fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Gfk оприлюднила прогноз зростання ринку торгівлі в ЄС на 2018 рік

Gfk opryljudnyla prognoz zrostannja rynku torgivli v JeS na 2018 rik
Згідно з дослідженням GfK, тенденції в окремих країнах будуть різнитись. Тимчасом як у таких країнах, як Франція, Іспанія та Угорщина, очікується відчутне зростання, країни з низькими темпами розвитку матимуть менш сприятливі умови через незначну інфляцію
Zgidno z doslidžennjam GfK, tendenciї v okremyh kraїnah buduť riznytyś. Tymčasom jak u takyh kraїnah, jak Francija, Ispanija ta Ugorščyna, očikujeťsja vidčutne zrostannja, kraїny z nyźkymy tempamy rozvytku matymuť menš spryjatlyvi umovy čerez neznačnu infljaciju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Номінальне зростання обороту роздрібної торгівлі на 2,1% прогнозується у 28 країнах-членах ЄС. Внаслідок Brexit європейська економіка зазнає серйозних змін на додачу до різних економічних і політичних проблем. Невизначеність майбутніх умов торгівлі з США викликає стурбованість щодо потенційного впливу на європейський експорт.  Про що йдеться у дослідженні . У 2017 році у 28 країнах-членах ЄС середня купівельна спроможність населення складала €16,4 тис, що відповідає номінальному зростанню на 1,9% в порівнянні з попереднім роком. Серед країн ЄС тільки у Великобританії купівельна спроможність зменшилась на 1,5%. Частково це є результатом девальвації британського фунта. У 2018 році компанія GfK прогнозує номінальне зростання обороту на 2,1% у 28 країнах-членах ЄС. Це трохи нижче прогнозованого рівня інфляції. Завдяки постійному зростанню доходів, країни Східної Європи, що посідали провідні позиції у попередні роки, знову є лідерами в 2018 році. GfK передбачає стійкі темпи зростання в таких країнах: Болгарії (+5,3%) Угорщині (+6,0%) Чехії (+6,5%) Румунії (+7,5%). Яка ситуація із інфляцією та торговими площами . Хоча в 2017 році рівень інфляції становив 1,7%. 28 країн-членів ЄС знову наблизились до запланованого Європейським центральним банком (ЄЦБ) росту споживчих цін на 2%. Споживачам у багатьох східноєвропейських країнах, які долали дефляцію в попередні роки, довелося витратити більше на ті самі товари. Очікується, що ціни в країнах ЄС зростуть на 1,9%. Важливо зазначити, що цей прогноз не враховує ескалації торгового спору між ЄС та Сполученими Штатами. У 2017 році спостерігалося зростання абсолютного показника торгових площ у європейських країнах. Єдиним винятком були Нідерланди із зниженням показника на 0,4%. Проте інша картина спостерігається, якщо проаналізувати показник торгових площ на душу населення: у половині досліджуваних країн він не мінявся або навіть зменшувався. Показник торгових площ на душу населення сильно коливається по всій Європі.
Реклама 👇 Замовити

Номінальне зростання обороту роздрібної торгівлі на 2,1% прогнозується у 28 країнах-членах ЄС. Внаслідок Brexit європейська економіка зазнає серйозних змін на додачу до різних економічних і політичних проблем. Невизначеність майбутніх умов торгівлі з США викликає стурбованість щодо потенційного впливу на європейський експорт. 

Про що йдеться у дослідженні 

У 2017 році у 28 країнах-членах ЄС середня купівельна спроможність населення складала €16,4 тис, що відповідає номінальному зростанню на 1,9% в порівнянні з попереднім роком. Серед країн ЄС тільки у Великобританії купівельна спроможність зменшилась на 1,5%. Частково це є результатом девальвації британського фунта.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

У 2018 році компанія GfK прогнозує номінальне зростання обороту на 2,1% у 28 країнах-членах ЄС. Це трохи нижче прогнозованого рівня інфляції. Завдяки постійному зростанню доходів, країни Східної Європи, що посідали провідні позиції у попередні роки, знову є лідерами в 2018 році. GfK передбачає стійкі темпи зростання в таких країнах:

  • Болгарії (+5,3%)
  • Угорщині (+6,0%)
  • Чехії (+6,5%)
  • Румунії (+7,5%).

Яка ситуація із інфляцією та торговими площами 

Хоча в 2017 році рівень інфляції становив 1,7%. 28 країн-членів ЄС знову наблизились до запланованого Європейським центральним банком (ЄЦБ) росту споживчих цін на 2%. Споживачам у багатьох східноєвропейських країнах, які долали дефляцію в попередні роки, довелося витратити більше на ті самі товари. Очікується, що ціни в країнах ЄС зростуть на 1,9%. Важливо зазначити, що цей прогноз не враховує ескалації торгового спору між ЄС та Сполученими Штатами.

У 2017 році спостерігалося зростання абсолютного показника торгових площ у європейських країнах. Єдиним винятком були Нідерланди із зниженням показника на 0,4%. Проте інша картина спостерігається, якщо проаналізувати показник торгових площ на душу населення: у половині досліджуваних країн він не мінявся або навіть зменшувався. Показник торгових площ на душу населення сильно коливається по всій Європі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: