fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Портал відкритих даних запустили в іще одному українському місті

Portal vidkrytyh danyh zapustyly v išče odnomu ukraїnśkomu misti
Портал відкритих даних міста opendata.gov.ua презентовано у Вінниці. Відтепер важлива для мешканців міста інформація стане доступною для широкого загалу – від даних про функціонування комунальних служб до інформації про міський бюджет
Portal vidkrytyh danyh mista opendata.gov.ua prezentovano u Vinnyci. Vidteper važlyva dlja meškanciv mista informacija stane dostupnoju dlja šyrokogo zagalu – vid danyh pro funkcionuvannja komunaľnyh služb do informaciї pro miśkyj bjudžet
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Портал створений департаментом інформаційних технологій Вінницької міської ради у межах пілотного проекту з розвитку відкритих даних у містах. Участь у ньому Вінниця виборола влітку 2017 року. Яку інформацію можна знайти на новоспеченому порталі . Портал міста на сьогодні містить 191 набip даних від 44 організацій, які є розпорядниками інформації. Дані стосуються різних сфер життєдіяльності Вінниці у форматі, придатному для аналізу та створення електронних сервісів та інструментів. Наразі на порталі опубліковано обов’язкові та першочергові дані, але надалі передбачено оприлюднення у відкритих форматах даних, найбільш запитуваних  та актуальних для громадськості. Мешканці міста, громадські активісти, аналітики та розробники зможуть знайти інформацію про комунальне майно, оренду, благоустрій, містобудівні умови та обмеження, освітні заклади міста. Серед найбільш потенційно затребуваних наборів даних: інформація про рекламні засоби комунальної власності перелік вільних земельних ділянок станом на 2018 рік перелік діючих договорів оренди земельних ділянок паспорт бюджетної програми та інші. Оприлюднені набори відкритих даних – це крок як до прозорості влади, так і до розвитку підприємницького потенціалу міста. Сподіваюся, що це дасть старт створенню IT-проектів, які послугують потребам містян і зроблять Вінницю ще більш зручною та комфортною. Олександр Риженко. Голова Державного агентства з питань електронного урядування. У рамках цього ж пілотного проекту у Вінниці був проведений аудит даних, підготовлено понад 180 наборів даних до публікації, розроблено нормативно-правову базу, а також інтерактивну візуалізацію на основі даних про комунальну галузь міста. Додамо, що у вересні 2017 року Вінниця одним із перших міст приєдналася до Міжнародної хартії відкритих даних. Проект технічної допомоги, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії через UK aid, спільно з українським урядом, місцевою владою та громадянами працює над удосконаленням системи публічних закупівель, електронних послуг та доступу до відкритих даних для зменшення корупції. Проект виконується Фондом Євразія у партнерстві з органами державної влади України та у співпраці з українськими та міжнародними організаціями. Нагадаємо, що відкриті портали також матимуть ще 3 українські міста: Житомир, Івано-Франківськ та Кропивницький.
Реклама 👇 Замовити

Портал створений департаментом інформаційних технологій Вінницької міської ради у межах пілотного проекту з розвитку відкритих даних у містах. Участь у ньому Вінниця виборола влітку 2017 року.

Яку інформацію можна знайти на новоспеченому порталі 

Портал міста на сьогодні містить 191 набip даних від 44 організацій, які є розпорядниками інформації. Дані стосуються різних сфер життєдіяльності Вінниці у форматі, придатному для аналізу та створення електронних сервісів та інструментів. Наразі на порталі опубліковано обов’язкові та першочергові дані, але надалі передбачено оприлюднення у відкритих форматах даних, найбільш запитуваних  та актуальних для громадськості. Мешканці міста, громадські активісти, аналітики та розробники зможуть знайти інформацію про комунальне майно, оренду, благоустрій, містобудівні умови та обмеження, освітні заклади міста. Серед найбільш потенційно затребуваних наборів даних:

  • інформація про рекламні засоби комунальної власності
  • перелік вільних земельних ділянок станом на 2018 рік
  • перелік діючих договорів оренди земельних ділянок
  • паспорт бюджетної програми та інші.

Оприлюднені набори відкритих даних – це крок як до прозорості влади, так і до розвитку підприємницького потенціалу міста. Сподіваюся, що це дасть старт створенню IT-проектів, які послугують потребам містян і зроблять Вінницю ще більш зручною та комфортною

Олександр Риженко, Голова Державного агентства з питань електронного урядування

У рамках цього ж пілотного проекту у Вінниці був проведений аудит даних, підготовлено понад 180 наборів даних до публікації, розроблено нормативно-правову базу, а також інтерактивну візуалізацію на основі даних про комунальну галузь міста.

Портал відкритих даних запустили в іще одному українському місті

Додамо, що у вересні 2017 року Вінниця одним із перших міст приєдналася до Міжнародної хартії відкритих даних.

Проект технічної допомоги, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії через UK aid, спільно з українським урядом, місцевою владою та громадянами працює над удосконаленням системи публічних закупівель, електронних послуг та доступу до відкритих даних для зменшення корупції. Проект виконується Фондом «Євразія» у партнерстві з органами державної влади України та у співпраці з українськими та міжнародними організаціями.

Нагадаємо, що відкриті портали також матимутьПортал відкритих даних запустили в іще одному українському місті 1Ще 3 українських міста створять портали відкритих даних ще 3 українські міста: Житомир, Івано-Франківськ та Кропивницький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: