fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

General Electric збирає у США перший локомотив для «Укрзалізниці»

General Electric zbyraje u SŠA peršyj lokomotyv dlja «Ukrzaliznyci»
15 травня 2018-го на заводі GE Transportatiоn у Сполучених Штатах Америки стартувало будівництво першого локомотиву TE33A Evolution для ПАТ «Укрзалізниця»
15 travnja 2018-go na zavodi GE Transportation u Spolučenyh Štatah Ameryky startuvalo budivnyctvo peršogo lokomotyvu TE33A Evolution dlja PAT «Ukrzaliznycja»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Завод General Electric Transportatiоn, розташований в місті Ері (штат Пенсільванія), виготовить для Укрзалізниці 30 локомотивів за контрактом, підписаним в лютому 2018 року, - повідомив представник GE в коментарі для Економічної Правди, інформує ресурс ЦТС. Що варто знати про нові локомотиви від General Electric. Представник закордонної сторони також додав, що частина робіт буде здійснюватися на території України. Основні компоненти для майбутніх локомотивів були виготовлені на інших підприємствах корпорації і доставлені для монтажу на завод в Ері. В Укрзалізниці (УЗ) очікують першу партію локомотивів до кінця 2018 року. Уже восени вони повинні виходити на лінію, щоби допомагати нам в пікові періоди перевезень, — раніше розповідав керівник УЗ Євген Кравцов. Що варто знати про угоду між українським залізничним перевізником та американським виробником. Нагадаємо, 23 лютого 2018 року УЗ і GE Тransportation підписали рамковий договір. Він стосується 15-річного партнерства з оновлення та модернізації рухомого складу українських залізниць. Передбачається поставка до 225 локомотивів GE серії Evolution до 2034 року та їхнє довгострокове технічне обслуговування. Вартість реалізації проекту оцінюється в $1 млрд. За попередньою заявою очільника УЗ, компанія закуповує тепловози GE за ціною не дорожче тієї,за яку американська корпорація постачала аналогічні локомотиви до інших країн. Ми раніше розповідали про фінансові показники та підсумки роботи УЗ за 2017 рік.
Реклама 👇 Замовити

«Завод General Electric Transportatiоn, розташований в місті Ері (штат Пенсільванія), виготовить для” Укрзалізниці” 30 локомотивів за контрактом, підписаним в лютому 2018 року», – повідомив представник GE в коментарі для «Економічної Правди», інформує ресурс «ЦТС».

Що варто знати про нові локомотиви від General Electric

Представник закордонної сторони також додав, що частина робіт буде здійснюватися на території України. Основні компоненти для майбутніх локомотивів були виготовлені на інших підприємствах корпорації і доставлені для монтажу на завод в Ері.

В «Укрзалізниці» (УЗ) очікують першу партію локомотивів до кінця 2018 року. «Уже восени вони повинні виходити на лінію, щоби допомагати нам в пікові періоди перевезень», — раніше розповідав керівник УЗ Євген Кравцов.

Що варто знати про угоду між українським залізничним перевізником та американським виробником

Нагадаємо, 23 лютого 2018 року УЗ і GE Тransportation підписали рамковий договір. Він стосується 15-річного партнерства з оновлення та модернізації рухомого складу українських залізниць. Передбачається поставка до 225 локомотивів GE серії Evolution до 2034 року та їхнє довгострокове технічне обслуговування. Вартість реалізації проекту оцінюється в $1 млрд. За попередньою заявою очільника УЗ, компанія закуповує тепловози GE за ціною не дорожче тієї,за яку американська корпорація постачала аналогічні локомотиви до інших країн.

Ми раніше розповідалиGeneral Electric збирає у США перший локомотив для «Укрзалізниці» 1Стало відомо, скільки заробила «Укрзалізниця» за 2017 рік про фінансові показники та підсумки роботи УЗ за 2017 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: