fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У 2017-му Україну відвідали майже 15 млн туристів

U 2017-mu Ukraїnu vidvidaly majže 15 mln turystiv
Торік продовжилася тенденція збільшення кількості в'їзних туристів після дворазового падіння показника у 2014 році. Так, 2017 року Україну відвідало 14,6 млн іноземців, що майже на мільйон більше порівняно з попереднім роком
Torik prodovžylasja tendencija zbiľšennja kiľkosti v'їznyh turystiv pislja dvorazovogo padinnja pokaznyka u 2014 roci. Tak, 2017 roku Ukraїnu vidvidalo 14,6 mln inozemciv, ščo majže na miľjon biľše porivnjano z poperednim rokom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Збільшилася кількість іноземців 2017 року – до 14,6 млн. Орієнтовно кількість іноземних туристів зросла на мільйон порівняно з попереднім роком. Такі дані навів у розмові з кореспондентом Укрінформу президент Національної туристичної організації, радник першого віце-премєр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга, який бере участь у 52-й Міжнародній туристичній виставці ITB BERLIN, що закривається в неділю. Хто їде в Україну. 2013-го Україну відвідало 25 млн іноземних туристів, а у 2014-у – 12,5 млн. Відтоді кількість приїжджих зростає. На першому місці серед країн, туристи з яких їдуть до України, – Молдова, на другому – Білорусь, на третьому – північно-східна сусідка. Збільшилася кількість туристів з Туреччини, а також Ізраїлю. Розвивався протягом 2017-го і внутрішній туризм в Україні. До 2013 року була рівна кількість вїжджаючих і виїжджаючих, а з 2014-го виїжджаючих залишилося майже стільки ж, а ось вїжджаючих – вдвічі менше. Після запровадження безвізу влітку минулого року розрив збільшився ще більше. Кількість виїжджаючих українців, за його даними, зросла до 28 млн, тоді як рік тому їх було 23 млн. Нагадаємо, що Чернігів інвестує у локальний та міжнародний туризм. У Чернігові на туризм цьогоріч виділять 1 млн 35 тис грн. Головну увагу обіцяють зосередити на фестивальній програмі. У 2017 році 466 тис туристів відвідали Чернігів. Це майже на 50 тис більше, ніж 2016-го. Місто чекає збільшення подорожуючих у 2018 році, оскільки триває реконструкція нижньої частини Валу і Алеї героїв у місті. Серед туристичних смаколиків 2018 року: відродження фестивалю Chernihiv Jazz Open. Це, за словами, мера буде масштабний водний фестиваль. Крім того, планують організувати велодень, адже понад 10 тис жителів міста називають велосипед основним видом транспорту.
Реклама 👇 Замовити

Збільшилася кількість іноземців 2017 року – до 14,6 млн. Орієнтовно кількість іноземних туристів зросла на мільйон порівняно з попереднім роком. Такі дані навів у розмові з кореспондентом «Укрінформу» президент Національної туристичної організації, радник першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга, який бере участь у 52-й Міжнародній туристичній виставці ITB BERLIN, що закривається в неділю.

Хто їде в Україну

2013-го Україну відвідало 25 млн іноземних туристів, а у 2014-у – 12,5 млн. Відтоді кількість приїжджих зростає. На першому місці серед країн, туристи з яких їдуть до України, – Молдова, на другому – Білорусь, на третьому – північно-східна сусідка. Збільшилася кількість туристів з Туреччини, а також Ізраїлю.

Розвивався протягом 2017-го і внутрішній туризм в Україні. До 2013 року була рівна кількість в’їжджаючих і виїжджаючих, а з 2014-го виїжджаючих залишилося майже стільки ж, а ось в’їжджаючих – вдвічі менше. Після запровадження безвізу влітку минулого року розрив збільшився ще більше. Кількість виїжджаючих українців, за його даними, зросла до 28 млн, тоді як рік тому їх було 23 млн.

Нагадаємо, що Чернігів інвестуєУ 2017-му Україну відвідали майже 15 млн туристів 1Чернігів інвестує у локальнийта міжнародний туризм у локальний та міжнародний туризм. У Чернігові на туризм цьогоріч виділять 1 млн 35 тис грн. Головну увагу обіцяють зосередити на фестивальній програмі. У 2017 році 466 тис туристів відвідали Чернігів. Це майже на 50 тис більше, ніж 2016-го. Місто чекає збільшення подорожуючих у 2018 році, оскільки триває реконструкція нижньої частини Валу і Алеї героїв у місті. Серед туристичних смаколиків 2018 року: відродження фестивалю Chernihiv Jazz Open. Це, за словами, мера буде масштабний водний фестиваль. Крім того, планують організувати велодень, адже понад 10 тис жителів міста називають велосипед основним видом транспорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: