fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві стартувала кампанія «Будуй велодоріжку»

U Kyjevi startuvala kampanija «Buduj velodorižku»
Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» запрошує жителів Києва долучатися до кампанії «Будуй велодоріжку» на підтримку якісної велоінфраструктури в Києві
Gromadśka organizacija «Asociacija velosypedystiv Kyjeva» zaprošuje žyteliv Kyjeva dolučatysja do kampaniї «Buduj velodorižku» na pidtrymku jakisnoї veloinfrastruktury v Kyjevi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наразі комунальні компанії Київської міської держадміністрації запускають будівництво, ремонти тареконструкції низки вулиць та інших об’єктів, де може з’явитись і велосипедна інфраструктура. Волонтери ГО Асоціація велосипедистів Києва проаналізували, де плани ремонтів вулиць, зелених зон та інших об’єктів перетинаються з картами велосипедних маршрутів, визначених у велоконцепції. На черзі – ця кампанія. Як можна долучитися до кампанії . У лютому 2018 року Київрада затвердила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури Києва. Це стратегічний документ, який комплексно розглядає потреби і майбутні переваги від розвитку велосипедного транспорту у Києві. Концепція містить декілька карт. Це і загальна карта транспортних веломаршрутів, рекреаційні веломаршрути в зелених зонах, приміські велосипедні маршрути, що дозволять доїхати велосипедом з міст-сателітів до, наприклад, кінцевих станцій метро. Зараз різні комунальні компанії КМДА запускають будівництво, ремонти та реконструкції низки вулиць та інших об’єктів. На будівництво, ремонти і реконструкції у найближчі роки виділять 1,082 млрд грн. В рамках таких робіт на цих вулицях може з’явитись і велосипедна інфраструктура без потреби виділяти додаткові спеціальні бюджети суто на розвиток велотранспорту. Приєднатися до кампанії можна, написавши звернення на сторінці кампанії та поширивши інформацію на своїй сторінці у соціальній мережі із хештегом #будуй_велодоріжку. Нагадаємо, що київські велосипедисти організовують виставку на території музею. Виставка Велобум 1890-х та супутніх заходів відбуватиметься на території та в приміщенні Національного музею історії України. Організаторами всіх заходів є Асоціація велосипедистів Києва, Національний музей історії України. Проект здійснюється за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Наразі комунальні компанії Київської міської держадміністрації запускають будівництво, ремонти тареконструкції низки вулиць та інших об’єктів, де може з’явитись і велосипедна інфраструктура. Волонтери ГО «Асоціація велосипедистів Києва» проаналізували, де плани ремонтів вулиць, зелених зон та інших об’єктів перетинаються з картами велосипедних маршрутів, визначених у велоконцепції. На черзі – ця кампанія.

Як можна долучитися до кампанії 

У лютому 2018 року Київрада затвердила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури Києва. Це стратегічний документ, який комплексно розглядає потреби і майбутні переваги від розвитку велосипедного транспорту у Києві. Концепція містить декілька карт. Це і загальна карта транспортних веломаршрутів, рекреаційні веломаршрути в зелених зонах, приміські велосипедні маршрути, що дозволять доїхати велосипедом з міст-сателітів до, наприклад, кінцевих станцій метро.

Зараз різні комунальні компанії КМДА запускають будівництво, ремонти та реконструкції низки вулиць та інших об’єктів. На будівництво, ремонти і реконструкції у найближчі роки виділять 1,082 млрд грн. В рамках таких робіт на цих вулицях може з’явитись і велосипедна інфраструктура без потреби виділяти додаткові спеціальні бюджети суто на розвиток велотранспорту.

Приєднатися до кампанії можна, написавши звернення на сторінці кампанії та поширивши інформацію на своїй сторінці у соціальній мережі із хештегом #будуй_велодоріжку.

Нагадаємо, що київські велосипедисти організовуютьУ Києві стартувала кампанія «Будуй велодоріжку» 1Київські велосипедисти організовують виставку на території музею виставку на території музею. Виставка «Велобум 1890-х» та супутніх заходів відбуватиметься на території та в приміщенні Національного музею історії України. Організаторами всіх заходів є Асоціація велосипедистів Києва, Національний музей історії України. Проект здійснюється за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Джерело: Вikeroute

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: