fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Графічний редактор Crello відтепер доступний українською

Grafičnyj redaktor Crello vidteper dostupnyj ukraїnśkoju
Онлайн-сервіс Crello від компанії Depositphotos, який надає можливість графічного дизайну для недизайнерів, повноцінно запустився в Україні з підтримкою кирилиці, українською та ще 8 мовами інтерфейсу. Зараз у проекту вже 100 тис користувачів за підсумками першого місяця роботи без використання платних каналів онлайн-маркетингу
Onlajn-servis Crello vid kompaniї Depositphotos, jakyj nadaje možlyvisť grafičnogo dyzajnu dlja nedyzajneriv, povnocinno zapustyvsja v Ukraїni z pidtrymkoju kyrylyci, ukraїnśkoju ta šče 8 movamy interfejsu. Zaraz u proektu vže 100 tys korystuvačiv za pidsumkamy peršogo misjacja roboty bez vykorystannja platnyh kanaliv onlajn-marketyngu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  15 червня Depositphotos випустила англомовну версію Crello. Реліз отримав позитивний відгук в медіа в США, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Польщі, Латинській Америці та Азії. Ми переконалися, що наш продукт є корисним не тільки для не-дизайнерів, але і стає у нагоді фахівцям різних сфер, які постійно працюють з візуальним контентом і хочуть створювати його дійсно швидко, — зауважує очільниця проекту Людмила Небожак. — Навіть редакція сайту для дизайнерів — DesignTaxi — почала використовувати його для підготовки ілюстрацій до своїх публікацій. За словами Небожак, спочатку команда Crello планувала випустити оновлення восени. Щодня ми отримували прохання додати підтримку кириличних шрифтів і перевести інтерфейс. Нам довелося поквапитися і реалізувати локалізацію для ринку протягом місяця після запуску англомовної версії. Для нас дуже важливо, щоб користувачі з України змогли використати той же набір функцій, що й  усього світу, — говорить Людмила. Які основні параметри сервісу після оновлення. Crello підтримує більше 30 кириличних шрифтів. Аналогічні сервіси досі не можуть повноцінно працювати з кирилицею. Серед інших функцій, яких немає у конкурентів — безкоштовне завантаження будь-яких додаткових шрифтів і експорт контенту в PDF-формат для друку. Сервіс також поповнив колекцію безкоштовних шаблонів дизайнів — тепер їх більше 10 тис. Платними залишаються лише додаткові елементи дизайну і стокові фотографії, але вартість кожного файлу не перевищить $0,99, а після покупки будь-які зображення можна використовувати повторно без доплати. Інтерфейс сервісу доступний 9 мовами, серед них — українською, англійською, іспанською, німецькою та французькою. Користувачі можуть за кілька кроків створити власний унікальний дизайн, використовуючи готові шаблони від фахових дизайнерів. Зараз в Crello можна створити свою графіку на основі 30 готових форматів: це можуть бути пости для соцмереж, матеріали для розсилок, брендинґ Facebook-сторінок, листівки та постери, банери для реклами в інтернеті та промо-матеріали для друку.
Реклама 👇 Замовити

15 червня Depositphotos випустила англомовну версію Crello. Реліз отримав позитивний відгук в медіа в США, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Польщі, Латинській Америці та Азії. «Ми переконалися, що наш продукт є корисним не тільки для не-дизайнерів, але і стає у нагоді фахівцям різних сфер, які постійно працюють з візуальним контентом і хочуть створювати його дійсно швидко», — зауважує очільниця проекту Людмила Небожак. — «Навіть редакція сайту для дизайнерів — DesignTaxi — почала використовувати його для підготовки ілюстрацій до своїх публікацій».

За словами Небожак, спочатку команда Crello планувала випустити оновлення восени. «Щодня ми отримували прохання додати підтримку кириличних шрифтів і перевести інтерфейс. Нам довелося поквапитися і реалізувати локалізацію для ринку протягом місяця після запуску англомовної версії. Для нас дуже важливо, щоб користувачі з України змогли використати той же набір функцій, що й  усього світу», — говорить Людмила.

Які основні параметри сервісу після оновлення

Crello підтримує більше 30 кириличних шрифтів. Аналогічні сервіси досі не можуть повноцінно працювати з кирилицею. Серед інших функцій, яких немає у конкурентів — безкоштовне завантаження будь-яких додаткових шрифтів і експорт контенту в PDF-формат для друку.

Графічний редактор Crello відтепер доступний українською 1

Сервіс також поповнив колекцію безкоштовних шаблонів дизайнів — тепер їх більше 10 тис. Платними залишаються лише додаткові елементи дизайну і стокові фотографії, але вартість кожного файлу не перевищить $0,99, а після покупки будь-які зображення можна використовувати повторно без доплати.

Інтерфейс сервісу доступний 9 мовами, серед них — українською, англійською, іспанською, німецькою та французькою.

Графічний редактор Crello відтепер доступний українською 2

Користувачі можуть за кілька кроків створити власний унікальний дизайн, використовуючи готові шаблони від фахових дизайнерів. Зараз в Crello можна створити свою графіку на основі 30 готових форматів: це можуть бути пости для соцмереж, матеріали для розсилок, брендинґ Facebook-сторінок, листівки та постери, банери для реклами в інтернеті та промо-матеріали для друку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
володимир

дякую

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: