fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У двох областях України незабаром з’являться платні автомагістралі

U dvoh oblastjah Ukraїny nezabarom z'javljaťsja platni avtomagistrali
Дороги Львів-Краковець та Київ-Біла Церква функціонуватимуть паралельно з існуючими безкоштовними трасами
Dorogy Lviv-Krakoveć ta Kyїv-Bila Cerkva funkcionuvatymuť paraleľno z isnujučymy bezkoštovnymy trasamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Автошляхи, за пересування по яким треба сплачувати фіксований збір чи купувати право на проїзд певної відстані, давно стали поширеним явищем у країнах Європейського Союзу. Появу платних автомобільних доріг низка критиків української інфраструктури називає однією із головних передумов для розвитку сучасного транспортного сполучення в цілому і міського та сільського туризму зокрема (в т.ч. — іноземного). Незабаром українська влада обіцяє вирішити це питання. В Україні зявляться платні автомобільні магістралі на Київщині та Львівщині. Про нововведення розповів очільник Укравтодору Славомир Новак. На часі дізнатися подробиці. Де побудують платні автобани. Автодороги, за пересування якими треба буде платити в національній чи закордонній валюти, з’являться не скрізь і не одразу. Влада пропонує зосередитися спочатку на кількох пілотних проектах. Планується, що подібні магістралі для українських та іноземних водіїв зєднають Львів та Краковець. Також передбачено спорудження платної автодороги у напрямку між Києвом та Білою Церквою. Дороги нового зразка із відповідною інфраструктурою та платним режимом пересування будуть функціонувати паралельно з існуючими безкоштовними трасами. Рішення про будівництво платних автобанів було прийнято у звязку з високим транспортним потоком. ИНні на цих напрямках він вже складає 18-20 тис автомобілів на добу. Славомир Новак переконаний, що саме ці напрямки найбільше зацікавлять іноземних інвесторів. Деталей щодо строків реалізації та остаточного бюджету на спорудження і запуск цих доріг керівник відомства не повідомив.
Реклама 👇 Замовити

Автошляхи, за пересування по яким треба сплачувати фіксований збір чи купувати право на проїзд певної відстані, давно стали поширеним явищем у країнах Європейського Союзу. Появу платних автомобільних доріг низка критиків української інфраструктури називає однією із головних передумов для розвитку сучасного транспортного сполучення в цілому і міського та сільського туризму зокрема (в т.ч. — іноземного). Незабаром українська влада обіцяє вирішити це питання. В Україні з’являться платні автомобільні магістралі на Київщині та Львівщині. Про нововведення розповів очільник «Укравтодору» Славомир Новак. На часі дізнатися подробиці.

Де побудують платні автобани

Автодороги, за пересування якими треба буде платити в національній чи закордонній валюти, з’являться не скрізь і не одразу. Влада пропонує зосередитися спочатку на кількох пілотних проектах. Планується, що подібні магістралі для українських та іноземних водіїв з’єднають Львів та Краковець. Також передбачено спорудження платної автодороги у напрямку між Києвом та Білою Церквою. Дороги нового зразка із відповідною інфраструктурою та платним режимом пересування будуть функціонувати паралельно з існуючими безкоштовними трасами. Рішення про будівництво платних автобанів було прийнято у зв’язку з високим транспортним потоком. ИНні на цих напрямках він вже складає 18-20 тис автомобілів на добу. Славомир Новак переконаний, що саме ці напрямки найбільше зацікавлять іноземних інвесторів. Деталей щодо строків реалізації та остаточного бюджету на спорудження і запуск цих доріг керівник відомства не повідомив.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: