fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Як це працювати поза офісом: плюси, мінуси та лайфхаки

Jak ce pracjuvaty poza ofisom: pljusy, minusy ta lajfhaky
XXI століття принесло нам прекрасну можливість працювати віддалено. Все більше роботодавців не проти повної або часткової віддаленої роботи. Про переваги та недоліки такого формату співпраці — поговоримо сьогодні
XXI stolittja pryneslo nam prekrasnu možlyvisť pracjuvaty viddaleno. Vse biľše robotodavciv ne proty povnoї abo častkovoї viddalenoї roboty. Pro perevagy ta nedoliky takogo formatu spivpraci — pogovorymo śogodni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Коли хтось говорить про роботу поза офісом, перше, що приходить в голову — неприбрана кімната, десь посеред неї у ліжку можна знайти працівника. Він тільки-но прокинувся, але вже відкрив комп’ютер і працює. Звісно, такого варіанту ніхто не виключає, але найчастіше робота віддалених працівників зовсім не така. І в цьому полягає основна проблема. Щоб працювати вдома і робити це дійсно ефективно, треба навчитись контролювати себе та свій час. Подивимось правді в очі, робота вдома розслабляє, адже там немає колег і керівництва, ти належиш собі. Але з іншого боку, вона також загартовує і допомагає налагодити інші сфери життя, окрім роботи. Основні переваги віддаленої роботи. Серед плюсів повної або часткової роботи поза офісом для працівників можна виокремити наступні: можливість часто змінювати локацію (дім, кав’ярня, бібліотека, коворкінг чого лише душа забажає); навчитись правильно організовувати свій час (таке вміння знадобиться завжди); можливість займатись своїм хобі, спортом, дітьми тоді, коли захочеш; відсутність бюрократії й відчуття свободи. У чому недоліки роботи поза офісом. Основні мінуси віддаленої роботи такі: для тих, хто ніколи не працював віддалено, це може бути трохи шоком, бо треба перевчатись; відсутність живого спілкування з колегами; відсутність контролю. деяким людям він просто необхідний. Якщо ви підприємець, то тут варто враховувати інші моменти. Переваги віддаленої роботи для ФОП:. економія. Чи не найбільший рахунок в кінці місяця приходить за оренду офісу. Якщо ваша команда працює віддалено, то у вас його просто не буде; можливість приділяти більше увагу тімбілдінгу. Ви економите гроші на оренді офісу і якусь їх частину витрачаєте на подарунки для команди, спільну поїздку в гори чи похід на ковзани; вмотивовані та щасливі працівники, які не дивляться на вас скоса через те, що не можуть сходити на останній дзвоник до дитини; можливість працювати з людьми не лише з одного міста, а й з усього світу. Недоліки для бізнесу:. треба витрачати більше сил і грошей на пошук працівників, адже вам треба люди, які будуть розділяти ваші цінності; деяких людей треба буде вчити працювати віддалено. Загалом, у всьому світі компанії успішно практикують віддалену роботу. . Для того, щоб у вашій компанії такий формат прижився, треба велику увагу приділяти корпоративній культурі, щоденним дзвінкам з працівниками (і всією командою, і особисто з кожним працівником). Але найважливіше, напевно, самому бути прихильником віддаленої роботи, і на своєму прикладі показувати працівникам, що ремоут — це круто. Багато корисної інформації про віддалену роботу можна знайти в книжці Джейсона Фрайда Rework, а про мотивацію варто почитати у Драйві Деніала Пінка. Нехай вам щастить із запровадженням віддаленої роботи! До слова, раніше ми розповідали про те, як українці руйнують стереотипи про віддалену роботу. Про ринок віддаленої праці в Україні та світі, повязані з ним стереотипи та інше нашій редакції розповів Данило Ясинський — CEO Periodix.net.
Реклама 👇 Замовити

Коли хтось говорить про роботу поза офісом, перше, що приходить в голову — неприбрана кімната, десь посеред неї у ліжку можна знайти працівника. Він тільки-но прокинувся, але вже відкрив комп’ютер і працює. Звісно, такого варіанту ніхто не виключає, але найчастіше робота віддалених працівників зовсім не така. І в цьому полягає основна проблема.

Щоб працювати вдома і робити це дійсно ефективно, треба навчитись контролювати себе та свій час. Подивимось правді в очі, робота вдома розслабляє, адже там немає колег і керівництва, ти належиш собі. Але з іншого боку, вона також загартовує і допомагає налагодити інші сфери життя, окрім роботи.

Основні переваги віддаленої роботи

Серед плюсів повної або часткової роботи поза офісом для працівників можна виокремити наступні:

 • можливість часто змінювати локацію (дім, кав’ярня, бібліотека, коворкінг чого лише душа забажає);
 • навчитись правильно організовувати свій час (таке вміння знадобиться завжди);
 • можливість займатись своїм хобі, спортом, дітьми тоді, коли захочеш;
 • відсутність бюрократії й відчуття свободи.

У чому недоліки роботи поза офісом

Основні мінуси віддаленої роботи такі:

 • для тих, хто ніколи не працював віддалено, це може бути трохи шоком, бо треба перевчатись;
 • відсутність живого спілкування з колегами;
 • відсутність контролю. деяким людям він просто необхідний.

Якщо ви підприємецьЯк це працювати поза офісом: плюси, мінуси та лайфхаки 1🔢 8 важливих показників для ФОП на 2019 рік, то тут варто враховувати інші моменти.

Переваги віддаленої роботи для ФОП:

 • економія. Чи не найбільший рахунок в кінці місяця приходить за оренду офісу. Якщо ваша команда працює віддалено, то у вас його просто не буде;
 • можливість приділяти більше увагу тімбілдінгу. Ви економите гроші на оренді офісу і якусь їх частину витрачаєте на подарунки для команди, спільну поїздку в гори чи похід на ковзани;
 • вмотивовані та щасливі працівники, які не дивляться на вас скоса через те, що не можуть сходити на останній дзвоник до дитини;
 • можливість працювати з людьми не лише з одного міста, а й з усього світу.

Недоліки для бізнесу:

 • треба витрачати більше сил і грошей на пошук працівників, адже вам треба люди, які будуть розділяти ваші цінності;
 • деяких людей треба буде вчити працювати віддалено.

Загалом, у всьому світі компанії успішно практикують віддалену роботу.

Як це працювати поза офісом: плюси, мінуси та лайфхаки 2
Для того, щоб у вашій компанії такий формат прижився, треба велику увагу приділяти корпоративній культурі, щоденним дзвінкам з працівниками (і всією командою, і особисто з кожним працівником)

Але найважливіше, напевно, самому бути прихильником віддаленої роботи, і на своєму прикладі показувати працівникам, що ремоут — це круто.

Багато корисної інформації про віддалену роботу можна знайти в книжці Джейсона Фрайда «Rework», а про мотивацію варто почитати у «Драйві» Деніала Пінка. Нехай вам щастить із запровадженням віддаленої роботи!

До слова, раніше ми розповідали про те, як українці руйнуютьЯк це працювати поза офісом: плюси, мінуси та лайфхаки 3Фрілансер — не безробітний: Як українці руйнують стереотипи про віддалену роботу стереотипи про віддалену роботу. Про ринок віддаленої праці в Україні та світі, пов’язані з ним стереотипи та інше нашій редакції розповів Данило Ясинський — CEO Periodix.net.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: