fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Philips презентувала ґаджет для спокійного сну

Philips prezentuvala ğadžet dlja spokijnogo snu
Компанія Philips, світовий лідер у галузі технологій у галузі охорони здоров'я, презентувала SmartSleep. Розробник називає пристрій першим і єдиним клінічно підтвердженим споживчим рішенням для покращення якості глибокого сну для людей, які недостатньо добре сплять
Kompanija Philips, svitovyj lider u galuzi tehnologij u galuzi ohorony zdorov'ja, prezentuvala SmartSleep. Rozrobnyk nazyvaje prystrij peršym i jedynym klinično pidtverdženym spožyvčym rišennjam dlja pokraščennja jakosti glybokogo snu dlja ljudej, jaki nedostatńo dobre spljať
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  SmartSleep є останнім доповненням до зростаючого портфоліо інтелектуальних цифрових платформ Philips. Ґаджет, представлений на CES 2018, входить до лінійки продуктів та пристроїв, які покращують стан здоровя. Як працює помічник для сновидінь від Philips. У Philips ми віримо, що завжди є спосіб поліпшити життя, — заявив Егберт ван Агт, директор зі звязків із персоналом в Philips. — Нові інноваційні рішення, такі як SmartSleep, спираються на наш досвід в терапії сну та більше 2,6 млрд годин нічного сну й даних про них, що зібрані компанією протягом минулих 10 років. SmartSleep оптимізує глибокий сон на науковій основі. Близько 40% людей у ​​віці 25-54 років отримують менше, ніж рекомендовані 7 годин сну за ніч. Це спричиняє труднощі із концентрацією, проблеми з пам’яттю та сфокусованістю. Для покращення показників життєдіяльності слід збільшити тривалість фази глибокого сну. На відміну від інших пристроїв для сну, які просто контролюють спосіб життя користувача, новий Philips SmartSleep оснащений 2 маленькими датчиками, які визначають періоди повільного сну. Запропоновані компанією алгоритми аналізу сну, розроблені у співпраці з провідними фахівцями зі сну та невропатологами, виробляють індивідуальні звукові тони, що підвищують глибину та тривалість повільного хвильового сну. Супровідний журнал на основі додатку поліпшує сон з плином часу та надає поради щодо того, як отримати найкращий нічний сон. Раніше ми розповідали про український стартап для усвідомлених сновидінь, який зібрав солідну суму на Kickstarter.
Реклама 👇 Замовити

SmartSleep є останнім доповненням до зростаючого портфоліо інтелектуальних цифрових платформ Philips. Ґаджет, представлений на CES 2018, входить до лінійки продуктів та пристроїв, які покращують стан здоров’я.

Як працює «помічник для сновидінь» від Philips

«У Philips ми віримо, що завжди є спосіб поліпшити життя», — заявив Егберт ван Агт, директор зі зв’язків із персоналом в Philips. — «Нові інноваційні рішення, такі як SmartSleep, спираються на наш досвід в терапії сну та більше 2,6 млрд годин нічного сну й даних про них, що зібрані компанією протягом минулих 10 років».

SmartSleep оптимізує глибокий сон на науковій основі. Близько 40% людей у ​​віці 25-54 років отримують менше, ніж рекомендовані 7 годин сну за ніч. Це спричиняє труднощі із концентрацією, проблеми з пам’яттю та сфокусованістю. Для покращення показників життєдіяльності слід збільшити тривалість фази глибокого сну.

Philips презентувала ґаджет для спокійного сну

На відміну від інших пристроїв для сну, які просто контролюють спосіб життя користувача, новий Philips SmartSleep оснащений 2 маленькими датчиками, які визначають періоди повільного сну. Запропоновані компанією алгоритми аналізу сну, розроблені у співпраці з провідними фахівцями зі сну та невропатологами, виробляють індивідуальні звукові тони, що підвищують глибину та тривалість повільного хвильового сну. Супровідний журнал на основі додатку поліпшує сон з плином часу та надає поради щодо того, як отримати найкращий нічний сон.

Раніше ми розповідали про український стартап для усвідомлених сновидінь, який зібравPhilips презентувала ґаджет для спокійного сну 1Сни за $75 тис: Український стартап LucidCatcher досяг успіху на Kickstarter солідну суму на Kickstarter.

Теґи: гаджети

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: