fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В українській столиці проведуть «Марш за науку»

V ukraїnśkij stolyci proveduť «Marš za nauku»
14 квітня 2018 року в межах глобальної ініціативи March For Science Києвом уже вдруге пройде Марш за науку. Захід має на меті привернути увагу суспільства та влади до ролі науки в державі й у світі загалом
14 kvitnja 2018 roku v mežah globaľnoї iniciatyvy March For Science Kyjevom uže vdruge projde Marš za nauku. Zahid maje na meti pryvernuty uvagu suspiľstva ta vlady do roli nauky v deržavi j u sviti zagalom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Гасло події у Києві – Who you gonna call? (Кого кликатимете?) [коли людству загрожуватиме катастрофа]. Організатори запрошують долучитися до маршу всіх, для кого не байдужі доля науки, нашої країни та людства. Чим здивували організатори цьогоріч . Учасники маршу матимуть нагоду поспілкуватися зі справжніми вченими й дізнатися про результати їхньої роботи. Хода відбуватиметься у форматі костюмованого перформансу. Костюми та реквізит для київського маршу можна буде безкоштовно змайструвати з 11 по 13 квітня 2018 року у фаблабі OstrivLab Науково-мистецької платформи Острів (вул. Волинська, 9/21, з 18.00 до 22.00 год.). Початок маршу: о 14.00 год. у Парку імені Тараса Шевченка. Кінцевий пункт – Майдан Незалежності. На цей же день у різних країнах світу – від Іспанії до Індії, від Гани до Австралії, від Канади до Чилі – заплановано понад 230 заходів на підтримку науки. Нагадаємо, що українців запрошують взяти участь у конкурсі еко-інновацій. В конкурсі можуть взяти стартапи, громадські організації, дослідницькі центри та інші організації, які працюють в сфері сталого розвитку та енергозбереження. Отримати фінансову підтримку можуть проекти освітнього напряму та технологічних рішень, що зменшують використання енергії, скорочують відходи та стимулюють повторне використання відходів, як сировини. Відібрані проекти пройдуть менторський курс з кваліфікованими експертами і будуть представлені на заході у Франкфурті. Також вони візьмуть участь у Форумі сталого розвитку у червні 2018 року.  Учасники повинні подати заявки до 15 квітня 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

Гасло події у Києві – «Who you gonna call?» («Кого кликатимете?») [коли людству загрожуватиме катастрофа]. Організатори запрошують долучитися до маршу всіх, для кого не байдужі доля науки, нашої країни та людства.

Чим здивували організатори цьогоріч 

Учасники маршу матимуть нагоду поспілкуватися зі справжніми вченими й дізнатися про результати їхньої роботи. Хода відбуватиметься у форматі костюмованого перформансу. Костюми та реквізит для київського маршу можна буде безкоштовно змайструвати з 11 по 13 квітня 2018 року у фаблабі OstrivLab Науково-мистецької платформи «Острів» (вул. Волинська, 9/21, з 18.00 до 22.00 год.). Початок маршу: о 14.00 год. у Парку імені Тараса Шевченка. Кінцевий пункт – Майдан Незалежності. На цей же день у різних країнах світу – від Іспанії до Індії, від Гани до Австралії, від Канади до Чилі – заплановано понад 230 заходів на підтримку науки.

Нагадаємо, що українців запрошуютьВ українській столиці проведуть «Марш за науку» 1Українців запрошують взяти участь у конкурсі еко-інновацій взяти участь у конкурсі еко-інновацій. В конкурсі можуть взяти стартапи, громадські організації, дослідницькі центри та інші організації, які працюють в сфері сталого розвитку та енергозбереження. Отримати фінансову підтримку можуть проекти освітнього напряму та технологічних рішень, що зменшують використання енергії, скорочують відходи та стимулюють повторне використання відходів, як сировини. Відібрані проекти пройдуть менторський курс з кваліфікованими експертами і будуть представлені на заході у Франкфурті. Також вони візьмуть участь у Форумі сталого розвитку у червні 2018 року.  Учасники повинні подати заявки до 15 квітня 2018 року.

Джерело: НАНУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Artem Lygin

То коли ж марш?

2
Олександр Мельник
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: