fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні до 2030 року спорудять 10 автобанів

V Ukraїni do 2030 roku sporudjať 10 avtobaniv
Гроші на будівництво 10 нових автобанів протягом найближчих 12 років дадуть на умовах концесії приватні інвестори. Про плани розбудови дорожньої інфраструктури повідомив профільний міністр Володимир Омелян
Groši na budivnyctvo 10 novyh avtobaniv protjagom najblyžčyh 12 rokiv daduť na umovah koncesiї pryvatni investory. Pro plany rozbudovy dorožńoї infrastruktury povidomyv profiľnyj ministr Volodymyr Omeljan
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що в Україні до 2030 року планують побудувати 10 автобанів на умовах концесії, тобто із залученням приватних інвесторів. Цю інформацію він повідомив, коментуючи затвердження українським урядом Транспортної стратегії України до 2030 року. Документ було затверджено наприкінці травня 2018-го. Що варто знати про плани уряду щодо автобанів. За словами очільника Міністерства інфраструктури, усі автобани будуватимуть за концесійним принципом. Це — проекти Київ-Біла Церква, Львів-Краковець, Go Highway, продовження Одеса-Рені до Греції та інші, - сказав Омелян в ході Ukrainian Ports Forum 2018 в Одесі. Згідно транспортної стратегії, до 2030 року планується збільшити кількість доріг загального користування державного значення з твердим покриттям, які відповідають нормативним вимогам. Їх має стати до 70% від загальної кількості. Також планують охопити 90% сіл регулярним автобусним сполученням. Раніше Омелян повідомив, що структури Євросоюзу готові співфінансувати будівництво автомагістралі Одеса-Гданськ (так званий проект GO Highway). Українська частина даного коридору пройде за маршрутом Одеса-Умань-Львів-Краковець. Нагадаємо, раніше ми інформували вас про запуск платних автобанів в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що в Україні до 2030 року планують побудувати 10 автобанів на умовах концесії, тобто із залученням приватних інвесторів. Цю інформацію він повідомив, коментуючи затвердження українським урядом Транспортної стратегії України до 2030 року. Документ було затверджено наприкінці травня 2018-го.

Що варто знати про плани уряду щодо автобанів

За словами очільника Міністерства інфраструктури, усі автобани будуватимуть за концесійним принципом. «Це — проекти Київ-Біла Церква, Львів-Краковець, Go Highway, продовження Одеса-Рені до Греції та інші», – сказав Омелян в ході Ukrainian Ports Forum 2018 в Одесі.

Згідно транспортної стратегії, до 2030 року планується збільшити кількість доріг загального користування державного значення з твердим покриттям, які відповідають нормативним вимогам. Їх має стати до 70% від загальної кількості. Також планують охопити 90% сіл регулярним автобусним сполученням. Раніше Омелян повідомив, що структури Євросоюзу готові співфінансувати будівництво автомагістралі Одеса-Гданськ (так званий проект GO Highway). Українська частина даного коридору пройде за маршрутом Одеса-Умань-Львів-Краковець.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиВ Україні до 2030 року спорудять 10 автобанів 1У двох областях України незабаром з’являться платні автомагістралі вас про запуск платних автобанів в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: