fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Графічний редактор Crello запустив багатосторінкові дизайни

Grafičnyj redaktor Crello zapustyv bagatostorinkovi dyzajny
Графічний редактор Crello від Depositphotos запустив багатосторінкові дизайни. В  них можна швидко і безкоштовно створити презентації або рекламу для Facebook — каруселі
Grafičnyj redaktor Crello vid Depositphotos zapustyv bagatostorinkovi dyzajny. V  nyh možna švydko i bezkoštovno stvoryty prezentaciї abo reklamu dlja Facebook — karuseli
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Графічний редактор Crello також пропонує двосторонні шаблони візиток і листівок. Тут також є квадратний формат багатосторінкових постів, який добре підійде для створення Facebook- та Instagram-каруселей. Що відомо про функції нового редактора . У редакторі є готові 5-сторінкові шаблони презентацій, які можна редагувати, копіювати і завантажувати в форматах JPG і PDF. Crello не обмежує кількість сторінок, які користувач може самостійно додати в свої презентації. Вони можуть містити десятки і навіть сотні сторінок. Всього в редакторі – 200 безкоштовних шаблонів для презентацій, створених професійними дизайнерами. Crello став популярним графічним редактором після того, як запустив анімовані дизайни в 2017 році. Анімації безкоштовні і легко редагуються: можна додати свій текст і лого на анімовану картинку. Нагадаємо, що графічний редактор Crello тепер доступний українською. Crello підтримує більше 30 кириличних шрифтів. Аналогічні сервіси досі не можуть повноцінно працювати з кирилицею. Серед інших функцій, яких немає у конкурентів — безкоштовне завантаження будь-яких додаткових шрифтів і експорт контенту в PDF-формат для друку. Сервіс також поповнив колекцію безкоштовних шаблонів дизайнів — тепер їх більше 10 тис. Платними залишаються лише додаткові елементи дизайну і стокові фотографії, але вартість кожного файлу не перевищить $0,99, а після покупки будь-які зображення можна використовувати повторно без доплати. Інтерфейс сервісу доступний 9 мовами, серед них — українською, англійською, іспанською, німецькою та французькою.
Реклама 👇 Замовити

Графічний редактор Crello також пропонує двосторонні шаблони візиток і листівок. Тут також є квадратний формат багатосторінкових постів, який добре підійде для створення Facebook- та Instagram-каруселей.

Що відомо про функції нового редактора 

У редакторі є готові 5-сторінкові шаблони презентацій, які можна редагувати, копіювати і завантажувати в форматах JPG і PDF. Crello не обмежує кількість сторінок, які користувач може самостійно додати в свої презентації. Вони можуть містити десятки і навіть сотні сторінок. Всього в редакторі – 200 безкоштовних шаблонів для презентацій, створених професійними дизайнерами. Crello став популярним графічним редактором після того, як запустив анімовані дизайни в 2017 році. Анімації безкоштовні і легко редагуються: можна додати свій текст і лого на анімовану картинку.

01/ 03

Нагадаємо, що графічний редактор Crello тепер доступнийГрафічний редактор Crello запустив багатосторінкові дизайни 1Графічний редактор Crello відтепер доступний українською українською. Crello підтримує більше 30 кириличних шрифтів. Аналогічні сервіси досі не можуть повноцінно працювати з кирилицею. Серед інших функцій, яких немає у конкурентів — безкоштовне завантаження будь-яких додаткових шрифтів і експорт контенту в PDF-формат для друку.

Сервіс також поповнив колекцію безкоштовних шаблонів дизайнів — тепер їх більше 10 тис. Платними залишаються лише додаткові елементи дизайну і стокові фотографії, але вартість кожного файлу не перевищить $0,99, а після покупки будь-які зображення можна використовувати повторно без доплати. Інтерфейс сервісу доступний 9 мовами, серед них — українською, англійською, іспанською, німецькою та французькою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: