fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Для демократії та свободи — Норвегія надасть Україні ще €950 тис

Dlja demokratiї ta svobody — Norvegija nadasť Ukraїni šče €950 tys
10 млн норвезьких крон забезпечать безперебійну роботу проектів Ради Європи в Україні — так заявили представники Норвегії, які долучаються до європейської програми підтримки українських реформ  
10 mln norveźkyh kron zabezpečať bezperebijnu robotu proektiv Rady Jevropy v Ukraїni — tak zajavyly predstavnyky Norvegiї, jaki dolučajuťsja do jevropejśkoї programy pidtrymky ukraїnśkyh reform  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Надані Норвегією додаткові €950 тис забезпечать реалізацію проектів Ради Європи у перехідний період, заявляють представники країни-інвестора. Навіщо Україні €950 тис від Норвегії. Йдеться про перехідний період між завершенням виконання плану дій на 2015-2017 роки та ухваленням нового плану на 2018-2021 роки. Посол Норвегії в Україні та Білорусі Уле Т. Хорпестад заявив, що виділені кошти забезпечать прокладення містка між попереднім та майбутнім Планом дій РЄ. Також дипломат висловив сподівання, що за виділення цих коштів вже найближчим часом проголосує Комітет міністрів Ради Європи, підтримавши цим самим необхідні темпи реформ в Україні. Що реформуємо. Додамо, що Норвегія вже надала €3,6 млн на забезпечення реформ в Україні. Поліпшують за ці кошти, найперше, ті сфери, які належать до компетенції РЄ: права людини, верховенство права та демократія. Крім того, впроваджуватимуться наступні проекти: конституційна реформа, розвиток демократичних інституцій, судова реформа, демократичне врядування, права людини, запобігання жорсткому поводженню та боротьба з безкарністю, реформа поліції та пенітенціарна реформа, свобода медіа, захист меншин та боротьба з дискримінацією, соціальні права та права дітей, боротьба з насильством щодо жінок та дітей. Нагадаємо, ЄС виділив €90 млн на підтримку українських реформ. Реалізація цієї програми сприятиме підвищенню потенціалу органів державної влади України щодо виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС і зони вільної торгівлі.
Реклама 👇 Замовити

Надані Норвегією додаткові €950 тис забезпечать реалізацію проектів Ради Європи у перехідний період, заявляють представники країни-інвестора.

Навіщо Україні €950 тис від Норвегії

Йдеться про перехідний період між завершенням виконання плану дій на 2015-2017 роки та ухваленням нового плану на 2018-2021 роки. Посол Норвегії в Україні та Білорусі Уле Т. Хорпестад заявив, що виділені кошти забезпечать «прокладення містка» між попереднім та майбутнім Планом дій РЄ. Також дипломат висловив сподівання, що за виділення цих коштів вже найближчим часом проголосує Комітет міністрів Ради Європи, підтримавши цим самим необхідні темпи реформ в Україні.

Що реформуємо

Додамо, що Норвегія вже надала €3,6 млн на забезпечення реформ в Україні. Поліпшують за ці кошти, найперше, ті сфери, які належать до компетенції РЄ: права людини, верховенство права та демократія. Крім того, впроваджуватимуться наступні проекти:

  • конституційна реформа,
  • розвиток демократичних інституцій,
  • судова реформа,
  • демократичне врядування,
  • права людини,
  • запобігання жорсткому поводженню та боротьба з безкарністю,
  • реформа поліції та пенітенціарна реформа,
  • свобода медіа,
  • захист меншин та боротьба з дискримінацією,
  • соціальні права та права дітей, боротьба з насильством щодо жінок та дітей.

Нагадаємо, ЄС виділивДля демократії та свободи — Норвегія надасть Україні ще €950 тис 1ЄС виділяє €90 млн на підтримку реформ в Україні €90 млн на підтримку українських реформ. Реалізація цієї програми сприятиме підвищенню потенціалу органів державної влади України щодо виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС і зони вільної торгівлі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: