fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Японія допоможе українським містам поводитися із відходами

Japonija dopomože ukraїnśkym mistam povodytysja iz vidhodamy
Уряд Японії допоможе Києву, Дніпру і Харкову реалізувати проекти з поводження зі сміттям. З 21 лютого у трьох обласних центрах працюватиме місія Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA)
Urjad Japoniї dopomože Kyjevu, Dnipru i Harkovu realizuvaty proekty z povodžennja zi smittjam. Z 21 ljutogo u tŕoh oblasnyh centrah pracjuvatyme misija Japonśkogo agentstva mižnarodnogo spivrobitnyctva (JICA)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Японський уряд надасть допомогу для створення систем утилізації та зберігання відходів. Як зазначив віце-премєр-міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Мінрегіон співпрацюватиме із урядом Японії у рамках реалізації проектів поводження з відходами. На часі дізнатися більше про це. Що відомо про проект. Проект дозволить Києву за рахунок підтримки уряду Японії реалізувати низку проектів. Для робіт нададуть бюджет із залучених кредитних коштів, за рахунок державної підтримки через ДФРР і місцевого бюджету. Кінцева мета — реалізувати проекти щодо реконструкції другої черги каналізаційного колектору в місті, дюкерів через річку Дніпро. Планують також модернізувати Бортницьку станцію аерації. Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі підтвердив готовність уряду Японії надавати підтримку Україні через систему ООН. У 2018 році Японія планує виділити $4 млн на реалізацію усіх згаданих вище ініціатив в Україні. Вони імплементовані ООН та відповідними агенціями. Фінансова допомога надаватиметься в рамках 7 проектів системи ООН в Україні: Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Програмою розвитку ООН (ПРООН), Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) та Всесвітньою організацією охорони здоровя (ВООЗ). Нагадаємо, що Японія надала Україні $1,86 млрд гуманітарної допомоги. Вона використовується на впровадження різних проектів, пов’язаних із інфраструктурою та соціальним забезпеченням.
Реклама 👇 Замовити

Японський уряд надасть допомогу для створення систем утилізації та зберігання відходів. Як зазначив віце-прем’єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Мінрегіон співпрацюватиме із урядом Японії у рамках реалізації проектів поводження з відходами. На часі дізнатися більше про це.

Що відомо про проект

Проект дозволить Києву за рахунок підтримки уряду Японії реалізувати низку проектів. Для робіт нададуть бюджет із залучених кредитних коштів, за рахунок державної підтримки через ДФРР і місцевого бюджету. Кінцева мета — реалізувати проекти щодо реконструкції другої черги каналізаційного колектору в місті, дюкерів через річку Дніпро. Планують також модернізувати Бортницьку станцію аерації. Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі підтвердив готовність уряду Японії надавати підтримку Україні через систему ООН.

У 2018 році Японія планує виділити $4 млн на реалізацію усіх згаданих вище ініціатив в Україні. Вони імплементовані ООН та відповідними агенціями. Фінансова допомога надаватиметься в рамках 7 проектів системи ООН в Україні:

  • Міжнародною організацією з міграції (МОМ),
  • Програмою розвитку ООН (ПРООН),
  • Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН),
  • Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ),
  • Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) та Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).

Нагадаємо, що Японія надалаЯпонія допоможе українським містам поводитися із відходами 1Японія надала Україні $1,86 млрд гуманітарної допомоги Україні $1,86 млрд гуманітарної допомоги. Вона використовується на впровадження різних проектів, пов’язаних із інфраструктурою та соціальним забезпеченням.

Джерело: Еcotown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: