Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Графічний редактор Crello запустив багатосторінкові дизайни

Grafičnyj redaktor Crello zapustyv bagatostorinkovi dyzajny

Графічний редактор Crello від Depositphotos запустив багатосторінкові дизайни. В  них можна швидко і безкоштовно створити презентації або рекламу для Facebook — каруселі
Grafičnyj redaktor Crello vid Depositphotos zapustyv bagatostorinkovi dyzajny. V  nyh možna švydko i bezkoštovno stvoryty prezentaciї abo reklamu dlja Facebook — karuseli
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Графічний редактор Crello також пропонує двосторонні шаблони візиток і листівок. Тут також є квадратний формат багатосторінкових постів, який добре підійде для створення Facebook- та Instagram-каруселей. Що відомо про функції нового редактора . У редакторі є готові 5-сторінкові шаблони презентацій, які можна редагувати, копіювати і завантажувати в форматах JPG і PDF. Crello не обмежує кількість сторінок, які користувач може самостійно додати в свої презентації. Вони можуть містити десятки і навіть сотні сторінок. Всього в редакторі – 200 безкоштовних шаблонів для презентацій, створених професійними дизайнерами. Crello став популярним графічним редактором після того, як запустив анімовані дизайни в 2017 році. Анімації безкоштовні і легко редагуються: можна додати свій текст і лого на анімовану картинку. Нагадаємо, що графічний редактор Crello тепер доступний українською. Crello підтримує більше 30 кириличних шрифтів. Аналогічні сервіси досі не можуть повноцінно працювати з кирилицею. Серед інших функцій, яких немає у конкурентів — безкоштовне завантаження будь-яких додаткових шрифтів і експорт контенту в PDF-формат для друку. Сервіс також поповнив колекцію безкоштовних шаблонів дизайнів — тепер їх більше 10 тис. Платними залишаються лише додаткові елементи дизайну і стокові фотографії, але вартість кожного файлу не перевищить $0,99, а після покупки будь-які зображення можна використовувати повторно без доплати. Інтерфейс сервісу доступний 9 мовами, серед них — українською, англійською, іспанською, німецькою та французькою.
Реклама 👇 Замовити

Графічний редактор Crello також пропонує двосторонні шаблони візиток і листівок. Тут також є квадратний формат багатосторінкових постів, який добре підійде для створення Facebook- та Instagram-каруселей.

Що відомо про функції нового редактора 

У редакторі є готові 5-сторінкові шаблони презентацій, які можна редагувати, копіювати і завантажувати в форматах JPG і PDF. Crello не обмежує кількість сторінок, які користувач може самостійно додати в свої презентації. Вони можуть містити десятки і навіть сотні сторінок. Всього в редакторі – 200 безкоштовних шаблонів для презентацій, створених професійними дизайнерами. Crello став популярним графічним редактором після того, як запустив анімовані дизайни в 2017 році. Анімації безкоштовні і легко редагуються: можна додати свій текст і лого на анімовану картинку.

01/ 03

Нагадаємо, що графічний редактор Crello тепер доступний українською. Crello підтримує більше 30 кириличних шрифтів. Аналогічні сервіси досі не можуть повноцінно працювати з кирилицею. Серед інших функцій, яких немає у конкурентів — безкоштовне завантаження будь-яких додаткових шрифтів і експорт контенту в PDF-формат для друку.

Сервіс також поповнив колекцію безкоштовних шаблонів дизайнів — тепер їх більше 10 тис. Платними залишаються лише додаткові елементи дизайну і стокові фотографії, але вартість кожного файлу не перевищить $0,99, а після покупки будь-які зображення можна використовувати повторно без доплати. Інтерфейс сервісу доступний 9 мовами, серед них — українською, англійською, іспанською, німецькою та французькою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: