fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Нова Пошта» побудує сучасний термінал за €9,5 млн

«Nova Pošta» pobuduje sučasnyj terminal za €9,5 mln
Компанія «Нова Пошта» отримає від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку фінансування в сумі €9,5 млн на будівництво інфраструктурного об’єкту в м. Хмельницький. Відповідне рішення було ухвалене радою директорів ЄБРР 9 січня 2018 року
Kompanija «Nova Pošta» otrymaje vid Jevropejśkogo Banku Rekonstrukciї ta Rozvytku finansuvannja v sumi €9,5 mln na budivnyctvo infrastrukturnogo ob’jektu v m. Hmeľnyćkyj. Vidpovidne rišennja bulo uhvalene radoju dyrektoriv JeBRR 9 sičnja 2018 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект дозволить оптимізувати пробіг автопарку. Реалізація хмельницького терміналу надасть можливість підвищити ефективність завантаження автомобілів на 20% та знизити викиди СО² в атмосферу на 1200 тонн на рік. Новий термінал повністю збудують за 7 років. Що відомо про новий обєкт. Проект передбачає будівництво в Хмельницькому сортувального терміналу з сучасним обладнанням, середня пропускна здатність якого перевищує звичайну в 3 рази та складає близько 8500 посилок на годину. Загальна потужність сортування складе 18 000 відправлень на годину. Термінал планується побудувати впродовж одного року. Термін реалізації спільного проекту Нова Пошта і ЄБРР складе 7 років. Це мультивалютний кредит, тобто компанія може за потреби вибирати транші кредиту або в гривнях, або у євро. Грант буде надано в рамках програми FINTECC (Центр фінансування і передачі технологій адаптації до кліматичних змін). Надалі на терміналі планується реалізувати комплекс заходів з енергоефективності: на площі покрівлі встановити сонячні панелі, впровадити LED-освітлення та повітряну систему опалення приміщення з використанням пелет. Мета цих заходів – поліпшити вплив компанії на довкілля. Крім того, проект має на меті прискорити логістичні процеси і мінімізувати залучення персоналу за рахунок автоматизації праці. Нагадаємо, що компанія протягом 2017 року зміцнила свої позиції у сегменті онлайн-торгівлі. В 2017 році тенденція продовжилася: компанія доставила близько 33 млн посилок для e-commerce або на 30% більше, ніж у 2016-му. З боку онлайн-продавців та дистриб’юторів товарів зростає попит на послугу фулфілмента. Так, в НП Логістик, що входить до групи компаній Нова Пошта, здійснили понад 15 млн операцій з вантажами і цього року планують подвоїти цей показник.
Реклама 👇 Замовити

Проект дозволить оптимізувати пробіг автопарку. Реалізація хмельницького терміналу надасть можливість підвищити ефективність завантаження автомобілів на 20% та знизити викиди СО² в атмосферу на 1200 тонн на рік. Новий термінал повністю збудують за 7 років.

Що відомо про новий об’єкт

Проект передбачає будівництво в Хмельницькому сортувального терміналу з сучасним обладнанням, середня пропускна здатність якого перевищує звичайну в 3 рази та складає близько 8500 посилок на годину. Загальна потужність сортування складе 18 000 відправлень на годину. Термінал планується побудувати впродовж одного року. Термін реалізації спільного проекту «Нова Пошта» і ЄБРР складе 7 років. Це мультивалютний кредит, тобто компанія може за потреби вибирати транші кредиту або в гривнях, або у євро. Грант буде надано в рамках програми FINTECC (Центр фінансування і передачі технологій адаптації до кліматичних змін).

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Надалі на терміналі планується реалізувати комплекс заходів з енергоефективності: на площі покрівлі встановити сонячні панелі, впровадити LED-освітлення та повітряну систему опалення приміщення з використанням пелет. Мета цих заходів – поліпшити вплив компанії на довкілля. Крім того, проект має на меті прискорити логістичні процеси і мінімізувати залучення персоналу за рахунок автоматизації праці.

Нагадаємо, що компанія протягом 2017 року зміцнила«Нова Пошта» побудує сучасний термінал за €9,5 млн 1«Нова пошта» у 2017-му зміцнила позиції в e-commerce свої позиції у сегменті онлайн-торгівлі. В 2017 році тенденція продовжилася: компанія доставила близько 33 млн посилок для e-commerce або на 30% більше, ніж у 2016-му. З боку онлайн-продавців та дистриб’юторів товарів зростає попит на послугу фулфілмента. Так, в «НП Логістик», що входить до групи компаній «Нова Пошта», здійснили понад 15 млн операцій з вантажами і цього року планують подвоїти цей показник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: