fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Які результати має Міністерство фінансів України за 2 роки роботи

Jaki rezuľtaty maje Ministerstvo finansiv Ukraїny za 2 roky roboty
14 квітня 2018 року виповнилося 2 роки роботи оновленого складу Кабінету Міністрів України. Час підвести певні підсумки — і в окремих міністерствах почали це робити. Ось як виглядають результати роботи Міністерства фінансів за цей час
14 kvitnja 2018 roku vypovnylosja 2 roky roboty onovlenogo skladu Kabinetu Ministriv Ukraїny. Čas pidvesty pevni pidsumky — i v okremyh ministerstvah počaly ce robyty. Oś jak vygljadajuť rezuľtaty roboty Ministerstva finansiv za cej čas
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Окрім чільної десятки досягнень Мінфіну за 2 роки роботи, є також ТОП-10 змін, які на думку експертів слід реалізувати найближчим часом. Основні досягнення головного фінансового відомства України. До переліку основних досягнень Міністерства фінансів України за минулих 2 роки входять: Вчасна розробка і подання до парламенту збалансованих проектів держбюджету на 2017 та 2018 роки. Поступовий перехід на середньострокове бюджетне планування. Макрофінансова стабілізація української економіки. Запуск системи моніторингу оцінки ризиків при реєстрації податкових накладних чи розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Розробка законопроекту про податок на виведений капітал. Реформування Державної фіскальної служби України. Вихід України на ринки міжнародних запозичень. Запуск електронного реєстру відшкодування ПДВ. Запровадження автоматизованої системи Єдиного вікна на митниці. Ініціатива зі створення Служби фінансових розслідувань в Україні. Налагодження відкритого діалогу Мінфіну з громадськими організаціями. Серед планів та задумів, які варто реалізувати — такі кроки: Деякі зміни 2018-го вже перебувають на стадії підготовки до запуску в дію. Нещодавно Мінфін презентував законопроект щодо детінізації обігу готівки в Україні. Документ передбачає запровадження механізму компенсації вартості покупки споживачам, які виявлять порушення при придбанні товарів чи послуг вартістю понад 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та направлять відповідну скаргу до органів контролю. Автори ініціативи наголошують: це мотивуватиме покупців стежити за дотриманням вимог законодавства при здійсненні розрахункових операцій.
Реклама 👇 Замовити

Окрім чільної десятки досягнень Мінфіну за 2 роки роботи, є також ТОП-10 змін, які на думку експертів слід реалізувати найближчим часом.

Основні досягнення головного фінансового відомства України

До переліку основних досягнень Міністерства фінансів України за минулих 2 роки входять:

  • Вчасна розробка і подання до парламенту збалансованих проектів держбюджету на 2017 та 2018 роки. Поступовий перехід на середньострокове бюджетне планування.
  • Макрофінансова стабілізація української економіки.
  • Запуск системи моніторингу оцінки ризиків при реєстрації податкових накладних чи розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
  • Розробка законопроекту про податок на виведений капітал.
  • Реформування Державної фіскальної служби України.
  • Вихід України на ринки міжнародних запозичень.
  • Запуск електронного реєстру відшкодування ПДВ.
  • Запровадження автоматизованої системи «Єдиного вікна» на митниці.
  • Ініціатива зі створення Служби фінансових розслідувань в Україні.
  • Налагодження відкритого діалогу Мінфіну з громадськими організаціями.

Які результати має Міністерство фінансів України за 2 роки

Серед планів та задумів, які варто реалізувати — такі кроки:

Які результати має Міністерство фінансів України за 2 роки

Деякі зміни 2018-го вже перебувають на стадії підготовки до запуску в дію. Нещодавно Мінфін презентувавЯкі результати має Міністерство фінансів України за 2 роки роботи 1Мінфін презентував законопроект щодо детінізації обігу готівки законопроект щодо детінізації обігу готівки в Україні. Документ передбачає запровадження механізму компенсації вартості покупки споживачам, які виявлять порушення при придбанні товарів чи послуг вартістю понад 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та направлять відповідну скаргу до органів контролю. Автори ініціативи наголошують: це мотивуватиме покупців стежити за дотриманням вимог законодавства при здійсненні розрахункових операцій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: