fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запускають мобільний додаток для аграріїв

V Ukraїni zapuskajuť mobiľnyj dodatok dlja agrariїv
Буде обрано близько 50 користувачів у фокус-групу, які перевірять зручність використання додатку. Про це йшлося під час зустрічі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети з представниками компанії «Київстар»  
Bude obrano blyźko 50 korystuvačiv u fokus-grupu, jaki perevirjať zručnisť vykorystannja dodatku. Pro ce jšlosja pid čas zustriči zastupnyka Ministra agrarnoї polityky ta prodovoľstva Ukraїny Viktora Šeremety z predstavnykamy kompaniї «Kyїvstar»  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тестову версію спеціального мобільного додатку для українських аграріїв, який розробила компанія Київстар спільно з Мінагрополітики, планується запустити у квітні. Як тестуватимуть додаток. В основу цифрової платформи для аграріїв закладена інформація про ціни на продукцію і матеріали, інформація про шкідників, основні новини аграрного сектора, дані про погоду і корисні поради. Додаток має допомогти сільгоспвиробникам контролювати свій бізнес, дізнаватись про державні програми підтримки, отримувати консультації тощо. Одночасно із запуском тестової версії, на основі спільної роботи Мінагрополітики та Київстар будуть розроблятися додаткові функції мобільного додатку. Крім того, вестиметься робота над просуванням та адаптацією мобільного додатку навіть у віддалених місцевостях України. Аналіз результатів тестування планується використати в інших країнах Європи та Азії, адже Україна – перша країна, яка запроваджує таку digital-платформу аграріїв. Також було вирішено після запуску тестової версії мобільного додатку організувати робочу зустріч представників Мінагрополітики та компанії Київстар для напрацювання плану дій на рік та визначення нових функції модуля. Нагадаємо, що для абітурієнтів запустили мобільний додаток Моє ЗНО. Для кожного зареєстрованого учасника на сайті УЦОЯО буде створено інформаційну сторінку. На ній буде розміщено інформацію про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати тестування. Додаток є аналогом інформаційної сторінки сайту, він дає змогу учасникам тестування отримати інформацію про тестування.  
Реклама 👇 Замовити

Тестову версію спеціального мобільного додатку для українських аграріїв, який розробила компанія «Київстар» спільно з Мінагрополітики, планується запустити у квітні.

Як тестуватимуть додаток

В основу цифрової платформи для аграріїв закладена інформація про ціни на продукцію і матеріали, інформація про шкідників, основні новини аграрного сектора, дані про погоду і корисні поради. Додаток має допомогти сільгоспвиробникам контролювати свій бізнес, дізнаватись про державні програми підтримки, отримувати консультації тощо.

Одночасно із запуском тестової версії, на основі спільної роботи Мінагрополітики та «Київстар» будуть розроблятися додаткові функції мобільного додатку. Крім того, вестиметься робота над просуванням та адаптацією мобільного додатку навіть у віддалених місцевостях України. Аналіз результатів тестування планується використати в інших країнах Європи та Азії, адже Україна – перша країна, яка запроваджує таку digital-платформу аграріїв. Також було вирішено після запуску тестової версії мобільного додатку організувати робочу зустріч представників Мінагрополітики та компанії «Київстар» для напрацювання плану дій на рік та визначення нових функції модуля.

Нагадаємо, що для абітурієнтів запустилиВ Україні запускають мобільний додаток для аграріїв 1Для абітурієнтів запустили мобільний додаток «Моє ЗНО» мобільний додаток «Моє ЗНО». Для кожного зареєстрованого учасника на сайті УЦОЯО буде створено інформаційну сторінку. На ній буде розміщено інформацію про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати тестування. Додаток є аналогом інформаційної сторінки сайту, він дає змогу учасникам тестування отримати інформацію про тестування.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: