fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українських рестораторів запрошують на RestoPraktikі

Ukraїnśkyh restoratoriv zaprošujuť na RestoPraktiki
20 та 21 березня українських рестораторів запрошують на Міжнародний форум рестораторів. Для підприємців це унікальна можливість отримати практичні знання та дізнатися про найгарячіші ресторанно-гастрономічні тренди в форматі живого спілкування  
20 ta 21 bereznja ukraїnśkyh restoratoriv zaprošujuť na Mižnarodnyj forum restoratoriv. Dlja pidpryjemciv ce unikaľna možlyvisť otrymaty praktyčni znannja ta diznatysja pro najgarjačiši restoranno-gastronomični trendy v formati žyvogo spilkuvannja  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  RestoPraktiki – це подія в світі ресторанного бізнесу, 2 дні концентрованого досвіду і знань, кращі ресторатори-практики в якості спікерів, новий досвід, цікаві знайомства. Унікальна можливість отримати практичні знання та дізнатися про найгарячіші ресторанно-гастрономічні тренди в форматі живого спілкування. Відмінний мікс серйозних дискусій і нестримного фану створить, обіцяють організатори, унікальну атмосферу і нові проекти, змінюючи життя учасників. Хто спікери. Серед спікерів заходу: Михайло Бейлін (La Famiglia) Наталія Авдєєва (ObedBufet / ОбедБуфет, Ла Карото) Євген Гусовський (Ресторани Гусовських) Марина Григорян (Alaska Kyiv) Сергій Неклєва (S * EVENT) Станіслав Лисиченко (мережа ресторанів Китайские Новости) Анатолій Колесов (мережа Very Well Cafe) Наталія Невядомская (мережа Très Français - дуже по-французьки) Кирило Кисляков (БарменДіктат, Торф, СКЛАД) Андрій Здесенко і ​​Володимир Гавришевський (Vapiano Ukraine) Родіон Єрошек (Дніпро, Poster)\ Світлана Щегрікович (Київ, міжнародна школа оливкового масла в Україні) Пауль Сфірлеа (Paul Sfirlea) (Бухарест, Diageo Bar Academy). Реєстрація на форум – за посиланням.  Нагадаємо, що у мережі українських ресторанів запустили розрахунок криптовалютою. Щоб розрахуватися в закладі криптовалютою, потрібно уточнити офіціантові, якою саме ви маєте намір розрахуватися. Після чого для вам сформують чек з QR-кодом. Додамо, що український додаток для бронювання столиків у ресторанах залучив до $5 млн. Щоби страви були свіжими, додаток показує приблизний час приготування і очікування. Більшість користувачів роблять замовлення за 30-60 хвилин до приїзду, при цьому запізнюючись, що Allset також враховує. Перевагою українського стартапу Пібоді називає те, що сервіс обробляє також платежі за обіди. Це, на думку інвестора, дає компанії більше можливостей допомагати ресторанам, наприклад, з маркетингом і спеціальними пропозиціями на певні позиції.
Реклама 👇 Замовити

RestoPraktiki – це подія в світі ресторанного бізнесу, 2 дні концентрованого досвіду і знань, кращі ресторатори-практики в якості спікерів, новий досвід, цікаві знайомства. Унікальна можливість отримати практичні знання та дізнатися про найгарячіші ресторанно-гастрономічні тренди в форматі живого спілкування. Відмінний мікс серйозних дискусій і нестримного фану створить, обіцяють організатори, унікальну атмосферу і нові проекти, змінюючи життя учасників.

Хто спікери

Серед спікерів заходу:

 • Михайло Бейлін (La Famiglia)
 • Наталія Авдєєва (ObedBufet / ОбедБуфет, Ла Карото)
 • Євген Гусовський (Ресторани Гусовських)
 • Марина Григорян (Alaska Kyiv)
 • Сергій Неклєва (S * EVENT)
 • Станіслав Лисиченко (мережа ресторанів Китайские Новости)
 • Анатолій Колесов (мережа Very Well Cafe)
 • Наталія Невядомская (мережа Très Français – дуже по-французьки)
 • Кирило Кисляков (БарменДіктат, Торф, СКЛАД)
 • Андрій Здесенко і ​​Володимир Гавришевський (Vapiano Ukraine)
 • Родіон Єрошек (Дніпро, Poster)
 • Світлана Щегрікович (Київ, міжнародна школа оливкового масла в Україні)
 • Пауль Сфірлеа (Paul Sfirlea) (Бухарест, Diageo Bar Academy).

Реєстрація на форум – за посиланням. 

Українських рестораторів запрошують на RestoPraktikі

Нагадаємо, що у мережі українських ресторанів запустилиУкраїнських рестораторів запрошують на RestoPraktikі 1Криптовалютою за вечерю можна розрахуватися в українській мережі ресторанів розрахунок криптовалютою. Щоб розрахуватися в закладі криптовалютою, потрібно уточнити офіціантові, якою саме ви маєте намір розрахуватися. Після чого для вам сформують чек з QR-кодом.

Додамо, що український додаток для бронювання столиків у ресторанах залучивУкраїнських рестораторів запрошують на RestoPraktikі 2Український додаток для бронювання столиків у ресторанах залучив $5 млн до $5 млн. Щоби страви були свіжими, додаток показує приблизний час приготування і очікування. Більшість користувачів роблять замовлення за 30-60 хвилин до приїзду, при цьому запізнюючись, що Allset також враховує. Перевагою українського стартапу Пібоді називає те, що сервіс обробляє також платежі за обіди. Це, на думку інвестора, дає компанії більше можливостей допомагати ресторанам, наприклад, з маркетингом і спеціальними пропозиціями на певні позиції.

Теґи: Київ
Джерело: RestoPraktik

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: