fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мистецький арсенал запрошує культурних менеджерів на стажування

Mystećkyj arsenal zaprošuje kuľturnyh menedžeriv na stažuvannja

Мистецький арсенал запрошує менеджерів у галузі культури, активістів, кураторів із Донецької і Луганської областей до участі у 4-місячній програмі професійних стажувань. Це освітня і практична програма професійного розвитку, що передбачає занурення у життя Мистецького арсеналу, участь у реалізації проектів та роботі відділів, тренінговий курс із культурного менеджменту та наставництво у розробці власних проектів
Mystećkyj arsenal zaprošuje menedžeriv u galuzi kuľtury, aktyvistiv, kuratoriv iz Donećkoї i Luganśkoї oblastej do učasti u 4-misjačnij programi profesijnyh stažuvań. Ce osvitnja i praktyčna programa profesijnogo rozvytku, ščo peredbačaje zanurennja u žyttja Mystećkogo arsenalu, učasť u realizaciї proektiv ta roboti viddiliv, treningovyj kurs iz kuľturnogo menedžmentu ta nastavnyctvo u rozrobci vlasnyh proektiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До участі запрошуються менеджери культурних проектів, представники культурних організацій, ініціатив, музеїв з Донецької і Луганської областей. Вони мають мати щонайменше рік досвіду організації чи кураторської розробки подій чи проектів, хотіти поглибити свої знання і навички та розширити партнерські мережі. Варто буде також пропрацювати над ідеєю власного проекту з супроводом менторів, щоб у майбутньому посилити діяльність організації чи ініціативи у своєму місті. Що відомо про програму стажування . Тривалість стажування 4 місяці (травень-серпень 2018). Для ефективної роботи важливо перебувати в Києві протягом усього терміну стажування. Участь у програмі стажувань безкоштовна. Стажери будуть забезпечені житлом (окрема кімната у квартирі, де будуть проживати кілька учасників програми), квитками до Києва і назад, а також отримуватимуть стипендію для покриття витрат на харчування і локальний транспорт. Організатори забезпечать робочі місця в офісі Мистецького арсеналу. Аби стати учасником стажування, треба заповнити аплікаційну форму за посиланням до 28 березня 2018 року. Результати конкурсу будуть оголошені 2 квітня 2018. Відібрані учасники будуть запрошені до наступного етапу, який відбудеться у Києві в першій половині квітня і передбачає знайомство з командою Мистецького арсеналу, експрес-тренінги і презентації напрямків стажування та інтерв’ю. Організатори забезпечують проживання, проїзд і харчування учасників під час події. За результатами другого етапу буде відібрано 8 учасників стажування, які розпочнуть роботу 2 травня 2018. Нагадаємо, що молодих українських архітекторів запрошують на конкурс із будівництва мобільних будинків. Студенти можуть запропонувавши своє бачення екстер’єру та інтер’єру будинку. У разі перемоги у конкурсі вони отримають грошовий приз (1 – місце 1000$, 2 місце – 700$, 3 місце – 500 $) і пройдуть стажування у ZV Architects, власному архітектурному бюро компанії. Переможці і учасники мають шанс розпочати кар’єру в компанії, що впроваджує новаторські технології в житловому будівництві України.
Реклама 👇 Замовити

До участі запрошуються менеджери культурних проектів, представники культурних організацій, ініціатив, музеїв з Донецької і Луганської областей. Вони мають мати щонайменше рік досвіду організації чи кураторської розробки подій чи проектів, хотіти поглибити свої знання і навички та розширити партнерські мережі. Варто буде також пропрацювати над ідеєю власного проекту з супроводом менторів, щоб у майбутньому посилити діяльність організації чи ініціативи у своєму місті.

Що відомо про програму стажування 

Тривалість стажування 4 місяці (травень-серпень 2018). Для ефективної роботи важливо перебувати в Києві протягом усього терміну стажування. Участь у програмі стажувань безкоштовна. Стажери будуть забезпечені житлом (окрема кімната у квартирі, де будуть проживати кілька учасників програми), квитками до Києва і назад, а також отримуватимуть стипендію для покриття витрат на харчування і локальний транспорт. Організатори забезпечать робочі місця в офісі Мистецького арсеналу.

Аби стати учасником стажування, треба заповнити аплікаційну форму за посиланням до 28 березня 2018 року.

Результати конкурсу будуть оголошені 2 квітня 2018. Відібрані учасники будуть запрошені до наступного етапу, який відбудеться у Києві в першій половині квітня і передбачає знайомство з командою Мистецького арсеналу, експрес-тренінги і презентації напрямків стажування та інтерв’ю. Організатори забезпечують проживання, проїзд і харчування учасників під час події. За результатами другого етапу буде відібрано 8 учасників стажування, які розпочнуть роботу 2 травня 2018.

Нагадаємо, що молодих українських архітекторів запрошують на конкурс із будівництва мобільних будинків. Студенти можуть запропонувавши своє бачення екстер’єру та інтер’єру будинку. У разі перемоги у конкурсі вони отримають грошовий приз (1 – місце 1000$, 2 місце – 700$, 3 місце – 500 $) і пройдуть стажування у ZV Architects, власному архітектурному бюро компанії. Переможці і учасники мають шанс розпочати кар’єру в компанії, що впроваджує новаторські технології в житловому будівництві України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: