fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні онлайн-ринок доставлення їжі виріс до $97 млн

V Ukraїni onlajn-rynok dostavlennja їži vyris do $97 mln
З 2013 до 2016 року об’єм онлайн-ринку доставлення їжі в Україні збільшився з $35 млн до $97 млн. Про це йдеться в огляді європейського онлайн-ринку доставлення готових страв, підготовленого інвестиційною компанією Chernovetskyi Investment Group (CIG)
Z 2013 do 2016 roku ob’jem onlajn-rynku dostavlennja їži v Ukraїni zbiľšyvsja z $35 mln do $97 mln. Pro ce jdeťsja v ogljadi jevropejśkogo onlajn-rynku dostavlennja gotovyh strav, pidgotovlenogo investycijnoju kompanijeju Chernovetskyi Investment Group (CIG)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс доставлення EDA.UA охоплює більше половини ринку. Абсолютним лідером українського ринку є сервіс EDA.UA, який доставляє їжу з більш ніж 1500 ресторанів в 28 населених пунктах. На цей агрегатор припадає 65% онлайн-замовлень готових страв. У червні CIG, що володіє контрольним пакетом акцій EDA.UA, оголосила про входження сервісу в Foodout Group, балтійської компанію, якій належать аналогічні послуги в Литві, Латвії, Естонії та Ірані (готується запуск в Білорусі). За оцінками аналітиків CIG, послугами замовлення їжі користуються 60 млн жителів Європи, а об’єм ринку вже сягнув $7 млрд. Лідерство на європейському ринку з 40%-ю часткою утримує міжнародний сервіс Just Eat. У 2016 році його виручка становила $495 млн, а ринкова капіталізація — близько $5,3 млрд. Аналітики вважають, що пострадянські країни, в тому числі Україна, мають величезний потенціал для розвитку онлайн-ринку доставлення їжі. Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що український сервіс доставлення їжі планує запуск чат-ботів.
Реклама 👇 Замовити

Сервіс доставлення EDA.UA охоплює більше половини ринку

Абсолютним лідером українського ринку є сервіс EDA.UA, який доставляє їжу з більш ніж 1500 ресторанів в 28 населених пунктах. На цей агрегатор припадає 65% онлайн-замовлень готових страв.

У червні CIG, що володіє контрольним пакетом акцій EDA.UA, оголосила про входження сервісу в Foodout Group, балтійської компанію, якій належать аналогічні послуги в Литві, Латвії, Естонії та Ірані (готується запуск в Білорусі).

За оцінками аналітиків CIG, послугами замовлення їжі користуються 60 млн жителів Європи, а об’єм ринку вже сягнув $7 млрд. Лідерство на європейському ринку з 40%-ю часткою утримує міжнародний сервіс Just Eat. У 2016 році його виручка становила $495 млн, а ринкова капіталізація — близько $5,3 млрд.

Аналітики вважають, що пострадянські країни, в тому числі Україна, мають величезний потенціал для розвитку онлайн-ринку доставлення їжі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що український сервіс доставлення їжі планує запускВ Україні онлайн-ринок доставлення їжі виріс до $97 млн 1Український сервіс доставлення їжі запустить чат-боти для клієнтів чат-ботів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: