За інформацією «5 каналу», штаб-квартира та виробничі потужності амбіційного стартапу розташована у Польщі, а от центр досліджень і розробки знаходиться в Україні. На часі дізнатися, як працює новітня розробка.
Як працює розробка стартапу
За словами представників компанії, необхідно під’єднати базу до розетки. Далі слід вдягнути чохол XE на смартфон на встановити на нього додаток XE з Google Plаy. Після цього телефон можна підзаряджати на відстані до 5,2 м від зарядної станції, не використовуючи при цьому дротів. Зарядна станція автоматично має розпочати заряджати пристрій (наприклад, смартфон), як тільки зможе знайти приймач (тобто чохол XE) в межах свого діапазону. Передавач передає електромагнітні хвилі на приймач. Вже через інтелектуальний модуль управління антена заряджає акумулятори.
Зарядна станція може працювати з телефонами та планшетами, котрі підтримують технології Bluetooth, LoRa, Z WARE, ZigBee. Станція може виявити підключені до неї пристрої, проаналізувати стан їхніх акумулаторів та рівень потужності, котрий потрібен для повного підзаряджання. Одночасно від 1 станції можна підзарядити до 8 ґаджетів. Мобільний застосунок дає змогу визначити рівень швидкості зарядки смартфонів та пріоритетність.На конференції GISEC, IOTX & AI в Об’єднаних Арабських Еміратах українсько-польська компанія Technovator XE провела демонстрацію нової бездротової системи зарядки у робочому стані.
Нагадаємо, раніше ми розповідалиPhilips презентувала ґаджет для спокійного сну про ґаджет для спокійного сну від компанії Philips.