fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український PatentBot розпочав реєстрацію торгових марок в ЄС

Ukraїnśkyj PatentBot rozpočav rejestraciju torgovyh marok v JeS
Український чат-бот PatentBot – реєстратор торгових марок через Facebook Messenger – вийшов за рамки України. Тепер з його допомогою українці можуть зареєструвати ТМ в 28 країнах Євросоюзу
Ukraїnśkyj čat-bot PatentBot – rejestrator torgovyh marok čerez Facebook Messenger – vyjšov za ramky Ukraїny. Teper z jogo dopomogoju ukraїnci možuť zarejestruvaty TM v 28 kraїnah Jevrosojuzu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перевірити, чи вільна бажана торгова марка, здійснити пошук і подати заявку на реєстрацію можна в режимі 24/7. Також з грудня 2017 року сервіс працює в США. Як працює бот . Щоб зареєструвати торгову марку, необхідно зайти в месенджер Facebook, відповісти на кілька питань протягом 5-7 хвилин і оплатити замовлення. Вартість реєстрації складе €249, не враховуючи державне мито. За словами керуючого директора PatentBot Валентина Пивоварова, це в 4 рази дешевше аналогічної послуги, пропонованої живим фахівцем в ЄС на сьогодні. Обсяг ринку реєстрації ТМ в Євросоюзі, за даними команди, становить 135 000 реєстрацій в рік. Головні конкуренти PatentBot в ЄС, як і в інших куточках світу, – патентні повірені, які працюють за класичною схемою і пропонують послуги набагато дорожче і затратні за часом. Також є AlbertBot в Австрії. Але він займається розробкою конкретної патентної компанії. На відміну від українського продукту, австрійський бот просто виконує роль якісного customer success service. Нагадаємо, що компанія Renault розпочала продаж електромобілів в Україні. Цієї зими в Україні за участю експертів з Франції та представників компанії Рено Україна був проведений повторний ZOE тур. Його результати свідчать про підготовленість інфраструктури і дають зелене світло на продаж електромобілів в Україні. Перша інспекція була проведена в Києві, Львові та Одесі навесні 2017 року. За її підсумками лише 76% зарядних станцій мали належний технічний рівень для зарядки електромобілів Renault. З огляду на низьку підготовленість української інфраструктури до комфортної експлуатації електромобілів Renault, протягом року проводились переговори з власниками та операторами інфраструктури щодо виправлення помилок і удосконалення роботи зарядних станцій.
Реклама 👇 Замовити

Перевірити, чи вільна бажана торгова марка, здійснити пошук і подати заявку на реєстрацію можна в режимі 24/7. Також з грудня 2017 року сервіс працює в США.

Як працює бот 

Щоб зареєструвати торгову марку, необхідно зайти в месенджер Facebook, відповісти на кілька питань протягом 5-7 хвилин і оплатити замовлення. Вартість реєстрації складе €249, не враховуючи державне мито. За словами керуючого директора PatentBot Валентина Пивоварова, це в 4 рази дешевше аналогічної послуги, пропонованої живим фахівцем в ЄС на сьогодні.

Обсяг ринку реєстрації ТМ в Євросоюзі, за даними команди, становить 135 000 реєстрацій в рік. Головні конкуренти PatentBot в ЄС, як і в інших куточках світу, – патентні повірені, які працюють за класичною схемою і пропонують послуги набагато дорожче і затратні за часом. Також є AlbertBot в Австрії. Але він займається розробкою конкретної патентної компанії. На відміну від українського продукту, австрійський бот просто виконує роль якісного customer success service.

Нагадаємо, що компанія Renault розпочалаУкраїнський PatentBot розпочав реєстрацію торгових марок в ЄС 1Renault розпочала продаж електрокарів в Україні продаж електромобілів в Україні. Цієї зими в Україні за участю експертів з Франції та представників компанії «Рено Україна» був проведений повторний ZOE тур. Його результати свідчать про підготовленість інфраструктури і дають зелене світло на продаж електромобілів в Україні.

Перша інспекція була проведена в Києві, Львові та Одесі навесні 2017 року. За її підсумками лише 76% зарядних станцій мали належний технічний рівень для зарядки електромобілів Renault. З огляду на низьку підготовленість української інфраструктури до комфортної експлуатації електромобілів Renault, протягом року проводились переговори з власниками та операторами інфраструктури щодо виправлення помилок і удосконалення роботи зарядних станцій.

Джерело: Аin.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: