fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки заробила «Укрзалізниця» за 2017 рік

Stalo vidomo, skiľky zarobyla «Ukrzaliznycja» za 2017 rik
Акціонерна держкомпанія «Укрзалізниця» за підсумками 2017 року отримала 100 млн грн прибутку, тоді як у 2016 році компанія отримала 7,3 млрд грн чистого збитку. Про це на своїй сторінці в Facebook написав виконуючий обов'язки голови «Укрзалізниці» Євген Кравцов
Akcionerna deržkompanija «Ukrzaliznycja» za pidsumkamy 2017 roku otrymala 100 mln grn prybutku, todi jak u 2016 roci kompanija otrymala 7,3 mlrd grn čystogo zbytku. Pro ce na svoїj storinci v Facebook napysav vykonujučyj obov'jazky golovy «Ukrzaliznyci» Jevgen Kravcov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Збиток за 2016 рік був мільярдним і становив 7,3 млрд грн, сьогодні маємо показник прибутковості в 100 млн грн на рік. У 2017-му фінансовий результат товариства покращився на 7,4 млрд грн. Як заробляла Укрзалізниця у минулому році – на часі дізнатися про це. Як зросли капітальні інвестиції УЗ у 2017 році . Кравцов зазначив, що показник EBITDA зріс на 390 млн грн. Це аналітичний показник, що дорівнює обсягу прибутку до вирахування витрат за відсотками, сплати податків і амортизаційних відрахувань. Показник досяг 20,6 млрд грн. Це позитивно впливає на сприйняття компанії на західних фінансових ринках. Також Кравцов повідомив, що в 2017 році Укрзалізниця суттєво збільшила капітальні інвестиції – до 10,9 млрд грн. Це більше, ніж наполовину. Завдяки цьому, компанія забезпечила більшу оновлення рухомого складу і придбання устаткування за останні 4 роки. За українськими стандартами бухгалтерського обліку, у 2016 році Укрзалізниця отримала 303 млн гривень прибутку. При цьому з 2017 року компанія перейшла на міжнародні стандарти фінансової звітності. Нагадаємо, що 22 млрд грн капітальних інвестицій отримає Укрзалізниця. Основним завданням на 2018 рік для Укрзалізниці є зняття обмежень на магістралях. Також компанія активно займатиметься приведенням швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищенням на усіх напрямках руху локомотивів. Про це повідомив очільник компанії, котра обслуговує українські залізничні шляхи. У планах на 2018 рік національний залізничний перевізник також має низку інших кроків. Зокрема, має відбутися реконструкція 300 км шляхів на напрямках Київ-Одеса і Київ-Львів. Також повинні бути оновлені 309 стрілочних пунктів, кажуть у компанії.  
Реклама 👇 Замовити

Збиток за 2016 рік був мільярдним і становив 7,3 млрд грн, сьогодні маємо показник прибутковості в 100 млн грн на рік. У 2017-му фінансовий результат товариства покращився на 7,4 млрд грн. Як заробляла «Укрзалізниця» у минулому році – на часі дізнатися про це.

Як зросли капітальні інвестиції «УЗ» у 2017 році 

Кравцов зазначив, що показник EBITDA зріс на 390 млн грн. Це аналітичний показник, що дорівнює обсягу прибутку до вирахування витрат за відсотками, сплати податків і амортизаційних відрахувань. Показник досяг 20,6 млрд грн. Це позитивно впливає на сприйняття компанії на західних фінансових ринках. Також Кравцов повідомив, що в 2017 році «Укрзалізниця» суттєво збільшила капітальні інвестиції – до 10,9 млрд грн. Це більше, ніж наполовину. Завдяки цьому, компанія забезпечила більшу оновлення рухомого складу і придбання устаткування за останні 4 роки.

За українськими стандартами бухгалтерського обліку, у 2016 році «Укрзалізниця» отримала 303 млн гривень прибутку. При цьому з 2017 року компанія перейшла на міжнародні стандарти фінансової звітності.

Нагадаємо, що 22 млрд грн капітальних інвестицій отримаєСтало відомо, скільки заробила «Укрзалізниця» за 2017 рік 122 млрд грн на капітальні інвестиції отримає «Укрзалізниця» «Укрзалізниця». Основним завданням на 2018 рік для «Укрзалізниці» є зняття обмежень на магістралях. Також компанія активно займатиметься приведенням швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищенням на усіх напрямках руху локомотивів. Про це повідомив очільник компанії, котра обслуговує українські залізничні шляхи. У планах на 2018 рік національний залізничний перевізник також має низку інших кроків. Зокрема, має відбутися реконструкція 300 км шляхів на напрямках Київ-Одеса і Київ-Львів. Також повинні бути оновлені 309 стрілочних пунктів, кажуть у компанії.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: