fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українських підприємців запрошують на конференцію до Ізраїлю

Ukraїnśkyh pidpryjemciv zaprošujuť na konferenciju do Izraїlju
Доповідачами на Israeli Ukrainian Innovation Expo виступлять 35 світових експертів в венчурних інвестиціях і інноваціях. Серед них — творець першої в світі USB флеш-карти (компанія M-systems), відомий ізраїльський підприємець Дов Моран, а також Ігор Рябенький (керуючий партнер Altair. VC), Боаз Інбал (технічний директор WIX. COM), Іран Коен (віце -президент Ciklum Israel) і Юлія Порошенко (засновник і виконавчий директор AgroHub)
Dopovidačamy na Israeli Ukrainian Innovation Expo vystupljať 35 svitovyh ekspertiv v venčurnyh investycijah i innovacijah. Sered nyh — tvoreć peršoї v sviti USB fleš-karty (kompanija M-systems), vidomyj izraїľśkyj pidpryjemeć Dov Moran, a takož Igor Rjabeńkyj (kerujučyj partner Altair. VC), Boaz Inbal (tehničnyj dyrektor WIX. COM), Iran Koen (vice -prezydent Ciklum Israel) i Julija Porošenko (zasnovnyk i vykonavčyj dyrektor AgroHub)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На Israeli Ukrainian Innovation Expo зустрінуться, 40 технологічних компаній, 50 інвесторів, засновники 40 найкращих стартапів і 400 гостей з України, Ізраїлю, Європи. Детальніше про конференцію. Організатором Innovation Expo 2018 виступає Ізраїльсько-український альянс. Це — міжнародна професійна мережа. Вона надає стратегічні можливості для співпраці компаній і організацій в Ізраїлі і Україні, залучаючи бізнес-асоціації обох країн. Формат заходу передбачає спілкування та участь B2B-компаній. Кожен підприємець на Innovation Expo 2018 отримає контакти потенційних партнерів і клієнтів, зустрінеться з ізраїльськими експертами і підприємцями і особисто познайомиться з їхніми кейсами. Про це повідомила генеральна директорка Ізраїльсько-українського альянсу Анна Жарова. Більше про спікерів конференції можна дізнатися за посиланням. Програма включає відкриті сесії з ключовими спікерами, панельні дискусії з ізраїльсько-українськими інвесторами. Також будуть проведені TED-марафон від ізраїльських й українських стартапів, відвідування інноваційного центру Taglit-Birthright, зустрічі з засновниками UTEW. До програми включене знайомство з екосистемою інновацій Тель-Авіва, з інвесторами та представниками топ-бізнесів. Раніше ми розповідали про те, як функціонує STEAM-освіта в Ізраїлі. Також про ізраїльські особливості бізнесу та венчурного інвестування нам розповідав Ейтан Кац, котрий став одним із співзасновників венчурного фонду, орієнтованого на Україну та місцеві проекти. Ми ставимо перед собою амбітні цілі — зібрати профільних учасників з стартап-середовища України та Ізраїлю, з унікальним бекграундом і нестандартними поглядами, обєднати їх в неформальній обстановці для спілкування, обміну досвідом та глобальної синергії . Альона Новгородська. співорганізатор Israeli Ukrainian Innovation EXPO.
Реклама 👇 Замовити

На Israeli Ukrainian Innovation Expo зустрінуться, 40 технологічних компаній, 50 інвесторів, засновники 40 найкращих стартапів і 400 гостей з України, Ізраїлю, Європи.

Детальніше про конференцію

Організатором Innovation Expo 2018 виступає Ізраїльсько-український альянс. Це — міжнародна професійна мережа. Вона надає стратегічні можливості для співпраці компаній і організацій в Ізраїлі і Україні, залучаючи бізнес-асоціації обох країн.

Формат заходу передбачає спілкування та участь B2B-компаній. Кожен підприємець на Innovation Expo 2018 отримає контакти потенційних партнерів і клієнтів, зустрінеться з ізраїльськими експертами і підприємцями і особисто познайомиться з їхніми кейсами. Про це повідомила генеральна директорка Ізраїльсько-українського альянсу Анна Жарова. Більше про спікерів конференції можна дізнатися за посиланням.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Програма включає відкриті сесії з ключовими спікерами, панельні дискусії з ізраїльсько-українськими інвесторами. Також будуть проведені TED-марафон від ізраїльських й українських стартапів, відвідування інноваційного центру Taglit-Birthright, зустрічі з засновниками UTEW. До програми включене знайомство з екосистемою інновацій Тель-Авіва, з інвесторами та представниками топ-бізнесів.

Раніше ми розповідали про те, як функціонуєУкраїнських підприємців запрошують на конференцію до Ізраїлю 1Ізраїльська освіта та практики STEAM — чого варто повчитися Україні STEAM-освіта в Ізраїлі. Також про ізраїльські особливості бізнесу та венчурного інвестування нам розповідавУкраїнських підприємців запрошують на конференцію до Ізраїлю 2Ейтан Кац, The NEO.VC: «Ми відрізняємося від більшості венчурних фондів» Ейтан Кац, котрий став одним із співзасновників венчурного фонду, орієнтованого на Україну та місцеві проекти.

Ми ставимо перед собою амбітні цілі — зібрати профільних учасників з стартап-середовища України та Ізраїлю, з унікальним бекграундом і нестандартними поглядами, об'єднати їх в неформальній обстановці для спілкування, обміну досвідом та глобальної синергії

Альона Новгородська, співорганізатор Israeli Ukrainian Innovation EXPO

Українських підприємців запрошують на конференцію до Ізраїлю 3

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: