У МВС створили онлайн-довідник з отримання посвідчення водія

Čytaty latynkoju
У МВС створили онлайн-довідник з отримання посвідчення водія

Сервісні центри МВС випустили онлайн-інструкцію, як отримати посвідчення водія вперше. Тепер в одному місці можна знайти всю необхідну для цього інформацію.

Як користуватися новинкою від МВС 

На сайті працює безкоштовний онлайн-тренажер, за допомогою якого можна перевірити власні знання або підготуватися до іспитів для отримання посвідчення водія. Він повністю відповідає реальним умовам складання теоретичного іспиту: триває 20 хвилин та складається з 20 питань, котрі система для кожного нового тесту генерує випадково. Кількість спроб пройти тест є необмеженою. За півроку громадяни скористалися сервісом понад 3 млн разів. Додамо, що отримання посвідчення водія є однією з найбільш популярних адміністративних послуг. Зокрема, у 2017 році було видано 395 051 перших посвідчень водія.

Нагадаємо, що ветерани АТО запускаютьПід брендом Veterano запускається онлайн-платформа таксі нову онлайн-платформу виклику таксі. Запрацює вже через 3 тижні. Тоді користувач і зможе викликати машину. Однак додаток Veterano Cab вже доступний для скачування як для Android, так і для Apple. Працювати нова служба таксі буде за прикладом Uklon і Uber.

Серед особливостей нової служби таксі будуть наступні фільтри:

  • Таксі для курців / некурців;
  • Наявність / відсутність дитячого крісла;
  • Перевезення тварин.

Всі ці фільтри можна буде вибрати в додатку при замовленні машини. Від цього частково залежатиме і ціна поїздки.