fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки іноземців відвідали Україну в 2017-му

Stalo vidomo, skiľky inozemciv vidvidaly Ukraїnu v 2017-mu
За минулий рік Україну відвідали 14,23 млн іноземних громадян, більше 4 тисяч з них прибули на постійне місце проживання. Такі дані оприлюднила Державна служба статистики  
Za mynulyj rik Ukraїnu vidvidaly 14,23 mln inozemnyh gromadjan, biľše 4 tysjač z nyh prybuly na postijne misce prožyvannja. Taki dani opryljudnyla Deržavna služba statystyky  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Точна кількість громадян, що відвідали Україну минулого року – 14 229 642 осіб. У службових цілях до України серед них вїжджали 88 976 іноземців. В якості туристів нашу країну відвідали 38 958 осіб. Такі дані дослідження оприлюднила ДСС. Скільки іноземців працевлаштувалося в Україні. Приватні поїздки до України впродовж минулого року здійснили 13,7 млн громадян із різних країн світу. Серед них на навчання до України приїхали 4 521 осіб. З метою працевлаштування в Україну приїхали 2 640 осіб. Серед усього потоку туристів були й ті, хто завітав до нашої країни на постійне проживання – 4 027 осіб. Раніше Державна прикордонна служба оприлюднила список 10 держав, громадяни яких найбільше перетинали кордон на вїзд в Україну у 2017 році. Цьогоріч найчастіше вїжджали до України громадяни Молдови, Білорусі й  РФ. Нагадаємо, що в січні 2018 року стало відомо, скільки витрачають туристи у Києві. Мандрівники-іноземці, які прибувають до Києва, переважно проводять у місті від 4 до 7 днів, а внутрішні туристи – від 1 до 3 діб. Про такі показники туристичної активності свідчать дані соціологічного дослідження туристичних потоків до столиці. Це дослідження проводилося наприкінці 2017 року. Згідно із отриманими даними, іноземні громадяни у Києві витрачають у середньому $150 на добу. Для громадян України цей показник складає близько $50.
Реклама 👇 Замовити

Точна кількість громадян, що відвідали Україну минулого року – 14 229 642 осіб. У службових цілях до України серед них в’їжджали 88 976 іноземців. В якості туристів нашу країну відвідали 38 958 осіб. Такі дані дослідження оприлюднила ДСС.

Скільки іноземців працевлаштувалося в Україні

Приватні поїздки до України впродовж минулого року здійснили 13,7 млн громадян із різних країн світу. Серед них на навчання до України приїхали 4 521 осіб. З метою працевлаштування в Україну приїхали 2 640 осіб. Серед усього потоку туристів були й ті, хто завітав до нашої країни на постійне проживання – 4 027 осіб. Раніше Державна прикордонна служба оприлюднила список 10 держав, громадяни яких найбільше перетинали кордон на в’їзд в Україну у 2017 році. Цьогоріч найчастіше в’їжджали до України громадяни Молдови, Білорусі й  РФ.

Нагадаємо, що в січні 2018 року стало відомо, скільки витрачаютьСтало відомо, скільки іноземців відвідали Україну в 2017-му 1Стало відомо, скільки витрачають іноземні туристи у Києві туристи у Києві. Мандрівники-іноземці, які прибувають до Києва, переважно проводять у місті від 4 до 7 днів, а внутрішні туристи – від 1 до 3 діб. Про такі показники туристичної активності свідчать дані соціологічного дослідження туристичних потоків до столиці. Це дослідження проводилося наприкінці 2017 року. Згідно із отриманими даними, іноземні громадяни у Києві витрачають у середньому $150 на добу. Для громадян України цей показник складає близько $50.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: