fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Post cryptum — оподаткування криптовалют, повернення Tezos та ідеальний blockchain

Post cryptum — opodatkuvannja kryptovaljut, povernennja Tezos ta ideaľnyj blockchain
Незабаром весна, тому крипторинок вирішив трохи «позеленіти» і показати ріст. Як мінімум варто звернути увагу на те, що у спецвипуск Forbes «ТОП-50 фінтех компаній 2018» увійшло 11 бізнесів, пов’язаних з блокчейном та криптовалютами. На часі головні новини криптосвіту за минулий тиждень
Nezabarom vesna, tomu kryptorynok vyrišyv trohy «pozelenity» i pokazaty rist. Jak minimum varto zvernuty uvagu na te, ščo u specvypusk Forbes «TOP-50 finteh kompanij 2018» uvijšlo 11 biznesiv, pov’jazanyh z blokčejnom ta kryptovaljutamy. Na časi golovni novyny kryptosvitu za mynulyj tyždeń
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Створено криптолігу справедливості. Coinbase, eToro, Cryptocompare, CEX.io створили організацію Crypto UK, яка має намір співпрацювати з урядом Великобританії. Вона допоможе запобігти відмиванню грошей та іншим незаконним діям з використанням біткоїнів та інших криптовалют, а також поліпшить захист клієнтів. Проте, група не буде займатися регулюванням ICO, яке отримало критику з боку регулюючих органів у всьому світі. Ідеальний блокчейн: бути чи не бути. Професор MIT зібрав $4 млн для створення ідеального блокчейну. Його протокол Algorand отримав підтримку від венчурних капіталістів Pillar та Union Square Ventures. Algorand є останньою спробою побудувати повністю нову блокчейн-систему. Проект націлений на вирішення деяких проблем, повязаних з управлінням в розподілених системах. Algorand планує використовувати кошти для створення своєї команди розробників і підтримки продовження роботи над протоколом. Lenovo перевірятиме документи за допомогою blockchain. Lenovo подала заявку в США (USPTO) на патентування  системи аналізу цілісності документів з використанням blockchain-безпеки. Використання цифрових підписів, закодованих в документах, на відміну від фізичних підписів, гарантує, що після підписання документ не був змінений. У короткому резюме патенту пояснюється, що процесор ідентифікує символ цілісності всередині документа, перетворює його в карту цілісності і потім зіставляє карту з фізичним документом для верифікації документа. Платформа Tezos незабаром буде запущена. У липні 2017 року стартап Tezos отримав рекордну суму коштів у розмірі $232 млн за рахунок первинного розміщення токенів (ICO). З тих пір платформа втягнута в судові розгляди стосовно дотримання правил Комісій з цінних паперів та бірж США (SEC). Проте, на конференції UCLA Кетлін Брейтман заявила, що готова дати поштовх проектові і випустити токени XTZ, незважаючи на юридичні проблеми. Брейтман вважає, що це, звичайно, несправедливо, але потрібно публікувати код. Ізраїль визначив метод оподаткування криптовалют. Податкова служба Ізраїлю випустила циркуляр, згідно з яким на криптовалюти будуть накладені такі податки: приватні інвестори повинні будуть заплатити 25% на приріст кріптовалютного капіталу; криптобіржі та інші послуги, повязані з криптовалютами, повинні будуть сплачувати 17% податку на додану вартість; діяльність трейдерів і майнерів також буде обкладатися податком на додану вартість в розмірі 17% Стартап Remme за добу залучив $18 млн на ICO. Стартап Remme у 2015 році заснував Олександр Момот. Проект займається розробкою рішень у галузі комп’ютерної безпеки, зокрема, безпарольною автентифікацією користувачів і пристроїв на основі блокчейн. Команда складається з 20 працівників, офіси компанії розташовані в Києві та Одесі.
Реклама 👇 Замовити

Створено «криптолігу справедливості»

Coinbase, eToro, Cryptocompare, CEX.io створили організацію Crypto UK, яка має намір співпрацювати з урядом Великобританії. Вона допоможе запобігти відмиванню грошей та іншим незаконним діям з використанням біткоїнів та інших криптовалют, а також поліпшить захист клієнтів. Проте, група не буде займатися регулюванням ICO, яке отримало критику з боку регулюючих органів у всьому світі.

Ідеальний блокчейн: бути чи не бути

Професор MIT зібрав $4 млн для створення ідеального блокчейну. Його протокол Algorand отримав підтримку від венчурних капіталістів Pillar та Union Square Ventures. Algorand є останньою спробою побудувати повністю нову блокчейн-систему. Проект націлений на вирішення деяких проблем, пов’язаних з управлінням в розподілених системах. Algorand планує використовувати кошти для створення своєї команди розробників і підтримки продовження роботи над протоколом.

Lenovo перевірятиме документи за допомогою blockchain

Lenovo подала заявку в США (USPTO) на патентування  системи «аналізу цілісності документів» з використанням blockchain-безпеки. Використання цифрових підписів, закодованих в документах, на відміну від фізичних підписів, гарантує, що після підписання документ не був змінений. У короткому резюме патенту пояснюється, що процесор ідентифікує «символ цілісності» всередині документа, перетворює його в «карту цілісності» і потім зіставляє карту з фізичним документом для верифікації документа.

Платформа Tezos незабаром буде запущена

У липні 2017 року стартап Tezos отримав рекордну суму коштів у розмірі $232 млн за рахунок первинного розміщення токенів (ICO). З тих пір платформа втягнута в судові розгляди стосовно дотримання правил Комісій з цінних паперів та бірж США (SEC). Проте, на конференції UCLA Кетлін Брейтман заявила, що готова дати поштовх проектові і випустити токени XTZ, незважаючи на юридичні проблеми. Брейтман вважає, що це, звичайно, несправедливо, але потрібно публікувати код.

Ізраїль визначив метод оподаткування криптовалют

Податкова служба Ізраїлю випустила циркуляр, згідно з яким на криптовалюти будуть накладені такі податки:

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

  • приватні інвестори повинні будуть заплатити 25% на приріст кріптовалютного капіталу;
  • криптобіржі та інші послуги, пов’язані з криптовалютами, повинні будуть сплачувати 17% податку на додану вартість;
  • діяльність трейдерів і майнерів також буде обкладатися податком на додану вартість в розмірі 17%

Стартап Remme за добу залучив $18 млн на ICO

Стартап Remme у 2015 році заснував Олександр Момот. Проект займається розробкою рішень у галузі комп’ютерної безпеки, зокрема, безпарольною автентифікацією користувачів і пристроїв на основі блокчейн. Команда складається з 20 працівників, офіси компанії розташовані в Києві та Одесі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: