fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У МВС створили онлайн-довідник з отримання посвідчення водія

U MVS stvoryly onlajn-dovidnyk z otrymannja posvidčennja vodija
Тепер на сайті сервісних центрів є онлайн-довідник, який підкаже, як правильно обрати автошколу, дасть поради щодо підготовки до тесту з ПДР та перелік вправ, які необхідно вміти  виконувати на іспиті, аби стати водієм
Teper na sajti servisnyh centriv je onlajn-dovidnyk, jakyj pidkaže, jak pravyľno obraty avtoškolu, dasť porady ščodo pidgotovky do testu z PDR ta perelik vprav, jaki neobhidno vmity  vykonuvaty na ispyti, aby staty vodijem
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервісні центри МВС випустили онлайн-інструкцію, як отримати посвідчення водія вперше. Тепер в одному місці можна знайти всю необхідну для цього інформацію. Як користуватися новинкою від МВС . На сайті працює безкоштовний онлайн-тренажер, за допомогою якого можна перевірити власні знання або підготуватися до іспитів для отримання посвідчення водія. Він повністю відповідає реальним умовам складання теоретичного іспиту: триває 20 хвилин та складається з 20 питань, котрі система для кожного нового тесту генерує випадково. Кількість спроб пройти тест є необмеженою. За півроку громадяни скористалися сервісом понад 3 млн разів. Додамо, що отримання посвідчення водія є однією з найбільш популярних адміністративних послуг. Зокрема, у 2017 році було видано 395 051 перших посвідчень водія. Нагадаємо, що ветерани АТО запускають нову онлайн-платформу виклику таксі. Запрацює вже через 3 тижні. Тоді користувач і зможе викликати машину. Однак додаток Veterano Cab вже доступний для скачування як для Android, так і для Apple. Працювати нова служба таксі буде за прикладом Uklon і Uber. Серед особливостей нової служби таксі будуть наступні фільтри: Таксі для курців / некурців; Наявність / відсутність дитячого крісла; Перевезення тварин. Всі ці фільтри можна буде вибрати в додатку при замовленні машини. Від цього частково залежатиме і ціна поїздки.
Реклама 👇 Замовити

Сервісні центри МВС випустили онлайн-інструкцію, як отримати посвідчення водія вперше. Тепер в одному місці можна знайти всю необхідну для цього інформацію.

Як користуватися новинкою від МВС 

На сайті працює безкоштовний онлайн-тренажер, за допомогою якого можна перевірити власні знання або підготуватися до іспитів для отримання посвідчення водія. Він повністю відповідає реальним умовам складання теоретичного іспиту: триває 20 хвилин та складається з 20 питань, котрі система для кожного нового тесту генерує випадково. Кількість спроб пройти тест є необмеженою. За півроку громадяни скористалися сервісом понад 3 млн разів. Додамо, що отримання посвідчення водія є однією з найбільш популярних адміністративних послуг. Зокрема, у 2017 році було видано 395 051 перших посвідчень водія.

Нагадаємо, що ветерани АТО запускаютьУ МВС створили онлайн-довідник з отримання посвідчення водія 1Під брендом Veterano запускається онлайн-платформа таксі нову онлайн-платформу виклику таксі. Запрацює вже через 3 тижні. Тоді користувач і зможе викликати машину. Однак додаток Veterano Cab вже доступний для скачування як для Android, так і для Apple. Працювати нова служба таксі буде за прикладом Uklon і Uber.

Серед особливостей нової служби таксі будуть наступні фільтри:

  • Таксі для курців / некурців;
  • Наявність / відсутність дитячого крісла;
  • Перевезення тварин.

Всі ці фільтри можна буде вибрати в додатку при замовленні машини. Від цього частково залежатиме і ціна поїздки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: