fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Японія надала Україні $1,86 млрд гуманітарної допомоги

Japonija nadala Ukraїni $1,86 mlrd gumanitarnoї dopomogy
Японія надала Україні $1,86 млрд гуманітарної допомоги в рамках проектів ООН. Про це під час прес-конференції повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, передає УНН
Japonija nadala Ukraїni $1,86 mlrd gumanitarnoї dopomogy v ramkah proektiv OON. Pro ce pid čas pres-konferenciї povidomyv vice-prem’jer-ministr – ministr regionaľnogo rozvytku, budivnyctva ta žytlovo-komunaľnogo gospodarstva Ukraїny Gennadij Zubko, peredaje UNN
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Через системи ООН Японія надала Україні 1,86 млрд доларів гуманітарної допомоги. Що реалізують за ці кошти. Як уточнив Зубко, за допомогою уряду Японії в Україні також реалізовується великий технологічний проект – Бортницька станція аерації. Крім того, обговорюється продовження цього проекту та запуск нового щодо побудови другого каналізаційного колектору у Києві, а також відновлення дюкерів через річку Дніпро. Крім того, Україна продовжує співпрацю з JICA щодо продовження проекту з поводженням з побутовими відходами у Дніпрі та Києві й інших містах. За словами міністра, Японія надаватиме Україні допомогу на реалізацію інфраструктурних проектів. Йдеться, зокрема, про порти та міст через Південний Буг у Миколаївській області. Нагадаємо, Японія надасть $4 млн через гуманітарні організації для допомоги та відновлення зруйнованої інфраструктури Донеччини. Йдеться і про окуповану російськими військами, і про контрольовану українським урядом частини області.
Реклама 👇 Замовити

Через системи ООН Японія надала Україні 1,86 млрд доларів гуманітарної допомоги.

Що реалізують за ці кошти

Як уточнив Зубко, за допомогою уряду Японії в Україні також реалізовується великий технологічний проект – Бортницька станція аерації. Крім того, обговорюється продовження цього проекту та запуск нового щодо побудови другого каналізаційного колектору у Києві, а також відновлення дюкерів через річку Дніпро. Крім того, Україна продовжує співпрацю з JICA щодо продовження проекту з поводженням з побутовими відходами у Дніпрі та Києві й інших містах. За словами міністра, Японія надаватиме Україні допомогу на реалізацію інфраструктурних проектів. Йдеться, зокрема, про порти та міст через Південний Буг у Миколаївській області.

Нагадаємо, Японія надастьЯпонія надала Україні $1,86 млрд гуманітарної допомоги 1Японія надає Донеччині $4 млн на відновлення інфраструктури $4 млн через гуманітарні організації для допомоги та відновлення зруйнованої інфраструктури Донеччини. Йдеться і про окуповану російськими військами, і про контрольовану українським урядом частини області.

Джерело: УНН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: