fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Києві почнуть тестувати новий український трамвай «Татра-Юг»

V Kyjevi počnuť testuvaty novyj ukraїnśkyj tramvaj «Tatra-Jug»
Вчора, 2 травня, в столиці протестували новий трисекційний трамвайний поїзд моделі К-1М6 компанії «Татра-Юг». Експлуатація трамваю відбуватиметься на лівобережних маршрутах, які обслуговує Дарницьке трамвайне депо, повідомляє «Київпастранс»
Včora, 2 travnja, v stolyci protestuvaly novyj trysekcijnyj tramvajnyj poїzd modeli K-1M6 kompaniї «Tatra-Jug». Ekspluatacija tramvaju vidbuvatymeťsja na livoberežnyh maršrutah, jaki obslugovuje Darnyćke tramvajne depo, povidomljaje «Kyїvpastrans»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Трамвай, який отримала столиця у тестову експлуатацію, виготовлений на виробничих потужностях Південного машинобудівного заводу в Дніпрі. Мета — продемонструвати переваги низькопідлового трамвая на місцевості, де не передбачені зупинкові платформи. Чим обладнаний трамвай Татра-Юг. Трамвайний поїзд має понад 70% низької підлоги, обладнаний місцями для людей з інвалідністю, кондиціонером та мережею Wi-Fi. В салоні встановлені ергономічні крісла, система звукового інформування пасажирів та світлодіодне освітлення. Експлуатація трамвайного поїзда відбуватиметься на лівобережних маршрутах, які обслуговує Дарницьке трамвайне депо. Подібні тестування вже відбулися у містах Камянське та Дніпро. Раніше в коментарі Центру транспортних стратегій директор Татра-Юг Анатолій Кердивара повідомив, що цей трамвай в Києві призначений не для Борщагівської лінії, а для тих ліній, де повністю низькопідлогові вагони не можуть курсувати через стан колії. Фото: Київпастранс. . Анатолій Кердивара також зазначив: Ми виготовили такий вагон, який адаптований під важкі умови експлуатації, при цьому він технічно і по дизайну не поступається європейським аналогам. До речі, у виробництві бере участь 41 підприємство Києва. Ми бачимо, що трамвай цікавий замовникам. Сподіваємося, що український вагон сподобається киянам. Тоді ж директор підприємства повідомляв про те, що на початку червня Татра-Юг має намір відправити першу партію в єгипетську Олександрію. Нагадаємо, що за договорами минулого року КП Київпастранс було придбано та введено в експлуатацію нових 35 вагонів PESA Fokstrot та 5 вагонів Електрон T5B64. Раніше ми повідомляли про те, що трисекційний частково низькопідлоговий трамвай К1М6, створений Татра-Юг, після двох років розробки починає випробування в місті Кам’янське.
Реклама 👇 Замовити

Трамвай, який отримала столиця у тестову експлуатацію, виготовлений на виробничих потужностях Південного машинобудівного заводу в Дніпрі. Мета — продемонструвати переваги низькопідлового трамвая на місцевості, де не передбачені зупинкові платформи.

Чим обладнаний трамвай «Татра-Юг»

Трамвайний поїзд має понад 70% низької підлоги, обладнаний місцями для людей з інвалідністю, кондиціонером та мережею Wi-Fi. В салоні встановлені ергономічні крісла, система звукового інформування пасажирів та світлодіодне освітлення.

Експлуатація трамвайного поїзда відбуватиметься на лівобережних маршрутах, які обслуговує Дарницьке трамвайне депо. Подібні тестування вже відбулися у містах Кам’янське та Дніпро.

Раніше в коментарі Центру транспортних стратегій директор «Татра-Юг» Анатолій Кердивара повідомив, що цей трамвай в Києві призначений не для Борщагівської лінії, а для тих ліній, де повністю низькопідлогові вагони не можуть курсувати через стан колії.

В Києві почнуть тестувати новий український трамвай «Татра-Юг» 1
Фото: Київпастранс

Анатолій Кердивара також зазначив: «Ми виготовили такий вагон, який адаптований під важкі умови експлуатації, при цьому він технічно і по дизайну не поступається європейським аналогам. До речі, у виробництві бере участь 41 підприємство Києва. Ми бачимо, що трамвай цікавий замовникам. Сподіваємося, що український вагон сподобається киянам». Тоді ж директор підприємства повідомляв про те, що на початку червня «Татра-Юг» має намір відправити першу партію в єгипетську Олександрію.

Нагадаємо, що за договорами минулого року КП “Київпастранс” було придбано та введено в експлуатацію нових 35 вагонів «PESA Fokstrot» та 5 вагонів «Електрон T5B64».

Раніше ми повідомлялиВ Києві почнуть тестувати новий український трамвай «Татра-Юг» 2Одеський низькопідлоговий трамвай випробовують у Кам’янському про те, що трисекційний частково низькопідлоговий трамвай К1М6, створений «Татра-Юг», після двох років розробки починає випробування в місті Кам’янське.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: