс, випускник Манчестерського університету, СЕО Cambridge Analytica, яку заснував у 2013 році. Компанія швидко стала лідером з ведення політичних та рекламних кампаній у Європі та США. Революційні технології, які застосовує Cambridge Analytica відразу з’явилися на сторінках провідних світових медіа The Guardian, Bloomberg, The New York Times, The Telegraph, Washington Post. Cambridge Analytica використовує Big Data, займається вивченням користувачів соцмереж, їхньою поведінкою, аналізує усі можливі зв’язки різних груп користувачів. Далі – адресує різним групам аудиторії – спеціально створені для них, персоніфіковані меседжі і успішно їх застосовує. Такий спосіб донесення інформації до аудиторії – інноваційний та значно успішніший. Аналітика великих даних, психометрія та таргетинг – основні методи, які використовує компанія Cambridge Analytica для комунікації з аудиторією та впливу на її поведінку. Пересвідчитись у цьому можна на прикладі президентської кампанії Дональда Трампа – одному із найуспішніших проектів компанії Cambridge Analytica, результати якого вразили весь світ. Про торішню Lviv IT Arena можна прочитати за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Коли команда Александра взялась за роботу на Трампа, то виявила, що раніше там не було ІТ, не було аналітики даних, а в технології не інвестували взагалі. Тож роботи у Cambridge Analytica було чимало. Перше, за що взялись експерти – масштабне дослідження. Команда застосовувала опитування та вибудовувала графіки в реальному часі, за допомогою яких можна було відслідковувати їхні результати, настрої, планувати виділення ресурсів та сценарії подальших кроків кампанії. Своїми секретами Александр Нікс тепер ділитиметься і в Україні на IT Arena, 28-30 вересня у Львові на стадіоні Арена Львів.

Що відомо про спікера

Александр Нікс, випускник Манчестерського університету, СЕО Cambridge Analytica, яку заснував у 2013 році. Компанія швидко стала лідером з ведення політичних та рекламних кампаній у Європі та США. Революційні технології, які застосовує Cambridge Analytica відразу з’явилися на сторінках провідних світових медіа The Guardian, Bloomberg, The New York Times, The Telegraph, Washington Post.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Cambridge Analytica використовує Big Data, займається вивченням користувачів соцмереж, їхньою поведінкою, аналізує усі можливі зв’язки різних груп користувачів. Далі – адресує різним групам аудиторії – спеціально створені для них, персоніфіковані меседжі і успішно їх застосовує. Такий спосіб донесення інформації до аудиторії – інноваційний та значно успішніший.

Аналітика великих даних, психометрія та таргетинг – основні методи, які використовує компанія Cambridge Analytica для комунікації з аудиторією та впливу на її поведінку. Пересвідчитись у цьому можна на прикладі президентської кампанії Дональда Трампа – одному із найуспішніших проектів компанії Cambridge Analytica, результати якого вразили весь світ.

Про торішню Lviv IT Arena можна прочитати за посиланнямУ Львові виступить один із найвидатніших економістів сучасності 1Lviv IT Arena — ключові спікери, стартапи та сюрпризи цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: