fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українців запрошують взяти участь у конкурсі еко-інновацій

Ukraїnciv zaprošujuť vzjaty učasť u konkursi eko-innovacij
Продемонструвати еко-інновації та їх позитивний вплив на клімат закликає Фондом технічної допомоги(GGF) в рамках конкурсу CLIM, який фінансується Європейською комісією у рамках ініціативи EU4Energy та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини
Prodemonstruvaty eko-innovaciї ta їh pozytyvnyj vplyv na klimat zaklykaje Fondom tehničnoї dopomogy(GGF) v ramkah konkursu CLIM, jakyj finansujeťsja Jevropejśkoju komisijeju u ramkah iniciatyvy EU4Energy ta Federaľnogo ministerstva ekonomičnogo spivrobitnyctva ta rozvytku Nimeččyny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В конкурсі можуть взяти стартапи, громадські організації, дослідницькі центри та інші організації, які працюють в сфері сталого розвитку та енергозбереження. Хто може отримати фінансову підтримку . Отримати фінансову підтримку можуть проекти освітнього напряму та технологічних рішень, що зменшують використання енергії, скорочують відходи та стимулюють повторне використання відходів, як сировини. Відібрані проекти пройдуть менторський курс з кваліфікованими експертами і будуть представлені на заході у Франкфурті. Також вони візьмуть участь у Форумі сталого розвитку у червні 2018 року.  Учасники повинні подати заявки до 15 квітня 2018 року. Нагадаємо, що нещодавно оголосили конкурс для українських та австрійських дослідників. Конкурс є відкритим для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн. До участі у конкурсі приймаються проектні пропозиції відповідно до таких пріоритетних напрямів: Фізика високих енергій; Екологія; Біотехнологія; Інформаційні та комунікаційні технології; Нанофізика та нанотехнології; Сучасні аспекти в гуманітарних науках. Метою конкурсу є сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між групами науковців обох країн. Участь у проектах молодих вчених і викладачів вітатиметься. Організатори конкурсу – Міносвіти і науки України – наголошують: науковці з українського боку, зокрема, керівники проектів, мають вжити усіх необхідних заходів для захисту науково-технічних та промислових цінностей, які їм належать, а також прав інтелектуальної власності. Головна увага приділятиметься тому, щоб у рамках співробітництва, не відбулося незапланованої передачі українських технологій іншим країнам.
Реклама 👇 Замовити

В конкурсі можуть взяти стартапи, громадські організації, дослідницькі центри та інші організації, які працюють в сфері сталого розвитку та енергозбереження.

Хто може отримати фінансову підтримку 

Отримати фінансову підтримку можуть проекти освітнього напряму та технологічних рішень, що зменшують використання енергії, скорочують відходи та стимулюють повторне використання відходів, як сировини. Відібрані проекти пройдуть менторський курс з кваліфікованими експертами і будуть представлені на заході у Франкфурті. Також вони візьмуть участь у Форумі сталого розвитку у червні 2018 року.  Учасники повинні подати заявки до 15 квітня 2018 року.

Нагадаємо, що нещодавно оголосилиУкраїнців запрошують взяти участь у конкурсі еко-інновацій 1Оголошено конкурс для українських та австрійських науковців і дослідників конкурс для українських та австрійських дослідників. Конкурс є відкритим для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн. До участі у конкурсі приймаються проектні пропозиції відповідно до таких пріоритетних напрямів:

  • Фізика високих енергій;
  • Екологія;
  • Біотехнологія;
  • Інформаційні та комунікаційні технології;
  • Нанофізика та нанотехнології;
  • Сучасні аспекти в гуманітарних науках.

Метою конкурсу є сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між групами науковців обох країн. Участь у проектах молодих вчених і викладачів вітатиметься. Організатори конкурсу – Міносвіти і науки України – наголошують: науковці з українського боку, зокрема, керівники проектів, мають вжити усіх необхідних заходів для захисту науково-технічних та промислових цінностей, які їм належать, а також прав інтелектуальної власності. Головна увага приділятиметься тому, щоб у рамках співробітництва, не відбулося незапланованої передачі українських технологій іншим країнам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: