fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Рада ЄС схвалила допомогу Україні в розмірі 1 млрд євро

Rada JeS shvalyla dopomogu Ukraїni v rozmiri 1 mlrd jevro
Посли країн ЄС від імені Ради схвалили угоду з Європейським Парламентом про новий пакет макрофінансової допомоги Україні
Posly kraїn JeS vid imeni Rady shvalyly ugodu z Jevropejśkym Parlamentom pro novyj paket makrofinansovoї dopomogy Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Єврокредити покриватимуть потреби в фінансуванні України протягом двох з половиною років. Позики підтримуватимуть стабілізацію економіки та програму структурних реформ, доповнюючи ресурси, надані МВФ та іншими донорами. Про це повідомляє Мінфін з посиланням на сайт Ради ЄС. Що ще відомо про допомогу Україні? На яких умовах надають фінансову допомогу. Це вже третій пакет макрофінансової допомоги для України від ЄС. Раніше, в 2014 році ЄС виділив 1,6 млрд. євро макрофінансової допомоги та 1,8 млрд. євро у 2015 році. З цих грошей Україна отримала 2,81 млрд.євро. В січні 2018 року скасували внесок у розмірі 600 млн.євро через неповне дотримання встановлених умов. Подальші виплати залежатимуть від дотримання Україною демократичних механізмів та верховенства закону і дотримання прав людини. В повідомленні також йдеться про те, що в майбутньому макрофінансова допомога буде залежати від прогресу в сфері запобігання корупції. А також від того, наскільки виконуватиметься програма МВФ. Меморандум про взаєморозуміння включатиме зобовязання щодо посилення управління, адміністративних можливостей та інституційної структури для запобігання корупції. Після кожного виплати Комісія публічно звітуватиме про виконання умов, зокрема щодо запобігання корупції. Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що GfK оприлюднила прогноз зростання ринку торгівлі в ЄС на поточний рік. Номінальне зростання обороту роздрібної торгівлі на 2,1% прогнозується у 28 країнах-членах ЄС.
Реклама 👇 Замовити

Єврокредити покриватимуть потреби в фінансуванні України протягом двох з половиною років. Позики підтримуватимуть стабілізацію економіки та програму структурних реформ, доповнюючи ресурси, надані МВФ та іншими донорами. Про це повідомляє Мінфін з посиланням на сайт Ради ЄС. Що ще відомо про допомогу Україні?

На яких умовах надають фінансову допомогу

Це вже третій пакет макрофінансової допомоги для України від ЄС. Раніше, в 2014 році ЄС виділив 1,6 млрд. євро макрофінансової допомоги та 1,8 млрд. євро у 2015 році. З цих грошей Україна отримала 2,81 млрд.євро. В січні 2018 року скасували внесок у розмірі 600 млн.євро через неповне дотримання встановлених умов.

Подальші виплати залежатимуть від дотримання Україною демократичних механізмів та верховенства закону і дотримання прав людини. В повідомленні також йдеться про те, що в майбутньому макрофінансова допомога буде залежати від прогресу в сфері запобігання корупції. А також від того, наскільки виконуватиметься програма МВФ. Меморандум про взаєморозуміння включатиме зобов’язання щодо посилення управління, адміністративних можливостей та інституційної структури для запобігання корупції.

  • Після кожного виплати Комісія публічно звітуватиме про виконання умов, зокрема щодо запобігання корупції.

Нагадаємо, що раніше ми писалиРада ЄС схвалила допомогу Україні в розмірі 1 млрд євро 1Gfk оприлюднила прогноз зростання ринку торгівлі в ЄС на 2018 рік про те, що GfK оприлюднила прогноз зростання ринку торгівлі в ЄС на поточний рік. Номінальне зростання обороту роздрібної торгівлі на 2,1% прогнозується у 28 країнах-членах ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: