fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС надасть €17+ млн для українських учасників «Горизонт-2020»

JeS nadasť €17+ mln dlja ukraїnśkyh učasnykiv «Goryzont-2020»
Для 117 українських організацій-учасників програми «Горизонт 2020» передбачено фінансування в сумі понад €17 млн для реалізації проектів. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з молодими науковцями у Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського  
Dlja 117 ukraїnśkyh organizacij-učasnykiv programy «Goryzont 2020» peredbačeno finansuvannja v sumi ponad €17 mln dlja realizaciї proektiv. Pro ce zajavyv Prezydent Ukraїny Petro Porošenko pid čas zustriči z molodymy naukovcjamy u Kyїvśkomu politehničnomu instytuti imeni Igorja Sikorśkogo  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна стала асоційованим членом Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій Горизонт 2020 у 2015 році. Відтоді українські організації отримали змогу брати участь в програмі на тих же умовах, що й країни-члени ЄС та інші асоційовані члени програми. Президент зазначив, що держава докладатиме всіх зусиль для створення умов для молодих учених, які мають талант і бажання займатися наукою. На часі дізнатися більше про те, якою буде цьогорічна програма. Чи складним був конкурс. Українські установи та організації з кожним роком беруть усе активнішу участь у найбільшій Рамковій програмі Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій. І, за підсумками 446 конкурсів, для 117 українських організацій-учасників програми Європейського Союзу уже було передбачено фінансування в сумі понад €17 млн. Загалом 505 організацій з України взяли участь у підготовці 915 заявок. Їхня сума склала €312,81 млн. Україна займає 6 місце серед всіх асоційованих країн програми Європейського Союзу. У рейтингу ми опинилися відразу після Сербії та Ісландії. Йдеться як про кількість учасників, так і про суму отриманого фінансування на розвиток проектів. За цими показниками Україна втричі випереджає такі країни, як Туніс, Боснія та Герцоговина і Молдова. Нагадаємо, що серед організацій, які отримають кошти від Європейського Союзу – низка закладів вищої освіти, а також дослідницькі установи та представники приватного сектору.
Реклама 👇 Замовити

Україна стала асоційованим членом Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» у 2015 році. Відтоді українські організації отримали змогу брати участь в програмі на тих же умовах, що й країни-члени ЄС та інші асоційовані члени програми. Президент зазначив, що держава докладатиме всіх зусиль для створення умов для молодих учених, які мають талант і бажання займатися наукою. На часі дізнатися більше про те, якою буде цьогорічна програма.

Чи складним був конкурс

Українські установи та організації з кожним роком беруть усе активнішу участь у найбільшій Рамковій програмі Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій. І, за підсумками 446 конкурсів, для 117 українських організацій-учасників програми Європейського Союзу уже було передбачено фінансування в сумі понад €17 млн.

Загалом 505 організацій з України взяли участь у підготовці 915 заявок. Їхня сума склала €312,81 млн. Україна займає 6 місце серед всіх асоційованих країн програми Європейського Союзу. У рейтингу ми опинилися відразу після Сербії та Ісландії. Йдеться як про кількість учасників, так і про суму отриманого фінансування на розвиток проектів. За цими показниками Україна втричі випереджає такі країни, як Туніс, Боснія та Герцоговина і Молдова.

Нагадаємо, що серед організацій, які отримаютьЄС надасть €17+ млн для українських учасників «Горизонт-2020» 1Україна отримає €17 млн на науку та інновації кошти від Європейського Союзу – низка закладів вищої освіти, а також дослідницькі установи та представники приватного сектору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: