fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська академія лідерства запрошує на навчання студентів

Ukraїnśka akademija liderstva zaprošuje na navčannja studentiv
За грант на навчання в Українській академії лідерства запрошують поборотися усіх активних випускників шкіл та коледжів віком від 16 до 18 років, які досягли успіху в різних сферах, займаються волонтерством, беруть участь у молодіжних програмах чи самоврядуванні та бачать своє майбутнє в Україні  
Za grant na navčannja v Ukraїnśkij akademiї liderstva zaprošujuť poborotysja usih aktyvnyh vypusknykiv škil ta koledživ vikom vid 16 do 18 rokiv, jaki dosjagly uspihu v riznyh sferah, zajmajuťsja volonterstvom, beruť učasť u molodižnyh programah čy samovrjaduvanni ta bačať svoje majbutnje v Ukraїni  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Десятимісячна освітня програма Української академії лідерства пропонує зробити паузу після школи, щоб знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. Чого навчатимуть студентів. За час навчання  студенти знайомляться з основами державотворення у країнах Європейського Союзу та Ізраїлі і зустрічаються зі світовими та українськими лідерами — від парламентарів ЄС до Святослава Вакарчука, який є членом Наглядової ради академії. Хоча б один день на тиждень студенти повністю приділяють волонтерській роботі. Вони допомагають спільнотам, а також втілюють в життя власні соціальні проекти. В своїй роботі тут покладаються на успішний досвід Ізраїльської академії лідерства, випускники якої складають понад 30% політичної та бізнес-еліти країни. Програму академії підтримують Адміністрація Президента, Міністерство науки та освіти України та Міністерство молоді та спорту України. Сьогодні в Українській академії лідерства 5 осередків — у Києві, Львові, Миколаєві, Полтаві та Харкові. Вже у наступні 10 років команда планує відкрити осередки в усіх обласних центрах країни. За три роки академія випустила близько 250 студентів. Що очікує на учасників. Кандидати у студенти проходять три етапи відбору, під час яких перевірять їхню мотивацію, лідерські навички, рівень англійської, фізичну підготовку та вміння працювати у команді. Після останнього етапу 200 найкращих підлітків отримають персональні гранти у 12 500 доларів на навчання, проживання та страхування здоров’я від інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund та партнерів академії. Подати заявку на вступ можна до 7 квітня 2018 року. Нагадаємо, що українських програмістів запрошують на міжнародний конкурс. Змагання будуть проходити в 2 етапи. І етап відбудеться навесні, 1 березня 2018 року. Він являтиме собою онлайн-кваліфікаційний раунд, який допоможе відібрати кращі команди для поїздки на фінал у Дублін. ІІ етап пройде 28 квітня. Саме тоді буде проведено фінал змагання.
02.03.2018,12:12
0
УАЛ
Реклама 👇 Замовити

Десятимісячна освітня програма Української академії лідерства пропонує зробити паузу після школи, щоб знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Чого навчатимуть студентів

За час навчання  студенти знайомляться з основами державотворення у країнах Європейського Союзу та Ізраїлі і зустрічаються зі світовими та українськими лідерами — від парламентарів ЄС до Святослава Вакарчука, який є членом Наглядової ради академії. Хоча б один день на тиждень студенти повністю приділяють волонтерській роботі. Вони допомагають спільнотам, а також втілюють в життя власні соціальні проекти. В своїй роботі тут покладаються на успішний досвід Ізраїльської академії лідерства, випускники якої складають понад 30% політичної та бізнес-еліти країни. Програму академії підтримують Адміністрація Президента, Міністерство науки та освіти України та Міністерство молоді та спорту України. Сьогодні в Українській академії лідерства 5 осередків — у Києві, Львові, Миколаєві, Полтаві та Харкові. Вже у наступні 10 років команда планує відкрити осередки в усіх обласних центрах країни. За три роки академія випустила близько 250 студентів.

Що очікує на учасників

Кандидати у студенти проходять три етапи відбору, під час яких перевірять їхню мотивацію, лідерські навички, рівень англійської, фізичну підготовку та вміння працювати у команді. Після останнього етапу 200 найкращих підлітків отримають персональні гранти у 12 500 доларів на навчання, проживання та страхування здоров’я від інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund та партнерів академії. Подати заявку на вступ можна до 7 квітня 2018 року.

Нагадаємо, що українських програмістів запрошуютьУкраїнська академія лідерства запрошує на навчання студентів 1Українських програмістів запрошують на міжнародний конкурс на міжнародний конкурс. Змагання будуть проходити в 2 етапи. І етап відбудеться навесні, 1 березня 2018 року. Він являтиме собою онлайн-кваліфікаційний раунд, який допоможе відібрати кращі команди для поїздки на фінал у Дублін. ІІ етап пройде 28 квітня. Саме тоді буде проведено фінал змагання.

Джерело: УАЛ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: