fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український PatentBot розпочав реєстрацію торгових марок в ЄС

Ukraїnśkyj PatentBot rozpočav rejestraciju torgovyh marok v JeS

Український чат-бот PatentBot – реєстратор торгових марок через Facebook Messenger – вийшов за рамки України. Тепер з його допомогою українці можуть зареєструвати ТМ в 28 країнах Євросоюзу
Ukraїnśkyj čat-bot PatentBot – rejestrator torgovyh marok čerez Facebook Messenger – vyjšov za ramky Ukraїny. Teper z jogo dopomogoju ukraїnci možuť zarejestruvaty TM v 28 kraїnah Jevrosojuzu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перевірити, чи вільна бажана торгова марка, здійснити пошук і подати заявку на реєстрацію можна в режимі 24/7. Також з грудня 2017 року сервіс працює в США. Як працює бот . Щоб зареєструвати торгову марку, необхідно зайти в месенджер Facebook, відповісти на кілька питань протягом 5-7 хвилин і оплатити замовлення. Вартість реєстрації складе €249, не враховуючи державне мито. За словами керуючого директора PatentBot Валентина Пивоварова, це в 4 рази дешевше аналогічної послуги, пропонованої живим фахівцем в ЄС на сьогодні. Обсяг ринку реєстрації ТМ в Євросоюзі, за даними команди, становить 135 000 реєстрацій в рік. Головні конкуренти PatentBot в ЄС, як і в інших куточках світу, – патентні повірені, які працюють за класичною схемою і пропонують послуги набагато дорожче і затратні за часом. Також є AlbertBot в Австрії. Але він займається розробкою конкретної патентної компанії. На відміну від українського продукту, австрійський бот просто виконує роль якісного customer success service. Нагадаємо, що компанія Renault розпочала продаж електромобілів в Україні. Цієї зими в Україні за участю експертів з Франції та представників компанії Рено Україна був проведений повторний ZOE тур. Його результати свідчать про підготовленість інфраструктури і дають зелене світло на продаж електромобілів в Україні. Перша інспекція була проведена в Києві, Львові та Одесі навесні 2017 року. За її підсумками лише 76% зарядних станцій мали належний технічний рівень для зарядки електромобілів Renault. З огляду на низьку підготовленість української інфраструктури до комфортної експлуатації електромобілів Renault, протягом року проводились переговори з власниками та операторами інфраструктури щодо виправлення помилок і удосконалення роботи зарядних станцій.
Реклама 👇 Замовити

Перевірити, чи вільна бажана торгова марка, здійснити пошук і подати заявку на реєстрацію можна в режимі 24/7. Також з грудня 2017 року сервіс працює в США.

Як працює бот 

Щоб зареєструвати торгову марку, необхідно зайти в месенджер Facebook, відповісти на кілька питань протягом 5-7 хвилин і оплатити замовлення. Вартість реєстрації складе €249, не враховуючи державне мито. За словами керуючого директора PatentBot Валентина Пивоварова, це в 4 рази дешевше аналогічної послуги, пропонованої живим фахівцем в ЄС на сьогодні.

Обсяг ринку реєстрації ТМ в Євросоюзі, за даними команди, становить 135 000 реєстрацій в рік. Головні конкуренти PatentBot в ЄС, як і в інших куточках світу, – патентні повірені, які працюють за класичною схемою і пропонують послуги набагато дорожче і затратні за часом. Також є AlbertBot в Австрії. Але він займається розробкою конкретної патентної компанії. На відміну від українського продукту, австрійський бот просто виконує роль якісного customer success service.

Нагадаємо, що компанія Renault розпочала продаж електромобілів в Україні. Цієї зими в Україні за участю експертів з Франції та представників компанії «Рено Україна» був проведений повторний ZOE тур. Його результати свідчать про підготовленість інфраструктури і дають зелене світло на продаж електромобілів в Україні.

Перша інспекція була проведена в Києві, Львові та Одесі навесні 2017 року. За її підсумками лише 76% зарядних станцій мали належний технічний рівень для зарядки електромобілів Renault. З огляду на низьку підготовленість української інфраструктури до комфортної експлуатації електромобілів Renault, протягом року проводились переговори з власниками та операторами інфраструктури щодо виправлення помилок і удосконалення роботи зарядних станцій.

Джерело: Аin.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: