fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

США нададуть Україні $200 млн на безпеку та оборону

SŠA nadaduť Ukraїni $200 mln na bezpeku ta oboronu
У проекті бюджету США на 2019 рік передбачено надання Україні $200 млн для посилення безпеки і оборони. Про це повідомляє посольство України в США в соцмережі Facebook  
U proekti bjudžetu SŠA na 2019 rik peredbačeno nadannja Ukraїni $200 mln dlja posylennja bezpeky i oborony. Pro ce povidomljaje posoľstvo Ukraїny v SŠA v socmereži Facebook  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У проекті бюджету США на 2019 рік Україну включено до невеликого переліку країн, які отримуватимуть допомогу з безпеки також і за програмою Державного департаменту Міжнародне військове фінансування. На що витратимо кошти. Кошти запропоновано спрямувати на надання нашій країні військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення. Не забудуть і  про логістичне забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України. У посольстві наголошують, що порівняно з бюджетним запитом на 2018 рік пропоновану суму допомоги з безпеки для української держави збільшено на $50 млн. Бюджетний запит має пройти вивчення і обговорення в американському Конгресі, де можуть вноситися зміни і доповнення. Остаточні обсяги допомоги Україні будуть відомі вже після завершення всього процесу проходження документа, що зараз перебуває на початковій стадії. Нагадаємо, що у Штати розглянуть законопроект про кібербезпеку в Україні. На 6 сторінках проекту закону йдеться про встановлення та розвиток відносин США і України. Згадується важливість підтримки українців у сфері захисту інформації на тлі агресії північно-східної держави. Наголошується на доцільності для Конгресу й уряду США здійснити ряд кроків у цьому питанні.  
Реклама 👇 Замовити

У проекті бюджету США на 2019 рік Україну включено до невеликого переліку країн, які отримуватимуть допомогу з безпеки також і за програмою Державного департаменту «Міжнародне військове фінансування».

На що витратимо кошти

Кошти запропоновано спрямувати на надання нашій країні військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення. Не забудуть і  про логістичне забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України. У посольстві наголошують, що порівняно з бюджетним запитом на 2018 рік пропоновану суму допомоги з безпеки для української держави збільшено на $50 млн. Бюджетний запит має пройти вивчення і обговорення в американському Конгресі, де можуть вноситися зміни і доповнення. Остаточні обсяги допомоги Україні будуть відомі вже після завершення всього процесу проходження документа, що зараз перебуває на початковій стадії.

Нагадаємо, що у Штати розглянутьСША нададуть Україні $200 млн на безпеку та оборону 1У США розглянуть законопроект про кібербезпеку в Україні законопроект про кібербезпеку в Україні. На 6 сторінках проекту закону йдеться про встановлення та розвиток відносин США і України. Згадується важливість підтримки українців у сфері захисту інформації на тлі агресії північно-східної держави. Наголошується на доцільності для Конгресу й уряду США здійснити ряд кроків у цьому питанні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: