fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«ІнТайм» налаштовує IT-інфраструктуру та відкриє 70 нових відділень

«InTajm» nalaštovuje IT-infrastrukturu ta vidkryje 70 novyh viddileń
Інвестування в IT-інфраструктуру, редизайн відділень, перестановка кадрів в управлінській структурі  відбувалися в логістичній компанії Ін Тайм протягом двох років. До кінця 2018 компанія планує збільшити кількість відділень до 720, відкривши близько 70 точок. А також встановити 100 почтоматів
Investuvannja v IT-infrastrukturu, redyzajn viddileń, perestanovka kadriv v upravlinśkij strukturi  vidbuvalysja v logistyčnij kompaniї In Tajm protjagom dvoh rokiv. Do kincja 2018 kompanija planuje zbiľšyty kiľkisť viddileń do 720, vidkryvšy blyźko 70 točok. A takož vstanovyty 100 počtomativ
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляє Асоціація рітейлерів України, за останні два роки компанія Ін Тайм впровадила інформаційну систему SAP, яка дозволила перенести бізнес-процеси в хмару. Також був розроблений і впроваджений новий інтерфейс взаємодії з клієнтами: сайт, особистий кабінет, API; запущено мобільний додаток. Які зміни відбуваються в компанії. За допомогою мобільного додатку клієнт може в смартфоні або ноутбуці відстежувати статуси доставок, проводити самостійно розрахунки вартості відправлень за допомогою онлайн калькулятора, викликати кур’єра, користуватися повним каталогом пошуку відділень. Мережа відділень логістичної компанії працює практично в усіх містах і районних центрах. Налічує 648 відділень, з яких 450 відкриті по франшизі. У 2016 році Ін Тайм запустила проект з ребрендингу мережі і за цей час оновила бренд майже на 40%. За словами генерального директора Ін Тайм Сергія Грачова, до кінця року планують довести кількість відділень до 720, відкривши близько 70 точок в новому форматі. А також планує встановити 100 почтоматов. Адресна доставка зростає набагато динамічніше, ніж доставка в відділення. Як відзначив Сергій Грачов, в Україні в залежності від сегменту вона становить поки 15-20%. А в усьому світі вона складає від 80 до 90 %% усіх доставок. Як відбувається логістика та що в подальших планах. Компанія не володіє власною транспортною і складською нерухомістю. За словами генерального директора Ін Тайм, купувати її не має сенсу – компанія вже три рази змінювала склади через зростання своїх обсягів. У 2017 компанія запустила Ін тайм Фулфілмент для операторів інтернет-торгівлі. Він дає повну обробку замовлень від розміщення до доставки товару клієнту в руки; точність виконання замовлень; API інтеграцію з усіма службами доставки; отримання звітності в особистому кабінеті. Швидкість обробки замовлень становить від 2 до 12 годин з моменту отримання заявки. У минулому році компанія також почала роботу над зменшенням часу доставки вантажів і відкрила новий транзитний склад в Дніпрі з пропускною спроможністю 200 тонн на добу. До кінця року планується запустити міжнародну доставку. Зараз партнерами є кілька компаній, в тому числі DHL, Укрпошта. Нагадаємо, раніше ми писали про новий сервіс доставки посилок.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляє Асоціація рітейлерів України, за останні два роки компанія Ін Тайм впровадила інформаційну систему SAP, яка дозволила перенести бізнес-процеси в хмару. Також був розроблений і впроваджений новий інтерфейс взаємодії з клієнтами: сайт, особистий кабінет, API; запущено мобільний додаток.

Які зміни відбуваються в компанії

За допомогою мобільного додатку клієнт може в смартфоні або ноутбуці відстежувати статуси доставок, проводити самостійно розрахунки вартості відправлень за допомогою онлайн калькулятора, викликати кур’єра, користуватися повним каталогом пошуку відділень.

Мережа відділень логістичної компанії працює практично в усіх містах і районних центрах. Налічує 648 відділень, з яких 450 відкриті по франшизі. У 2016 році Ін Тайм запустила проект з ребрендингу мережі і за цей час оновила бренд майже на 40%.

За словами генерального директора Ін Тайм Сергія Грачова, до кінця року планують довести кількість відділень до 720, відкривши близько 70 точок в новому форматі. А також планує встановити 100 почтоматов.

Адресна доставка зростає набагато динамічніше, ніж доставка в відділення. Як відзначив Сергій Грачов, в Україні в залежності від сегменту вона становить поки 15-20%. А в усьому світі вона складає від 80 до 90 %% усіх доставок.

Як відбувається логістика та що в подальших планах

Компанія не володіє власною транспортною і складською нерухомістю. За словами генерального директора Ін Тайм, купувати її не має сенсу – компанія вже три рази змінювала склади через зростання своїх обсягів.

У 2017 компанія запустила Ін тайм Фулфілмент для операторів інтернет-торгівлі. Він дає повну обробку замовлень від розміщення до доставки товару клієнту в руки; точність виконання замовлень; API інтеграцію з усіма службами доставки; отримання звітності в особистому кабінеті. Швидкість обробки замовлень становить від 2 до 12 годин з моменту отримання заявки.

У минулому році компанія також почала роботу над зменшенням часу доставки вантажів і відкрила новий транзитний склад в Дніпрі з пропускною спроможністю 200 тонн на добу.
До кінця року планується запустити міжнародну доставку. Зараз партнерами є кілька компаній, в тому числі DHL, Укрпошта.

Нагадаємо, раніше ми писали«ІнТайм» налаштовує IT-інфраструктуру та відкриє 70 нових відділень 1Конкурент служб доставлення чи очікувана альтернатива — історія TravelPost про новий сервіс доставки посилок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: