fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мистецький арсенал запрошує культурних менеджерів на стажування

Mystećkyj arsenal zaprošuje kuľturnyh menedžeriv na stažuvannja
Мистецький арсенал запрошує менеджерів у галузі культури, активістів, кураторів із Донецької і Луганської областей до участі у 4-місячній програмі професійних стажувань. Це освітня і практична програма професійного розвитку, що передбачає занурення у життя Мистецького арсеналу, участь у реалізації проектів та роботі відділів, тренінговий курс із культурного менеджменту та наставництво у розробці власних проектів
Mystećkyj arsenal zaprošuje menedžeriv u galuzi kuľtury, aktyvistiv, kuratoriv iz Donećkoї i Luganśkoї oblastej do učasti u 4-misjačnij programi profesijnyh stažuvań. Ce osvitnja i praktyčna programa profesijnogo rozvytku, ščo peredbačaje zanurennja u žyttja Mystećkogo arsenalu, učasť u realizaciї proektiv ta roboti viddiliv, treningovyj kurs iz kuľturnogo menedžmentu ta nastavnyctvo u rozrobci vlasnyh proektiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До участі запрошуються менеджери культурних проектів, представники культурних організацій, ініціатив, музеїв з Донецької і Луганської областей. Вони мають мати щонайменше рік досвіду організації чи кураторської розробки подій чи проектів, хотіти поглибити свої знання і навички та розширити партнерські мережі. Варто буде також пропрацювати над ідеєю власного проекту з супроводом менторів, щоб у майбутньому посилити діяльність організації чи ініціативи у своєму місті. Що відомо про програму стажування . Тривалість стажування 4 місяці (травень-серпень 2018). Для ефективної роботи важливо перебувати в Києві протягом усього терміну стажування. Участь у програмі стажувань безкоштовна. Стажери будуть забезпечені житлом (окрема кімната у квартирі, де будуть проживати кілька учасників програми), квитками до Києва і назад, а також отримуватимуть стипендію для покриття витрат на харчування і локальний транспорт. Організатори забезпечать робочі місця в офісі Мистецького арсеналу. Аби стати учасником стажування, треба заповнити аплікаційну форму за посиланням до 28 березня 2018 року. Результати конкурсу будуть оголошені 2 квітня 2018. Відібрані учасники будуть запрошені до наступного етапу, який відбудеться у Києві в першій половині квітня і передбачає знайомство з командою Мистецького арсеналу, експрес-тренінги і презентації напрямків стажування та інтерв’ю. Організатори забезпечують проживання, проїзд і харчування учасників під час події. За результатами другого етапу буде відібрано 8 учасників стажування, які розпочнуть роботу 2 травня 2018. Нагадаємо, що молодих українських архітекторів запрошують на конкурс із будівництва мобільних будинків. Студенти можуть запропонувавши своє бачення екстер’єру та інтер’єру будинку. У разі перемоги у конкурсі вони отримають грошовий приз (1 – місце 1000$, 2 місце – 700$, 3 місце – 500 $) і пройдуть стажування у ZV Architects, власному архітектурному бюро компанії. Переможці і учасники мають шанс розпочати кар’єру в компанії, що впроваджує новаторські технології в житловому будівництві України.
Реклама 👇 Замовити

До участі запрошуються менеджери культурних проектів, представники культурних організацій, ініціатив, музеїв з Донецької і Луганської областей. Вони мають мати щонайменше рік досвіду організації чи кураторської розробки подій чи проектів, хотіти поглибити свої знання і навички та розширити партнерські мережі. Варто буде також пропрацювати над ідеєю власного проекту з супроводом менторів, щоб у майбутньому посилити діяльність організації чи ініціативи у своєму місті.

Що відомо про програму стажування 

Тривалість стажування 4 місяці (травень-серпень 2018). Для ефективної роботи важливо перебувати в Києві протягом усього терміну стажування. Участь у програмі стажувань безкоштовна. Стажери будуть забезпечені житлом (окрема кімната у квартирі, де будуть проживати кілька учасників програми), квитками до Києва і назад, а також отримуватимуть стипендію для покриття витрат на харчування і локальний транспорт. Організатори забезпечать робочі місця в офісі Мистецького арсеналу.

Аби стати учасником стажування, треба заповнити аплікаційну форму за посиланням до 28 березня 2018 року.

Результати конкурсу будуть оголошені 2 квітня 2018. Відібрані учасники будуть запрошені до наступного етапу, який відбудеться у Києві в першій половині квітня і передбачає знайомство з командою Мистецького арсеналу, експрес-тренінги і презентації напрямків стажування та інтерв’ю. Організатори забезпечують проживання, проїзд і харчування учасників під час події. За результатами другого етапу буде відібрано 8 учасників стажування, які розпочнуть роботу 2 травня 2018.

Нагадаємо, що молодих українських архітекторів запрошуютьМистецький арсенал запрошує культурних менеджерів на стажування 1Українських архітекторів запрошують на Gadget House на конкурс із будівництва мобільних будинків. Студенти можуть запропонувавши своє бачення екстер’єру та інтер’єру будинку. У разі перемоги у конкурсі вони отримають грошовий приз (1 – місце 1000$, 2 місце – 700$, 3 місце – 500 $) і пройдуть стажування у ZV Architects, власному архітектурному бюро компанії. Переможці і учасники мають шанс розпочати кар’єру в компанії, що впроваджує новаторські технології в житловому будівництві України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: