fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українських архітекторів запрошують на Gadget House

Ukraїnśkyh arhitektoriv zaprošujuť na Gadget House
Будівельна компанія ZV Development оголосила конкурс для студентів архітектурних спеціальностей. Забудовник спеціалізується на будівництві котеджних містечок. За останній рік особливого розголосу набув комплекс QDRO-terraced house
Budiveľna kompanija ZV Development ogolosyla konkurs dlja studentiv arhitekturnyh speciaľnostej. Zabudovnyk specializujeťsja na budivnyctvi kotedžnyh mistečok. Za ostannij rik osoblyvogo rozgolosu nabuv kompleks QDRO-terraced house
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ZV Development продовжує досліджувати і розвивати інноваційну, екологічну і технологічну архітектуру. До участі у новому проекті GADGET HOUSE компанія запрошує архітекторів. Що відомо про проект. GADGET HOUSE – мобільний будинок, який планується створювати за модульною prefab-технологією. Студенти можуть запропонувавши своє бачення екстер’єру та інтер’єру будинку. У разі перемоги у конкурсі вони отримають грошовий приз (1 – місце 1000$, 2 місце – 700$, 3 місце – 500 $) і пройдуть стажування у ZV Architects, власному архітектурному бюро компанії. Переможці і учасники мають шанс розпочати кар’єру в компанії, що впроваджує новаторські технології в житловому будівництві України. Заповнити заявку для участі можна за посиланням. Конкурсні роботи приймаються до 26.03.2018 включно. Нагадаємо, що у Харкові школа архітекторів оголосила набір для усіх бажаючих з усієї України. Програму навчального закладу була розроблена для учнів старших класів, студентів, випускників та професіоналів. Школа навчає тих, хто прагне підвищити рівень знань у царині сучасної архітектури або змінити фокус професії. Навчання триватиме 3 роки. У майстернях можна працювати цілодобово. На першому етапі школа готуватиме магістрів та бакалаврів за спеціальністю Архітектура та урбанізм. Протягом перших 5-7 років планують відкрити такі спеціальності, як Ландшафтна архітектура, Міське планування, Міський дизайн.
Реклама 👇 Замовити

ZV Development продовжує досліджувати і розвивати інноваційну, екологічну і технологічну архітектуру. До участі у новому проекті GADGET HOUSE компанія запрошує архітекторів.

Що відомо про проект

GADGET HOUSE – мобільний будинок, який планується створювати за модульною prefab-технологією. Студенти можуть запропонувавши своє бачення екстер’єру та інтер’єру будинку. У разі перемоги у конкурсі вони отримають грошовий приз (1 – місце 1000$, 2 місце – 700$, 3 місце – 500 $) і пройдуть стажування у ZV Architects, власному архітектурному бюро компанії. Переможці і учасники мають шанс розпочати кар’єру в компанії, що впроваджує новаторські технології в житловому будівництві України.

Заповнити заявку для участі можна за посиланням. Конкурсні роботи приймаються до 26.03.2018 включно.

Нагадаємо, що у Харкові школа архітекторів оголосилаУкраїнських архітекторів запрошують на Gadget House 1У Харкові школа архітекторів оголосила набір для бажаючих з усієї країни набір для усіх бажаючих з усієї України. Програму навчального закладу була розроблена для учнів старших класів, студентів, випускників та професіоналів. Школа навчає тих, хто прагне підвищити рівень знань у царині сучасної архітектури або змінити фокус професії. Навчання триватиме 3 роки. У майстернях можна працювати цілодобово. На першому етапі школа готуватиме магістрів та бакалаврів за спеціальністю «Архітектура та урбанізм». Протягом перших 5-7 років планують відкрити такі спеціальності, як «Ландшафтна архітектура», «Міське планування», «Міський дизайн».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: