fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Зміни на продуктові ціни можна відстежувати онлайн

Zminy na produktovi ciny možna vidstežuvaty onlajn
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України створило онлайн-ресурс для відслідковування динаміки цін. Про це «Укрінформ» повідомили в Офісі ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office, BRDO)
Ministerstvo ekonomičnogo rozvytku i torgivli Ukraїny stvorylo onlajn-resurs dlja vidslidkovuvannja dynamiky cin. Pro ce «Ukrinform» povidomyly v Ofisi efektyvnogo reguljuvannja (Better Regulation Delivery Office, BRDO)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інструмент дозволяє в декілька кліків побачити, як змінюються ціни на популярні продукти в Україні. Вже на основі цього матеріалу робити власні висновки. Як працює новий сервіс . На сайті Платформа ефективного регулювання, що створений Мінекономрозвитку за підтримки Державної регуляторної служби, а також Офісу ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office, BRDO) та Ініціативи Європейського Союзу EU4Business, доступний інфляційний калькулятор, що дозволяє оцінити, як з часом змінювалися ціни в країні. За допомогою онлайн конструктора можна підібрати продукти, з яких складається страва, обрати часовий проміжок, і програма покаже, як змінювалася ціна на кожен інгредієнт окремо і на всю страву в цілому. Зазначається, що онлайн-сервіс автоматично збирає дані з відкритих джерел (Держстат, НБУ, Світовий банк, Євростат) та фіксує щоденну динаміку цін на товари за даними найбільших онлайн-супермаркетів. Інформація представлена також в регіональному розрізі по областях. Як часто оновлюється інформація на сайті. Динаміка цін на споживчому ринку в регіонах оновлюється кожні два тижні. Динаміка цін в онлайн-магазинах оновлюється щодня. Індекси споживчих цін актуалізуються кожного тижня. Користувач може редагувати графік відповідно до своїх цілей та завантажувати його на свій комп’ютер. Також є можливість вбудувати окремі графіки в свій веб-сайт. Нагадаємо, що Пенсійний фонд України презентував сайт, де можна перевірити робочий стаж. Для початку треба зайти на сайт та зареєструватися. Це можна зробити як офлайн, із подачею заяви до територіальних органів ПФУ, так і онлайн, із електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП).
Реклама 👇 Замовити

Інструмент дозволяє в декілька кліків побачити, як змінюються ціни на популярні продукти в Україні. Вже на основі цього матеріалу робити власні висновки.

Як працює новий сервіс 

На сайті «Платформа ефективного регулювання», що створений Мінекономрозвитку за підтримки Державної регуляторної служби, а також Офісу ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office, BRDO) та Ініціативи Європейського Союзу «EU4Business», доступний інфляційний калькулятор, що дозволяє оцінити, як з часом змінювалися ціни в країні. За допомогою онлайн конструктора можна підібрати продукти, з яких складається страва, обрати часовий проміжок, і програма покаже, як змінювалася ціна на кожен інгредієнт окремо і на всю страву в цілому.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Зазначається, що онлайн-сервіс автоматично збирає дані з відкритих джерел (Держстат, НБУ, Світовий банк, Євростат) та фіксує щоденну динаміку цін на товари за даними найбільших онлайн-супермаркетів. Інформація представлена також в регіональному розрізі по областях.

Як часто оновлюється інформація на сайті

Динаміка цін на споживчому ринку в регіонах оновлюється кожні два тижні. Динаміка цін в онлайн-магазинах оновлюється щодня. Індекси споживчих цін актуалізуються кожного тижня. Користувач може редагувати графік відповідно до своїх цілей та завантажувати його на свій комп’ютер. Також є можливість вбудувати окремі графіки в свій веб-сайт.

Нагадаємо, що Пенсійний фонд України презентувавЗміни на продуктові ціни можна відстежувати онлайн 1Презентовано сайт, де можна перевірити робочий стаж сайт, де можна перевірити робочий стаж. Для початку треба зайти на сайт та зареєструватися. Це можна зробити як офлайн, із подачею заяви до територіальних органів ПФУ, так і онлайн, із електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: