fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Mastercard переводить платежі на технологію blockchain

Mastercard perevodyť plateži na tehnologiju blockchain
Платіжна компанія надала доступ blockchain для операцій між банками і продавцями у традиційній валюті
Platižna kompanija nadala dostup blockchain dlja operacij miž bankamy i prodavcjamy u tradycijnij valjuti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Головна відмінність blockchain Mastercard в тому, що в ньому використовується не власна криптовалюта компанії, а традиційні фіатні валюти. Для чого Mastercard переходить на blockchain. Blockchain доступний поки що обмеженій кількості банків і продавців для виконання платежів. Компанія сподівається використати переваги цієї технології, зокрема, більш безпечний і прозорий спосіб здійснення і відстеження платежів. Також підприємства можуть скоротити витрати, використовуючи блок-ланцюжок для надсилання транскордонних платежів, які зазвичай проходять через кілька іноземних банків шляхом за кордон, збільшуючи збори. Раніше ми розповідали вам про те, що в Австралії винайшли власний blockchain, швидший за традиційний у криптовалют. Ми не використовуємо криптовалюти і не створюємо власну цифрову валюту, тому що це може спричинити проблеми — регуляторні та юридичні. Якщо ви здійснюєте платіж, то ми можемо переміщати ці кошти тільки за допомогою традиційної валюти.. Джастін Пінкхем. старший віце-президент Mastercard Labs.
Реклама 👇 Замовити

Головна відмінність blockchain Mastercard в тому, що в ньому використовується не власна криптовалюта компанії, а традиційні фіатні валюти.

Для чого Mastercard переходить на blockchain

Blockchain доступний поки що обмеженій кількості банків і продавців для виконання платежів. Компанія сподівається використати переваги цієї технології, зокрема, більш безпечний і прозорий спосіб здійснення і відстеження платежів. Також підприємства можуть скоротити витрати, використовуючи блок-ланцюжок для надсилання транскордонних платежів, які зазвичай проходять через кілька іноземних банків шляхом за кордон, збільшуючи збори.

Раніше ми розповідали вам про те, що в Австралії винайшлиMastercard переводить платежі на технологію blockchain 1Австралійці розробили власний blockchain — швидший за Bitcoin власний blockchain, швидший за традиційний у криптовалют.

Ми не використовуємо криптовалюти і не створюємо власну цифрову валюту, тому що це може спричинити проблеми — регуляторні та юридичні. Якщо ви здійснюєте платіж, то ми можемо переміщати ці кошти тільки за допомогою традиційної валюти.

Джастін Пінкхем, старший віце-президент Mastercard Labs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: