fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Платформа з вивчення української мови збирає кошти для розвитку проекту

Platforma z vyvčennja ukraїnśkoї movy zbyraje košty dlja rozvytku proektu
Сьогодні проект «Є-мова» — це мережа з осередками у 25 містах України, команда котрого складає понад 80 волонтерів — викладачів та координаторів. Платформа працює за власними, авторськими методиками вивчення української мови, що увібрали найкращий досвід різноманітних практик
Sogodni proekt «Je-mova» — ce mereža z oseredkamy u 25 mistah Ukraїny, komanda kotrogo skladaje ponad 80 volonteriv — vykladačiv ta koordynatoriv. Platforma pracjuje za vlasnymy, avtorśkymy metodykamy vyvčennja ukraїnśkoї movy, ščo uvibraly najkraščyj dosvid riznomanitnyh praktyk
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З 2014 року зусиллями волонтерів проекту у 4 містах почали діяти перші в країні всеукраїнські безкоштовні курси мови. Їх зробили відкритими для всіх охочих. Курси було побудовано за авторськими комунікативними, ігровими, культурними методиками. Безкоштовні курси української мови стали не лише освітнім, а й культурницьким проектом. Найбільший попит у Києві — 650 людей на курс із різними рівнями володіння українською. За 3-6 місяців слухачі вже можуть добре розмовляти. Для чого проекту кошти. Основним інструментом навчального процесу є стаціонарні заняття в аудиторії з викладачем. Проте багато людей фізично чи фінансово не мають змоги приїздити на подібні курси чи відвідувати офлайн-заняття поблизу своїх місць проживання. Отже, було вирішено перенести частину курсів в онлайн. Проект Є-мова пройшов інкубаційну програму конкурсу ІТ-проектів у сфері електронної демократії EGAP Challenge та увійшов до трійки переможців. Пілот протестували на цільовій аудиторії — учні шкіл прифронтової зони, слухачі з діаспори, іншомовні українці. Функціонує також демоверсія сайту. Загальний бюджет модулю проекту складає 801 500 грн. Команда уже залучила 54 000 грн, за які розробила сайт та наповнила його першим функціоналом та інформацією: тест на визначення рівня, навчальні уроки для рівня А2, дизайн, верстка, розробка. Допомогти проекту можна за посиланням. Раніше ми розповідали вам про сервіси, за допомогою яких можна створювати грамотні тексти українською мовою.
20.02.2018,13:20
0
«Велика Ідея»
Реклама 👇 Замовити

З 2014 року зусиллями волонтерів проекту у 4 містах почали діяти перші в країні всеукраїнські безкоштовні курси мови. Їх зробили відкритими для всіх охочих. Курси було побудовано за авторськими комунікативними, ігровими, культурними методиками. «Безкоштовні курси української мови» стали не лише освітнім, а й культурницьким проектом. Найбільший попит у Києві — 650 людей на курс із різними рівнями володіння українською. За 3-6 місяців слухачі вже можуть добре розмовляти.

Для чого проекту кошти

Основним інструментом навчального процесу є стаціонарні заняття в аудиторії з викладачем. Проте багато людей фізично чи фінансово не мають змоги приїздити на подібні курси чи відвідувати офлайн-заняття поблизу своїх місць проживання. Отже, було вирішено перенести частину курсів в онлайн. Проект «Є-мова» пройшов інкубаційну програму конкурсу ІТ-проектів у сфері електронної демократії EGAP Challenge та увійшов до трійки переможців. Пілот протестували на цільовій аудиторії — учні шкіл прифронтової зони, слухачі з діаспори, іншомовні українці. Функціонує також демоверсія сайту.

Загальний бюджет модулю проекту складає 801 500 грн. Команда уже залучила 54 000 грн, за які розробила сайт та наповнила його першим функціоналом та інформацією: тест на визначення рівня, навчальні уроки для рівня А2, дизайн, верстка, розробка. Допомогти проекту можна за посиланням. Раніше ми розповідали вам про сервісиПлатформа з вивчення української мови збирає кошти для розвитку проекту 1Як перевіряти та редагувати тексти українською мовою без помилок, за допомогою яких можна створювати грамотні тексти українською мовою.

Платформа з вивчення української мови збирає кошти для розвитку проекту 2

Джерело: «Спільнокошт»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: