За словами керівника «Нової Пошти», компанія не просто покращуватиме сервіси, які у неї вже є (зокрема, мобільний додаток), але й створить низку інфраструктурних рішень для подальшого розвитку бізнесу.
Що планують побудувати
Як заявив Клімов, компанія у 2018-му збудує Хмельницький термінал, під який отримала фінансування у вигляді кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку. Інші термінали будуватимуть у партнерстві із девелоперами. На таких умовах вже будують термінал у Львові та будуватимуть у Харкові. За умовами такого будівництва девелопери отримують контракти на гарантовану оренду строком на 5-10 років.
Як компанія має намір використовувати авіацію
Компанія має намір тестувати доставку дронами для подальшого масштабування цієї послуги із розвитком технологій. Поки що «Нова Пошта» активно тестує авіадоставлення з метою збільшення швидкості надсилання замовлень з інтернет-магазинів. Розвиток міжнародної доставки спонукає компанію до розвитку авіаперевзень. За словами директора компанії, з часом декілька літаків на тиждень зі Сполучених Штатів Америки будуть перевозити виключно дрібні вантажі для «Нової Пошти». У перспективі компанія перейде на власні літаки.
Які результати має «Нова Пошта» за 2017 рік
Міжнародне доставлення як послуга активно зростає. «Нова Пошта» завезла близько 6,5 млн замовлень з-за кордону у 2017 році. У 2018-му керівництво компанії очікує зростання цього сегменту у декілька разів. Також активно зростає мережа відділень. До кінця 2018-го «Нова Пошта» планує відкрити 400 нових відділень, 400 партнерських та ще перемістити 200 існуючих на нові локації.
Нагалаємо, раніше ми розповідали вамВ Україні онлайн-ринок доставлення їжі виріс до $97 млн про стрімке зростання ринку доставлення їжі в Україні та пов’язаних із ним сервісів.