fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запускають портал із оцінкою земельних ресурсів

V Ukraїni zapuskajuť portal iz ocinkoju zemeľnyh resursiv
На геопорталі буде зведено усю інформацію, отриману в результаті проведення робіт, достатню для розрахунку НГО окремої земельної ділянки, а також узагальнені дані про оцінку в розрізі регіонів, природно-сільськогосподарських районів та сільськогосподарських угідь.
Na geoportali bude zvedeno usju informaciju, otrymanu v rezuľtati provedennja robit, dostatnju dlja rozrahunku NGO okremoї zemeľnoї diljanky, a takož uzagaľneni dani pro ocinku v rozrizi regioniv, pryrodno-siľśkogospodarśkyh rajoniv ta siľśkogospodarśkyh ugiď.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Держгеокадастрі запланували створити новий геопортал, який міститиме інформацію щодо загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, його зміст та набір функцій та сервісів, які можуть бути запропоновані користувачам. На часі дізнатися більше, що буде оприлюднено на єдиному геопорталі. Яку інформацію зберуть на новому геопорталі . На геопорталі буде зведено усю інформацію, отриману в результаті проведення робіт, достатню для розрахунку НГО окремої земельної ділянки. Будуть там також узагальнені дані про оцінку в розрізі регіонів, природно-сільськогосподарських районів та сільськогосподарських угідь. Також розглядається можливість реалізації окремої функції розрахунку НГО проектної земельної ділянки. Це дозволить майбутнім власникам та користувачам спрогнозувати орієнтовні витрати на сплату земельного податку або орендної плати. Додамо, що уряд 7 лютого 2018 року прийняв рішення щодо проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. А відповідною постановою Кабміну встановлено порядок організаційних дій з проведення зазначеної нормативної грошової оцінки одночасно на території всієї країни. Це забезпечить оновлення показників нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення у відповідності до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. Додамо, що українці отримали можливість онлайн-реєстрації земельних договорів. Тепер без черг та чиновників і зайвих витрат часу можна швидко та власноруч подати заяву на реєстрацію договору оренди усього за кілька хвилин. Для цього потрібно завантажити сканкопію угоди про оренду землі та додати власний електронний цифровий підпис. Під час реєстрації договору паралельно відбуватиметься обмін наявною інформацією із базою даних Держгеокадастру України. Таким чином перевірятиметься наявність конкретної ділянки землі у Державному земельному кадастрі.
Реклама 👇 Замовити

У Держгеокадастрі запланували створити новий геопортал, який міститиме інформацію щодо загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, його зміст та набір функцій та сервісів, які можуть бути запропоновані користувачам. На часі дізнатися більше, що буде оприлюднено на єдиному геопорталі.

Яку інформацію зберуть на новому геопорталі 

На геопорталі буде зведено усю інформацію, отриману в результаті проведення робіт, достатню для розрахунку НГО окремої земельної ділянки. Будуть там також узагальнені дані про оцінку в розрізі регіонів, природно-сільськогосподарських районів та сільськогосподарських угідь. Також розглядається можливість реалізації окремої функції розрахунку НГО проектної земельної ділянки. Це дозволить майбутнім власникам та користувачам спрогнозувати орієнтовні витрати на сплату земельного податку або орендної плати.

Додамо, що уряд 7 лютого 2018 року прийняв рішення щодо проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. А відповідною постановою Кабміну встановлено порядок організаційних дій з проведення зазначеної нормативної грошової оцінки одночасно на території всієї країни.

Це забезпечить оновлення показників нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення у відповідності до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

Додамо, що українці отримали можливістьВ Україні запускають портал із оцінкою земельних ресурсів 1Українці отримали можливість онлайн-реєстрації земельних договорів онлайн-реєстрації земельних договорів. Тепер без черг та чиновників і зайвих витрат часу можна швидко та власноруч подати заяву на реєстрацію договору оренди усього за кілька хвилин. Для цього потрібно завантажити сканкопію угоди про оренду землі та додати власний електронний цифровий підпис. Під час реєстрації договору паралельно відбуватиметься обмін наявною інформацією із базою даних Держгеокадастру України. Таким чином перевірятиметься наявність конкретної ділянки землі у Державному земельному кадастрі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: